0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (4,292 puan) tarafından
Bebegim 26 aylik sürekli hasta olmaya başladi. Zaten zor yiyen bi bebekti hastaliktan sonra daha da zorluyo. Onceden bi sekilde kandirir yedirirdim. Suan yemiyo ya da sevmedigi istemedigi bisey olursa ogurerek kendini kusturuyo. Sevdigi seyleride zorla bi kac kasik yiyip doydum,cok yedim diyo. Kendisinin de onune koyuyorum ama yemekle oynuyo saga sola atiyo,sacina basina suruyo. Acta biraktim yemedi.

Kisacasi onerilerinize açığım. 

4 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından

Post yukarı çıksın birde benim soruma bilen yazsın :D

11 AYLIKKEN NE GİBİ TAKVİYELER BAŞLAMALIYIM ? ( BALIK YAĞI BAĞIŞIKLIK GUCLENDİRİCİ VS VS ) başlanır mi gerçi onuda bilmiyorum bunun için test yapiyolar mi 

(4,292 puan) tarafından
Sagol canim :)
Balik yagina doktor 1 yasindan sonra baslatti. Ama biz balik tuketmiyoruz diye ben durumu anlatinca baslatti. Tabi ki haftada 2 kez balik yedirin dedi. Biz cok nadir yeriz tabi bebegim yemez.
(435 puan) tarafından
Ya biz balığı çok severiz ailecek ama bizim aklımıza gelmiyo alıp yemek :D anca 2 ayda bir canımız çok isterse aklımıza geliyo. Neyse 1 yaş kontrolünde verecek demekki bizede
(4,292 puan) tarafından
Siz cok tuketmediginizi soyleyin.
Yani bende severim aslinda ama cig halinin kokusuna dayanamiyorum. Pisince de bulasigini vs sevmiyorum. Tembellik birazda benim ki zaten disardan soyluyoruz genelde yiceksek.
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
Hom bitkisel de kara mürver ve propolis var içerikleri %100 doğal hem iştah açıcı özellikleri var hemde hastalıklara şifa 
(4,292 puan) tarafından
Sagol canim bakayim bi.
0 oy
(594 puan) tarafından
Wefood marka karadut özü alabilirsin. Ben sulandırıp içiriyordum. Maşallah çok güzel iştah açıyor
(4,292 puan) tarafından
Karadut ozu kullaniyoruz canim. Ac mi tok mu veriyosun.
Ben sulandirmadan 1 tatli kasigi veriyorum. Sulandirinca sevmedi.
(2,233 puan) tarafından
Trendyolda mı aldın cnm
(594 puan) tarafından
@Son_bahar evet canım trendyoldan aldım
(594 puan) tarafından
@Minnak35 ben kahvaltısıyla birlikte içiriyordum ama artık öyle tatlı şeyleri içirmiyorum kahvaltıda çünkü ilk onu bitirmek istiyor. Farketmiyor gün içindede veriyorum. Eğer sen pekmez hesabı vereceksen sabah kalkar kalkmaz verebilirsin. Biz uyanır uyanmaz kahvaltı yapmıyoruz yarım saat sonra yaptığımız için iştahı kaçmaz
(4,292 puan) tarafından
Canim bende kahvalti sonrasi veriyorum. Yani tok karnina vermis oluyorum.
Bazi yorumlarda ac karnina verilince istah actigini gordum. Ama simdi ac karnina onu verirsem hic bisey yemez gibi de dusunuyorum. Ayy bilemedim.
0 oy
(6,236 puan) tarafından
Benimkilerin iştah kendi kendine çok yerinde maşallah ama gören sanar ki bu çocuklar günde 1 lokma yemiyor 

Vitaminler hersey yerinde kontrol de ettiriyorum ama yok kilo almıyorlar yeseler de aynı ben gibi
(4,292 puan) tarafından
Masallah canim ne kadar guzel.
Benim bebegimin gelisimi sukur iyi ne yese yarar kilo yapar ayni benim gibi :) 2 yasina kadar bi sekilde ittire ittire geldik ama suan cok zorluyo.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu

382,086 soru

11,439,284 cevap

35,008 kullanıcı

...