0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar göbek kayması yaşayan hiç oldumu sizde belirtileri neydi göbek çevrem ağrıyor ara sıra midem hep bulanıyor sanki böyle hamileymisim gibi ne koysam önüme yiyemiyorum doktorasını gidiyorum birşeyin yok diyip gönderiyorlar napcam artık bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bunu yap geçer canım

Takla at ama ayakta deil

Hani başımizi yere koyarak atardık ya öyle 
(28 puan) tarafından
Çok sağol canım denicem inşallah
-Reklam-
0 oy
(932 puan) tarafından
Annemin oldu valla aynı senin gibiydi canım doktorlar anlamazlar onu sen göbek çeken birini bulman lazım bardakla vakumlayıp çekiyolar annem çok çekti 2 hafta kadar birde göbek deliginden bir sızı vuruyordu kötü valla etrafında vardır bir soruştur göbek çeken birilerini
(28 puan) tarafından
Ya gittim birine dedi kaymış su toplamış baya eskimiş seninki yaptım  bardakla ama hiç işe yaramadı napcam bilmiyorum
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim cok olur .kanepeye bas assagi ayaklar duvarda kaldir iyice kendini yapabildigin kadar duz yap gobek deliginide cek oturur.
(28 puan) tarafından
Sende belirtileri ne canım
(736 puan) tarafından
Ayni benim batma gibi olur karnima igneler batiyo gibi agrir
(28 puan) tarafından
Benimde sürekli midem bulanıyor mahvetti beni
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Bn yaşadım evet kayıyor Ağrı yapar cok kötü yedirmez icirmez bni yaşlı teyze kuymştu bnde arada kendime kardeşime yapym 
(28 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun canım
(2,312 puan) tarafından
İki elinle önce atan yeri bulym sonra yavaş yavaş onu tutup yerine getryn sonra cömelcen az bişy yicen o şekilde 5 dk dur gecer
(28 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol denicem
(2,312 puan) tarafından
Dene kardeşime ettm işe yaradı ninenlerden öğrendim tekniyi:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
(6,171 puan) tarafından
Annem süpürge sapıyla yapardı. Göbek deliğinde değil de başka yerde pıt pıt nabız atma olur der. Ben de olmazdı ablam da olurdu. Annem sarı süpürgenin tersiyle yapardı. Ama takla at falan diyenler olmuş, onları dinlemek şu an daha mantıklı geldi bana. En azından nasıl yapılacağı daha belli
(28 puan) tarafından
Ablama ne olurdu canım düşünce belirtisi neydi
(6,171 puan) tarafından
Karın ağrısı oluyormuş bir şeyler taşırken. Annem de diyor zaten birden fazla ağır kaldırmaktan oluyordu diye

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 216 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elif34 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 2,611 göst.
4 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,813 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...