0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumun randevuyu iptal etmeyi unuttum eşim izin  alamadı bende tarihi farklı hatırlıyorum meğerse yanlışmis açıkçası ilk kez başıma geldi yarın kızımın sonuclarıni göstermek için gidicez oğlumunkilerde var ama farklı doktor orası randevusuz bakmıyor sonucada kan sonuçlarını nasıl gösterebilirm ya bana akıl verin 

3 Cevaplar

0 oy
(316 puan) tarafından
Eğer rutin kan ise sağlik ocağına gösterebilirsiniz yada doktora rica edin kan sonuç bakılıcak diye başka türlü gidilmeyen randevu ya 15 gün vermiyorlar
tarafından
2 gün sonraya veriyor randevu benim için yarın önemli uzak çünkü cnm birde eşim izin aldı çocuklarla birlikte gidemem
(316 puan) tarafından
Neyin sonuçları tek çareniz rica minnet girmek sekreterle konuşun genelde sonuçlar için tamam diyorlar ama doktorun insifiyatına kalmış bi durum
-Reklam-
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Hmm 15 gün randevu alamıyorsun iptal etmediğin de yada anlayışla karşılarlarsa rica edeceksin gidince herkesin sırası randevusu bitince göstereceksin 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Eğerr aldığınız randevuyu iptal etmemişseniz ve o randevu öylece kaldıysa 15 gün boyunca o muayene yerinden, randevu alamıyorsunuz sağlık ocağına falan göster istersen 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde A.e (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 118 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolataaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Rozakayalp (55 puan) tarafından soruldu

383,595 soru

11,478,373 cevap

35,093 kullanıcı

...