0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (1,367 puan) tarafından
Evet bu ayda olmadı 3 senedir bebiş için uğraşıyoruz herhangi sağlık vs durumunun olmadığını söylediler ovulasyon bitki çayı vitaminler hiçbir şey işe yaramadı ilişkiyi çocuk olacak kafasında yaşamıyoruz artık o kafadan çıkalı çok oldu bu ay belirtilerim vardı umutlandım ama yinede kesin oldu olacak demedim hiçbir zaman ağlayıp üzülüp isyan etmedim ama okadar çok içime atmışım ki bügün artık yorulduğumu hissettim ne hissediyorum artık algılayamıyorum burda anne olan yada anne adaylarını görünce çok mutlu oluyorum ama içten içe aslında üzülüyor muyum bilmiyorum etrafımdaki arkadaş çevrem vs hepsi çocuk sahibi çoğuyla artık görüşmüyorum sürekli nispet yapıldığını hissediyorum ya artık tatil kafasından çıkıp çocuk yapmıyormusunuz yok bişey mi var vs vs aslında bu sorularında beni yorduğunu hissetmeye başladım bir gün gebe olduğumu öğrendim pikniğe gittik meğersem kimyasalmış ve kanamam başladı oradakilerle paylaştım kızlar böyle böyle bir durum yaşıyorum diye ozaman bile dönüp inat gibi benim bebek tekme atıyor yok cinsiyeti bu olur yok bebişler geliyor demeye başladılar herhalde bu öfkem ve kırgınlıklarım o zamandan başladı yine kimyasal olduğunda bile Allah'ım vardır bir hayır yinede şükür olsun demeyi ihmal etmedim sizle paylaltım çünkü paylaşacak kimsem yok beni dinlediğiniz için teşekkür ederim  Allah'ım herkese ferahlık versin sadece yoruldum ve sizlere ihtiyacım olduğunu hissetim iyiki varsınız tanıdığım tanımadığım herkes hepinizi seviyorum gününüz güzel geçsin

15 Cevaplar

0 oy
(2,059 puan) tarafından
Gecmiş olsun
(1,367 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşallah cnm seni çok iyi anlıyorum 

(1,367 puan) tarafından
İnşallah canım isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim geciktiriyorda güzelleştiriyordur. İnşallah hayırlısıyla evlat nasip etsin ❤️
(1,367 puan) tarafından
İnşallah canım isteyen herkese nasip etsin vardır bir hayrı ❤
0 oy
(2,506 puan) tarafından

Sen hiç üzülme elbet vakti var emin ol

Herseyde bir hayır vardır bitanem<33 sene gayet normal evliliğin tadını çıkar.

bunu sana çok samimi olarak yazıyorum çocuk zor inan ki tamam Rabbım hiç bir zaman yokluğunu göstermesin ama bir 3 4 sene sonra da yapılabilir 

Eşinle bol bol vakit geçir gezin UYUYUN :D

Uykusuzluktan öleceksin çünkü ahahah insallahhhhh

Şimdi bizim grubumuz var ordan inşallah senin için dua isteycem özelden adını yaz egr sakıncası yoksa<3

(2,506 puan) tarafından
Canim❤️2 sene oldu ama hala ilk gün gibi özlüyorum onu o kadar güzeldi ki adını ayaz koyduk ama olmadı demekki hayırlısı oymuş
(435 puan) tarafından
Yaa oğlumun adı ayaz :(  tüylerim diken diken oldu Allah sabır versin inşallah:(
(1,367 puan) tarafından
Allah'ım cidden sabır versin derdimiz var sanıyoruz ama herkesin derdi kendine ayrı bir ağır işte vallahi şu nazlıya bile kızıyoruz ama bazen pişman oluyorum ya diyorum bilmeyerek vs yapıyor gerçekten istiyordur yanlış mı yaptık diye
(2,506 puan) tarafından
Ben girmem canım onun postlarina kim ne yaşıyor bilemeyiz o yuzden uzak durmak gerekiyor bilmeden etmeden kinariz Allah korusun o zaman olmden kinadigimizi yaşarız
(1,367 puan) tarafından
Aynen öyle insanların ağzından çıkan en ufak laf bir tehlike ne konuştuğumuza dilediğimize dikkat etmek lazım
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Allah gönlündekini hayırla sağlıkla nasip etsin... Her şey vaktine esir.. 
(1,367 puan) tarafından
Allah hepinizden razı olsun
(11,113 puan) tarafından
41 tane hurmaya 41 tane Meryem suresi okutuyorsun yani 41 ayrı kişi okuyor bu Meryem sürelerini ondan sonra 20 tanesini kendisi yiyor 20 tanesini kocası yiyor bir taneyi de ortadan bölüşerek yiyorlar yani 21 günde hurmaları bitiriyorlar her gün bir tane yiyerek_*

Bunu denemek istersen diye atayım dedim
(1,367 puan) tarafından
Canım ben gurbetteyim 41 kişi bulmam çok zor yinede teşekkür ederim
(2,506 puan) tarafından
Bende bu ara giremedim zikir borcum var hatta benim minnoş hastaydı bir Kaç gündür
Yeni yeni kendine geldi
Borçlarımı cekicem inşallah bugün
(11,113 puan) tarafından
Allah şifa versin canım. Ben çok kötüyüm iyi değilim yaa bura da acık kafam dağılıyo gülüyorum diye giriyom ne yalan söyleyeyim. Gülünce ağrıları az hissediyorum.

Aleyna, bi kuran kursunda okutturabilirsin, biraz sadaka da verirsin hem. Deneyenler varmış. Rabbim hakkında hayırlısını versin
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Allah'ım herşeyi görüyo, biliyo. Hakkında hayırlısı olsun 
(1,367 puan) tarafından
İnşallah canım herkes için Allah düşmanımı bile dara düşürmesin
0 oy
(816 puan) tarafından
Sizin için dua edicem Rabbim size güzel bir evlat nasip etsin.Cocukla nispet yapılır mı ya veren de Allah alanda bu kadar guvenmesinler kendilerine 
(1,367 puan) tarafından
Aynen öyle canım onlardan biri doğum yaptı çocuğun durumu kritik şuan Allah yukarda biliyor ya onca şeye rağmen benim kalbime taş oturdu gibi hissettim evlat evlat acısı vs bunlar çok zor şeyler
(816 puan) tarafından
Kalbinizin güzelligi size hayırlı evlat olarak dönsün dilerim o bebeğede Rabbim şifa versin
(1,367 puan) tarafından
İnşallah canım gerçektrn şuan tek dileğim evlat acısı yaşamamaları
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım benim ablamın tam 15 sene olmadı bir düşüğü oldu çocuk engelliymiş kolları gelişmemiş kalbi durdu cinsiyeti de erkekti. Herseyi belliydi yani . Ondan sonra ablam kafayı yedi bizim gelinler diğer ablamlar pes pese doguruyorrdu hepsine kızıyordu ne kedi gibi doguruyorsunuz derdi. Biz çocukları sevemiyorduk onun yanında küsüyordu suratı düşerdi alınırdı ağlardı. Abimin en son olan bebeğini almak istedi abim önce bi tamam dedi onu öyle görünce üzülüyodu sonra evlat verilirmi yok dedi o zamanda küstü.  Bakamiyorsunuz bakacaginiz kadar yapın vs. Halbuki cokda güzel bakılıyor yani. Çok aşırı isyan etti . Daha sonra aşılama yaptırdı tutmadı 3 kere. Sonrada en son tüp bebekle ikiz kızları oldu.  Ondan sonrada bir tane daha kızı oldu kendiliğinden oldu . Yuce Rabbım 15 sene vermedi suan nasil kendiliginden oldu bak suan 11 aylik. İkizlerde 3 yaşında. Yani 15 sene olmadı olmadı şuan 3 tane oldu. Şuan da gurbette tek başına kafayı yiyo bakamıyorum yiyemiyorum edemiyorum falan.  Annemle arasi hic yok dilini bilmez serttir annemin bedduasini aldi bosuna o kadar kizi olmadi yani anneme cektirdigini kendi cekicek kızlarından. Annem oyle der hep. Demem o ki herseyin hayırlısı eşin çocuğun herseyin. Hayırsız olacaksa hiç olmasın o çocuk kalbi durmasaydi yaşasaydı nasıl bakacakti engelli.  Sağlam çocuklara yetemiyorum diyo . Hersey zaman evliliğin tadını çıkar. Bu kadar millet doguruyorda neoluyor sokağa çöpe atiyo ilgilemyor bakmiyor.  Kimisi evliliğin için çocuğunu kullanıyor çocuk olsunda düzeliriz vs. Vakti zamanı gelince o seni bulur . Kafanda sil at ummadığın zamanda seni bulur
(1,367 puan) tarafından
Vallaha sende bi yarım anneymissin :) yani üzülüyorum böyle insanlara ya sen çocuk büyüteceksim her annelik doğurmaula olsa herkes anne demekki bunun düşğncesine göre normal doğum yaptı bakmasada olur niye o süper ultra normal doğum yapmış anne dicek
(139 puan) tarafından
Ya aman he de geç. Niye bu kadar zorlandı bunlar akraban filan mi
(1,367 puan) tarafından
Akrabalarda uzak akrabalar öyle bir de eşimin iş arkadaş ve eşleri bıkmış artık papağan gibi hergün iş yerinde soruyorlarmış hayır Allah'ın gücüne gitmesin en sonunda kısırım dicem bütün memleket rahatlıcak bunu mu duymak istiyorlar artık anlamıylrum diyor ama inanın konuşmalara göre gerçekten dese rahatlıcaklsr dedikodu arıyorlsr resmen
(139 puan) tarafından
Onların bebeği benim gibi ters olsaydı onlarda mecbur sezeryan olacaktı onlarda o zaman yarım anne olacaktı. Bosver gitsin cnm ya konuşma ayarsızlar iste
(1,367 puan) tarafından
Vallaha ne diyim ki işte Allah'ım onlara bir an önce akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Benden sana tavsiye canım günlük abdest al Meryem suresini oku ve dua et biliyorsun Meryem suresini cocuk olsun diye okurlar genelde ben okumuştum Heleki doguma yakın günlük okumuştum canım 

Ve birde adak ada yada biseye niyetlen bence o zaman olur diye düşünüyorum:)
(1,367 puan) tarafından
Canım her gün zaten duamı okuyorum adak adadım şuan tek şey sabır teşekkür ederim
tarafından
Rab'bim en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder inşallah canim❣️❣️
0 oy
(435 puan) tarafından

Allah inşallah nasip etsin kucaginizi boş bırakmasın üzülme canım nasibi vakti ne zamansa o zaman gelir düşündükçe bu konuya takildikca olmuyor kendimden biliyorum Allah tez vakitte doldursun kucaginizi <3

(1,367 puan) tarafından
İnşallah çocuk olsun konusunu kafama takmıylrum ama insanlar zorla içerde bir yerde yer edin dirler heralde
0 oy
(116 puan) tarafından
Oncelikle anlatiklarinı kendim yasamis gibi hissettim ve uzuldum ümidini kaybetme Allah var Allah yar en dogru zamanda emin ol seni istedigine kavusturacaktir ve insanlarda belki sana nispet yapmak icin yapmiyordur ama dusunemiyolardir herkez dusunceli olmayabiliyor sen yinede umudunu yitirme ve hicbirzaman isyan etme emin ol herseyin bi zamani vardir ve bence bi abdest alıp 2 rwkat sükür namazi kil ve insirah suresini oku icinin ne kadar ferahladigini hissedeceksin Allaha emanet ol kendini üzme....
(1,367 puan) tarafından
Canımçok teşekkür ederim aslında nispet yapmak istemiyor değil tamda böyle yapıyorlar artık eşim bile farkında yani kimseden bişey saklamıypruz zaten sürekli konuyu bile bile ee çocuk nerde bıkmadınız mı artık çocuk yapdanız demeler kıyafet alsak ee yetmedimi çocuk yapında ona alın demeler yani bu bizim elimizde değil Rabbim uygun gördüğünde olur geçen bile arayıp ya biz sizden sonra evlendik daha birinci bile yapamadınız biz ikinciye geçiyoruz diyip kıkırdıyorlsr bunun iyi niyet olduğunu düşünmüyorum
(116 puan) tarafından
Evet haklisin bazi insanlar boyleler ama Allah goruyor sen dert etme sadece Allaha birak o kime ne verecegini iyi bilir sanada hayirlisiyla bi evlat nasip eder insallah uzulme benim annemin 7 sene olmamis ve sonra 4 tane evlat verdi anneme Allah  herseyin en iyisini bilir
0 oy
(739 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda sana hayırlı bebişler nasip etsin inşallah canım insan kötü olur seni üzmek ister onu bile anlarım anlarım derken kötüler hep var ama bunu kendi çocuğuna nasıl yapar ben olsam korkarım insan çocuk ile nispet yapar mı Allah senden alır ona verir Allah korusun Rabbim kimseye evlat acısı vermesin sanada hayırlı bir evlat versin inşallah kardeşimin de olmuyor onu seni çok iyi anlıyorum 
(1,367 puan) tarafından
Vallaha inanırmısın Allah'a bile havale etmek istemiyorum kimsenin evladından sınansın istemem çok kötü bir durum
(739 puan) tarafından
Rabbim sana yaşadıklarını unuttursun inşaallah canım
(1,367 puan) tarafından
İnşallah herkese Rabbim ferahlık versin
0 oy
(15,539 puan) tarafından
Allah'ım kalbine ferahlık versin inşallah. Tez zamanda hayırlısıyla evlat sahibi olursunuz. Şunu da söylemeden gecemiycem. Postun içeriğini okumadan başlıktan yine yorulan bir anne zannederek açtım. Demek istediğim çocuğu olan da yorgun olmayan da. Bu dünya böyle bir yer. Çok garip. 
(1,367 puan) tarafından
Tabi canım aynen öyle insan oğlu her türlü yorgun bunlar bir sınav aslında sabır gerektiriyor anne değilim ama burayı seviyorum sizin çocuklarınızla anılarımızı paylaşmanızı sohbetlerinizi aile gibi hissediyorum
(15,539 puan) tarafından
Ben de seviyorum. Burdan çok şey öğrendim. Hala da öğreniyorum.
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Rabb'im gönlüne göre versin inşallah kucağına sağlıklı hayırlı bir evlat alırsın inşallah. Ben böyle postlari okuyunca kendime o kadar çok kızıyorum ki 2. Bebeğe hamile kalınca istemiyorum diye günlerce ağladım yapamam bakamam diye günlerce ağladım. Rabb'im hikmetinden sual olunmaz herşeyde vardır bir hayır vakti zamanı geldiğinde senjnde. Boy boy bebişlsrin olur inşallah 
(1,367 puan) tarafından
Rabbim sana güç kuvvet versin hanen hep huzurlu olsun ama inanın bende burda gebe kaldığına sükretmeyipte habire cinsiyet soranlara ayrı gıcık oluyorum ya doktorun bilemediğini biz nerden bilcez hadi onu geçtim oğlım var kızım olsun hadi söyleyin diye diretenlere öyle bir sınır oluyorum ki ya insanlar halen şükretmesini öğrenemedi bide sonra gelip ee kız dediniz erkek çıktı diye azarlıyor birde teste kücücük silik çizgi var aa hamilesin kesin sen bu 5 haftalıktır diyenler ayrı bir kafadalar yani insanları boşuna ümitlendirip hayal kırıklığı yaşatıyorlar
0 oy
(355 puan) tarafından
Canım rabbimin gücü kudreti her şeye kadirdir . Rabbim ol der ve olur bı tane Dr var doktor Mehmet Fatih Karslı Ankara'da ona git derim Instagram'da bı araştır anlicaksin ne demek istediğimi 
(1,367 puan) tarafından
Canım ben çok doktor gezdim bütün doktorlar problem olmadığını sağlıklı olduğumuzu söylediler yani yapılacak bişi yok değerlendir çek siniz diyorlar Rabbim demekki daha zamanı var diyor inşallah tez zamanda olur bekleyip görücez
(355 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlısı ile olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 234 göst.
0 oy
4 cevap 237 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 480 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu
0 oy