0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (283 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhaba kızlar. Bi tatlı için az bişey  süt lazımdı eşimde bilememiş 1 litrelik kutular da almış. İçinde 2 bardak kadar da kaldı. Süt  içende yok evde. Sizce dondursam tekrar hamur işi , tatlı vs kullanabilir miyim. Yoksa  riske atmayıp sütlü kahve falan yapıp aradan çıkarayım.  Donduran var mı aranızda 

8 Cevaplar

0 oy
(6,372 puan) tarafından
Başka bir şeyde kullan gitsin canım, sütlü omlet yap. Yumurtalı patates yap. Sütlü çorba veya dediğin gibi kahve yap
(283 puan) tarafından
Sütlü omlet mi ilk kez duydum walla. Bi bakayım hemen. Sabah yaparım olmadı
(6,372 puan) tarafından
Çok güzel oluyor yumurtanın tadını yumuşatıyor.
-Reklam-
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Hiç riske atma derim canim çok da degil ki artan sabah bir krep vs yap kurtul gitsin 
(283 puan) tarafından
Doğru cnm haklısın. Bi bilen vardır diye sorayım dedm ama haklısın yani
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Hemen bozulmaz ki biraz açık dolapta durabilir bu sürede de yeni bir şey için lazim olursa kullanırsn 
(283 puan) tarafından
Yeni bişey için lazım olmaz da cnm kahveyle veya farklı şekilde aradan çıkarcm artık:) 3 kişiyiz evde ama ağzına süt giren kimse yok:)
(2,302 puan) tarafından
Sabah pankek yap aradan çıksın o zaman canm
0 oy
(1,954 puan) tarafından

Beeen :) köyden süt getirirken veya kayınvalidem başka bi yere yollarken de hep sütü dondurur

(283 puan) tarafından
Köy sütünü bnde donduruyorm da market sütünü bilemedim cnm
0 oy
(695 puan) tarafından
Ben donduruyorum. Birşey olmuyor.
(283 puan) tarafından
Market sütünü demi cnm
(695 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(504 puan) tarafından
Ben de donduruyorum zaten bu milkshake filan yaparken de süt dondurulıp yapılıyor ya da soğuk kahve yapılıyor yazın donduruyor yani sıkıntı yok 
0 oy
(475 puan) tarafından
Ben donduruyorum bazen 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Poğaça yap bir bardagida salep veya sıcak çikolata yap göm gitsin buzlukta olmaz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
7 cevap 72 göst.
5 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde MehSinOz (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 333 göst.
25 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatmazehraasci (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 807 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...