0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (12,510 puan) tarafından
Çekim gücü iyi tavsiye ettiğiniz kullandığınız bir model var mı kızlar ?

5 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Arnica almıştık memnunuz biz halı koltuk.hepsini yıkıyor parçalarını çıkarınca normal süpürge de olabiliyormuş ama öyle kullanmadk hiç . Eşim senelik yıkar benim gücüm yetmiyor da çekmeye 
(12,510 puan) tarafından
İnternette bakmıştım ilk sırada arnica vardı şaşırdım bende açıkçası bilgim pek yok o marka ile ilgili ama . O derece iyi diyorsun yani ben kendim yapamaz mıym çok mu güçlü :)
(2,304 puan) tarafından
Yani kuzum ben çekemedim çünkü halıya baya bastırman gerekiyor çekerken bileklerim dayanmadi yani bı denedim de :) iki sene oldu eşimin elektronik aletlere ayrı ilgisi var gördüğünü alıyor ben istememiştim aslında evde kalabalık diye de eşim severek kullanıyor :) aslında almaya çıktığımız da başka marka düşünerek çıkmıştık beyaz eşya dükkanlarına baktık hepsi de bize Arnica yada karcher alın demislerdi
(12,510 puan) tarafından
Benim aklımda hep karcher vardı ama arnica da bi düşünmüyorum değil şuan kararsızım açıkçası .. bizde de tam tersi elektronik alet ilgisi olan taraf benim :D
(2,304 puan) tarafından
Ona daha iyi diyorlar ha bize Arnica da yetiyor ama .
(12,510 puan) tarafından
Arnica çekim gücü daha fazla görünüyo ama ☺️
-Reklam-
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Kiwi nin makinesini kullanıyorum. Küçük pratik. Kullanışlı. Memnunum 
(12,510 puan) tarafından
İlk düşüncem buydu küçük diye ama sonra tereddüt ettim çekim gücü nasıl
(15,041 puan) tarafından
Valla ben memnunum. Koltuklardan bir kir cikariyo maşallah. Halıları da onunla yıkıyorum. Uzun sürüyor biraz başlığı küçük olduğu için ama yetiyo ya
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Bissell multiclean aldım çok memnunum.
(12,510 puan) tarafından
Hmm çekim gücü felan iyi mi canım ne kadar süredir kullanıyorsun
(12,510 puan) tarafından
Küçüktü dimi o da ona da bakmıştım ama kullanışlı oluyor mu küçüklüğünden dolayı zor oluyor mu sürekli su boşaltma vs?
(1,157 puan) tarafından
4 ay oldu alalı , çekim gücü çok güzel . Köşe koltuk ta 1 tank yetti arkasını falan da yıkarsan 2 gider sanıeım ama zor değil doldurmak oyalamıyor.ben memnun kaldım arabanın koltuklarını falan da yıkadım mis gibi yaptı. Ama bayağı artmış fiyatı ben 7 ye almıştım 12 ye gördüm .
0 oy
(9,173 puan) tarafından
Evin makina ddoldu yaa :D
(12,510 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(1,828 puan) tarafından
İhlas İhlâs ihlas valla başkasını görmez gözüm :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bbgm (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.