0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Eşinizin sosyal medya paylaşımına bayan iş arkadaşı sürekli beğeni atsa ve yorum yapsa sizi rahatsız eder mi

30 Cevaplar

+4 oy
(2,698 puan) tarafından

Evli adamın ne işi var sosyal medyada anlamıyorum ben hemde neden kadın ekli olmamalı 

(4,988 puan) tarafından
Aynn çok şükür canm
Peki öperim ☺️♥️
(1,368 puan) tarafından
Bence de çok gereksiz bisey. Esim de ben de hiç istemedik. Gerçekten kac yuva yıkıldı. Şimdi disarda kimse aldatmiyo mu içinde olmayan yapmaz diyenler olacak ama esimin iş arkadaşı ailesine duskunken instagramda bi bayanla tanıştı Sözde aşık olmuş karısını 2 çocuğunu bıraktı daha kaç örnek bunları duyunca iyi ki yok diyorum. Öyle bi zaman ki dışarısı çok pis sosyal medya daha da pis. Çok gereksiz bence başkası benim yediğimi içtiğimi gezdigimi normal yasantimi görse nolur görmese nolur
(2,698 puan) tarafından
Aynen öyle valla artık insanlık mı kaldı ortada kim kime tumtuma
(1,368 puan) tarafından
Instagram kullanmadan nasıl duruyosunuz diyolar kuzenlerimiz eşleri filan. Bizde hiç kullanmadığımız icin eksikliğini hissetmiyoruz diyoruz. Böyle bisey de var garipsiyo çoğu insan. Tabi öyle valla kimseye güven olmuyo artik
(9,737 puan) tarafından
Bana da diyorlar nasıl duruyorsunuz diye neden durmayalım ekmek mi su mu ? Bi vakit bulsam da çocuklarıma etkinlik yapsam diye bakıyorum bi kahve içeyim diye bakıyorum iş yaparken de buraya göz gezdiriyorum :d hiç eksiklik hissetmiyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,055 puan) tarafından
Durup durup bu kadınla ilgili post açıyorsun, takmışsın belli. Kıyafetinden başladın, herşeyine şuan kulp buluyorsun bunca zamandır. Anlamadığım bunca zamandır eşinle hiç konuşmadın mı? Eşin ne diyor bu duruma, ya da senin bu durumdan rahatsız olmana? Asıl bunu söylemen gerekmiyor mu?
0 oy
(1,252 puan) tarafından
Eder tabi ama eşim kadın  iş arkadaşlarını takip etmiyor sosyal medyada 
(10 puan) tarafından
Takip olayı normal , o kişi dizin de yandığınız dostane biri olsa bile mi
(564 puan) tarafından
Yandiginiz dostane biri derken ne demek istedin ben anlamadım
0 oy
(13,206 puan) tarafından

Eşim bayan olan ortam çalışsa iş ark ekleyemez Kabul etmem bu tür durumlar yaşanmaması için  :) 

(10 puan) tarafından
Tanıdığınız olsa bile mi
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Kesinlikle tabiki 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
etmedigi icin bilemem cnm ama etmiş olsa asiri rahatsz olurdm
(10 puan) tarafından
Tanıdığınız dostane biri olsa bire mi
(2,013 puan) tarafından
bu zaman dost falan kalmams cnm ya ben takip ettirmiyorm gerek yok hep erkekler var onda
0 oy
(534 puan) tarafından
Evet rahatsız olurum tabi
(10 puan) tarafından
Tanıdığınız biri olsa bile mi
0 oy
(3,647 puan) tarafından
Bu kadınla senin kocanın ki pek normal gibi gelmiyo bana 
(10 puan) tarafından
Nsl yani
(3,647 puan) tarafından
Postlarından dolayı bunu diyorum kocanın bir arkadaşı var ama için rahat değil ki bencede var bir haltlar
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Sıkıntı bacım sıkıntı. Normal değil 
0 oy
(48,901 puan) tarafından
tek tek kontrol etmiyorum gecen yıl bir yilisik yapismisti kurtuldum şükür rahatsız eder
(48,901 puan) tarafından
ozelden yazdigin corba gibi burdan net yazsana
0 oy
(769 puan) tarafından
Niyete bağlı ya. Benimde her paylaşımını beğenen erkek arkadaşlarım hatta esimin erkek akrabaları var yorum yapar falan.esiminde öyle beğenirler
0 oy
(1,544 puan) tarafından

Atamaz, eşimin sadece Facebook'u var:D 

Olsada beğeni atsa engellendim. Eşimde beni bildiği için eklemezdi 

0 oy
(564 puan) tarafından
Eşimin sosyalmedyasında ablaları amca kızları ve yeğenleri disinda bayan yok o yuzden böyle bir problemimde yok 

Rahatsızsan cıkar kulağın rahat olur en güzei valla
0 oy
tarafından
Rahatsız eder tabikii ben bu konuda çok katıyım
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Eşim esnaf sosyal medyasında kadın yok sadece teyze kızı var oda anası yaşında kadın olması beni deli ediyor birde beğenip yorup yaparsa kıyamet kopar herhal 
0 oy
(163 puan) tarafından
Çokt iyi niyetli düşünmemek gerekiyo bazen. Neyi iyi düşünsek o yaktı bizi . Kadın olması yeterli. Yakınmış dostmuş tanıdıkmış fark etmez radarıma girmiştir. eşimi de uyarırım verdiği tavır ve cavaba göre belli olur zaten  ne olduğu
0 oy
(765 puan) tarafından
Etmezmii ikisini de yakarım ben gelemem öyle şeylere 
0 oy
(788 puan) tarafından
Eşimin sosyal medya hesabı yok ama kadına küçük bir uyarı verirdim sen hayırdır diye 
0 oy
(3,486 puan) tarafından
Yani kadınla tanışıyorsam karakterini tam anlamıyla biliyorsam vs olabilir ama ne gerek var bu kadar işimin arasında bi de aklımda bunlarla mı uğraşayım. 

Geri kafalı diye düşünebilirsiniz sosyal medya olmamalı. Profesyonel iş için değilse kullanılmamalı. Kadın erkek çocuk genç.. Olumlu bi özellik kazandırdığını duymadım. 

O kadın her beğendiğinde içimde bi şüphe veya eşimle ufak da olsa bi gerginlik... 

Ne gerek var. Ne için? Ne yüzünden? Sosyal medya... Telefon bağımlılığı.. Oyun bağımlılığı yüzünden eşlerin sohbet edememesi.... Mevzu derin :) 
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Beni etmez ama sende kötü bir his uyandıran birsey olduysa kuruntudan bahsetmiyorum  seni rahatsız etmesinide anlarım.

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 775 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 470 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 289 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 227 göst.