+5 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar Gazze haberlerini gördükçe yüreğim kaldırmıyor artık küçücük bebekler ne günahları var ya tek suçları Gazze de doğmak mı müslüman olmak mı bebek ya bebek :( elimizden hiç bir şey gelmıyor öylece bakıyoruz sadece bu çok daha acı Rabbim İsrail ve İsrail yanlısı ne kadar insan varsa belasını versin! 

12 Cevaplar

+8 oy
(5,184 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
İmtihanları büyük mukafatlari da öyle olacaktır

Sakın Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma. Ancak onları, gözlerin dehşetten fırlayacak gibi olduğu bir güne erteliyor. (14/İbrahîm, 42)

tarafından
Amin Rabbim o günleri bize göstersin Allahümme amin
(5,184 puan) tarafından
Allahümme amin ❤️
tarafından
Aminnn ❤️
(1,590 puan) tarafından
Amin❤️
-Reklam-
+2 oy
(2,698 puan) tarafından

Hiç izlemiyorum izleyemem ben dayanamıyorum çok çabuk hastalanıyorum azcık üzülünce bütün dudaklarım uçuk atıyor benim :/

tarafından
Bende bir gün görsem mahvoluyorum nasıl bir vicdan yahu taş çatladı ahından
(2,698 puan) tarafından
Kalbim acıyor dayanamıyorum ben kalbim sıkışıyor
+2 oy
(6,512 puan) tarafından

Amiinnn rabbim kahru perişan etsin o netenyahu denilen ibnenin nasıl can vereceğini merak ediyorum şere.fsiz ittt 

Hergun la ilahe illa ente Sübhaneke inni küntiminezzalimin çekiyorum gönderiyorum :(
tarafından
Elimizden zikir ve duadan başka bir şey gelmiyor ki :( Rabbimin azabı zalimlerin üzerine olsun
+1 oy
(56 puan) tarafından
Allah belâlarını versin 
tarafından
Amin kardeşim görecez o gğnleri
+1 oy
(842 puan) tarafından
Yüreğimin bir tarafı hep orada atıyor gülüyorum ama içten değil yiyorum ama doymuyorum yatıyorum ama uyumuyorum boğazımda düğüm yutkunamiyroum rabbim bizleri affetsin elimizden birşey gelmedi sadece izledik ve izlemeye devam ediyoruz
tarafından
En acısı da bu ve bunca şeye rağmen boykotu saçma bulanlar saçma veya değil böyle insanların malını kullanmak insanı açıdan etik değil vicdanı olarak rahat değil.
+1 oy
(123 puan) tarafından
Amin amin amiinnn...
+1 oy
(1,569 puan) tarafından
Amin inşallah Allahın gazabı büyük olacak 
+1 oy
(373 puan) tarafından
Anne olduktan sonra herşeye karşı o kadar hassas duyarlı oldum ki Hele ki bebekler yüreğim dayanmıyor o yavrulara ne günahları var daha dünyadan bi haberler daha şuncacıkken korkuyu öğreniyorlar off Allah sebep olan hepsinin belasını versin valla beddua etmekten nefret ediyorum ama bunlara da dicek başka bir söz bulamıyorum 
tarafından
Allah razı olsun canim
(373 puan) tarafından
Bilsem elimden birşey gelecek ama ne yazık ki gelmiyor Allah bizi de ıslah etsin valla ne diyim
(373 puan) tarafından
Dua ediyoruz boykot ediyoruz o kadar
tarafından
Herkes elindekini yapacak biz birlik olup dua edebiliriz en fazla
(373 puan) tarafından
aynen öyle canım Allah yardım etsin
+1 oy
(1,011 puan) tarafından

Bende çok üzülüyorum elimden geldiğince dua ediyorum ve asla boykotlu ürün almıyorum. Başka ne yapabilirim bilmiyorum. Ama bu ateş bizide yakacak. Bu kadar sessiz kalıyoruz ülke olarak. Allah hesabını soracak.Ben hep diyorum gerçekten seçilmiş kişiler....

Allahümme ümmeti Muhammed
Allahümme ferric ümmeti Muhammed
Allahümme merham ümmeti Muhammed 
+1 oy
(1,590 puan) tarafından
İzliyemiyorum artk bn dayanamıyorum geçen  bı bebeğin dilini kesmişler Didem arslanda onu izledm kendime gelemedm  rabbim zalimlere fırsat vermesn ins kahru perişan olsnlar
+1 oy
(11,085 puan) tarafından
Şu an elimden dua ve boykottan başka bişi gelmiyor... :/ Lanetliler zaten, onlar yaptıkça azapları artıyor.. Ahiret var iyi ki var... 
0 oy
(48,735 puan) tarafından
aminn canim aminn 

İlgili sorular

+5 oy
10 cevap 182 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 398 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ferzey (306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 770 göst.