0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Kaynanamın yegenı evleniyor bizde ceyız hedıyesı alacaktık esımle kaynanam şey dedi para vermeyın kızın annesi paraya çöküyormuş tamam anne dedim ıste kek kalıbı beğendim uçlu böyle 700 lira falandı esım tamam dedi tam alıyordum dur anneme sorayım dedi sonra kaynanam para verin dedi kek kalıbı vardır boşa almış olursunuz dedi sonra bizde tamam yarın akşam oturmaya gıder para verırırz bin lira dedik kuzenını aradı esım kız dedi ıkı takım var kek kalıbım bi yandan iyi oldu ama esım hemen anneme sorayım dıyor bısey yapacak olsa ben hiç aklına gelmem danışmaz Haksız mıyım 

15 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
Kızlar bir akıl alabilir miyim 
-Reklam-
0 oy
(230 puan) tarafından
Ay kızlar yorumu olan yok mu ya
0 oy
(6,112 puan) tarafından
Eşin 5 yaşında çocuk mu illa annesinden akıl alıyor? Fikir sormak ayrı her şeyde akıl sormak farklı. Alt tarafı bir hediye yani 
(230 puan) tarafından
Evet ama ıste varsa diye felan zaten para verecekti en başta esım sonra kaynanam öyle dıyonce vazgectık
(6,112 puan) tarafından
Vazgecirmen lazım eşini. Senin aklın yok mu de? Yaşı kaç eşinin daha 20 lerde mi
(230 puan) tarafından
Bu sefer ben haksız olacaktım kek kalıbı alsaydım kızın varmış boşuna almış olacaktım zaten kıza sor dedi esım ne esksıgı var diye bende dedım ki sımdi eksıgı sorsam yüksek fiyatlı bısey dese alamayız
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Her korçnufa mı böyle eşin? Yoksa sadece bu konu için aramış sa annem biliyordur belki kek kalıbı vardır boşuna almayalım gibi düşünmüştür. 
(230 puan) tarafından
Her konuda böyle değil ama fıyatı yüksek geldi esıme görümcemde anlar ceyız hazırlıyor hanı ındırım vs var dıye
(8,385 puan) tarafından
O zaman bunun altında art niyet arama canım.
(230 puan) tarafından
Aradı şey dedim biz kek kalıbı alıyoruz kuzenıme dedi onlarda fiyatı sordu daha uygunu var dedi görümcem sonra para verin pıjama falan yokmuş kızın dedi esım bın lira vereyım o zaman dedi
0 oy
(800 puan) tarafından
Nefes alırken de annesine sorsun anne sence nefes alabilir miyim diye
(230 puan) tarafından
Evet bısey yapıyor dımı anne haksız mıyım anne bende kızınca daha da bağlanıyor kadına
(800 puan) tarafından
Huyu Zor gerçekten
0 oy
(3,441 puan) tarafından
Her konuda böylemi bilmem ama bu konularda bende annem yada kaynanama sorarım onlar biliyor çünkü sık gidip gelince neyi var neyi yok 
(230 puan) tarafından
Bende aslında gündüzden görümceme soracaktım senin kuzenın sonuçta bılırsın bu eksık mi diye ama sonra ona ne dedim kendi kedıme
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Allah Allah bu ya 

Ben neyim

Banada danış

Eş.sek başı miyim ben

Gıcık bişey bu
(230 puan) tarafından
Ben zaten attım onerdım tam alıyordum esım ne düşünceyle sormak ıstedı olay çıksın diye sormadım aralar çok kavga edıyoruz sımdı sorsam yıne gıcık alcak anasını kötülüyorum sanacak
0 oy
(230 puan) tarafından
Başka yorumu olan var mı
0 oy
(137 puan) tarafından
Kek kalıbı değilde daha kullanişli bişe alsan daha iyi 

Eşine gelirsek benim koca gibi anneci galiba 
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Yeğeninin durumunu daha iyi biliyodur diye sormuştur. Ben garipsemedim. Kaynanan bı öyle bı böyle demiş. O garip ama olur bazen böyle şeyler 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bu onlarin akrabasiysa sormasi olabilir. Ama her konuda da böyle  yapıyormu bu onemli
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sen kimsenin dediğini yapma, git bi mağazadan hediye çeki al 1000 liralık. Hem senin için rahat eder hem parasına cokmemis olurlar. 
0 oy
(212 puan) tarafından
Bnm eşimde ilk evlendigimizde o şekildeydi anneme sorayım abime sorayım derdi. Kızdım dedim onlarla git. İyice bı anlatinca onlara sormamasi gerektiğini anlıyor. Tavrını net köy ilerde ev işlerinize bile müdahale ederler
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Ana kuzusu erkek eşini varlığı önemli değil herşeyi anası bilir.
0 oy
(3,439 puan) tarafından

Annesinin tarafıymış, düğün işi. İkisi bir arada olunca sorması normal. Kendi için fark etmez çünkü.

Ama her konuda öyleyse ( gideceğiniz yer, yediğiniz, içtiğiniz, yatırımlarınız, çocukların gelişimi ile ilgili şeyler..)  olmaz tabi ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,658 göst.
0 oy
7 cevap 489 göst.
1 Eylül 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 357 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu