0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (257 puan) tarafından

Kızlar üstünü değişirken gördüm 

image

6 Cevaplar

0 oy
(16,153 puan) tarafından
Neyi var tam olarak şişkinliği mi kastediyorsun yoksa kuruluğunu mu. İkisi de yeni doğan bebeklerde normal 
(257 puan) tarafından
Kuruluk var canım
(257 puan) tarafından
Kabuk kabuk olmuş
(16,153 puan) tarafından
Normal canım nemlendir vücudunu
(257 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın
-Reklam-
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Yenidoğan bebeklerde büyüdükçe kuruluk oluyor ben her duştan sonra yağlardım bebek yağıyla sağlıklı bulmayanlar var sende öyle düşünürsen hakiki zeytinyağı kullanabilirsin
(257 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın ikisinide denerim
(3,754 puan) tarafından
Bebek yağı çok güzel kokuyor zeytinyağı ağır olabilir biraz ama tabi ki daha sağlıklı canım
0 oy
tarafından
Hergün duş aldırır bebek yagı ile masaj yapıp nemlendırırdım ben kuruluk yaşamadık böyle nemlı tut
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Bebek yağıyla nemlendir canım 
0 oy
(593 puan) tarafından
Yenidoğan olduğu bariz belli canım normal kuruluk olması. Bebe yağı hariç kesinlikle o yağı bebeğinize dokundurmayın bile hakiki zeytinyağı ile masaj yapabilirsin. Çok faydasını görürsün 
(593 puan) tarafından
Ayy ne varmış diyeceğinize araştırın o zaman. En başında petrolden yapılması kullanmamak için yeterli sebep bence. Ki daha bir sürü sebep var kullanmamak için. Aman aman çocuğuma onu şunu bunu kullanmam, en pahalı yağları şampuanları kullanacak diyen bir anne olmadım ama çocuğa çok kötü zararı olan ürünleride kullanmadım.
(593 puan) tarafından
Çok komiksiniz vallahi çok komik. Yanlışıda yaptınız diye savunun :D :D Evet elhamdülillah bilinçli anneyim her annenin olması gerektiği gibi ve bundanda mutluyum teşekkür ederim övgünüz için :D :D “Bebek yağı mineral yağdan yapılmıştır. Mineral yağı, bitkisel kaynaklı olmayan ve petrolden elde edilen sentetik bir maddedir ve bedenimize tamamen yabancıdır. Bebek yağları ham petrolden ve gazdan elde ediliyor. Ve aynı zamanda vazelin, bebek losyonları ve şampuanları da mineral yağ içermektedir..!  Mineral yağı, bağırsaklarda bulunan yağda çözünür vitaminleri absorbe eder yani yutar, emer. Kısacası organik ve sağlıklı beslenip, vitamin destekleri alsanız da,cildinize sürdüğünüz petrol içerikli mineral yağ sayesinde, hepsi boşa gider çünkü bedeniniz bunlardan faydalanamaz..!“ buda benden size nacizane bir bilgi ☺️
0 oy
tarafından
Canım benim kızımda yeni doğduğunda vücudu bu çekildi her gün banyo yaptırıp zeytinyağı sürüyordum bir kaç kez ypınca geçmişti sende bu şekil yap kış mevsiminde doğan bebeklerde oluyor üşütür diye korkuyorsan iki günde bir aldır

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 555 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yıldız'ımmmmm (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 489 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ezocelik (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 294 göst.