0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Nerdeyse altı aydır dışarı çıkmıyoruz. Önceden her hafta sonu çıkarırdı eşim şimdi evde oturuyoruz. Hava soğuk olmasa yine çıkarız ama nereye gidebiliriz bilmiyorum bu havalarda nereye gidiyosunu evde duruyosunuz

25 Cevaplar

0 oy
(776 puan) tarafından
Benim eşim hafta sonu çalışır hafta içi birgün izinlidir parka falan gitmeyi dışarda zaman geçirmeyi çok severiz ama şimdi soğuk ya bebekte var o yüzden ya arkadaşlara gideriz ya onlar bize gelir öyle geçer yani 
(660 puan) tarafından
Bize bı kaynanam gelir onu dışında bizde kimseye gitmeyiz kimsde gelmez
(776 puan) tarafından
Kaynanam coookkk uzaklarda çok ister gelmeyi ama gelemez ki :D
(660 puan) tarafından
Çok şanslisin p
O zamn :)
(776 puan) tarafından
Evettt ama gelse de bir ay kalır e birbirimizi idare ediyoruz napalım :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her pazar çıkarız normalde hafta içi de çıkarız ama benim son ay ve çok ağrım oluyor o yüzden artık çıkmıyorum üç dört haftadır 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Bu hafta AVM ye gidecez hem alışveriş hem gezme. Normalde çıkamıyorduk 2 senedir bir yere gitmedik araba aldık çok şükür artık çıkarız 
0 oy
(557 puan) tarafından
Nerde yasiyorsunuz  6 ay  çok uzun bir süre  ben Diyarbakır'da yım daha hiç kar yagmadi burda  bir yemek  hafta sonları hava iliksa parka kadar  yürür döner sahlep içeriz ihtiyacımız varsa AVM  ye gideriz annemlere kız kardeşime eşimin ailesine fln hep gideriz   yay burcu olarak ruhum daraliyo maksimum bir haftadır  ki o bile zor 
(660 puan) tarafından
İstanbul yasiyorum. Normalde tek çocuk varken cikiyoduk ikincisi doğduğundan beri bı turlu çıkamadık.
(557 puan) tarafından
İki çocuklu zor  olur bnm tek çocuk şuan iyiyiz sukur
0 oy
(1,519 puan) tarafından
Eşim sabit çalışırken her cumartesi çıkmaya çalışırdık. Şimdi vardiyala çalışıyor, genede çıkmaya çalışıyoruz
(660 puan) tarafından
Ne güzel insan daraliyi sürekli evdeyken
0 oy
(3,022 puan) tarafından
Her havada çıkıyoruz, eksi derecelerde bile hiçbir yere gitmesek bile kahvemizi alıp elimize yarım saat 1 saat yürüyüş yapıp döneriz. 1 hafta bile evde tahammül edemiyorum ben, eşim de öyle.
(660 puan) tarafından
Bizde öyleydik ikinci cocukdan sonra duruldum sizde çocuk yokmu.
(3,022 puan) tarafından
2.5 yaşında 1 tane var. Ama havaları hiç dert etmiyoruz, her havada mutlaka çıkartırım ben zaten.
0 oy
(6,171 puan) tarafından
AVM gezmeyi sevmiyoruz. Hava güzelse açık yerlerde yürüyüş yapıyoruz. Adanada oturuyoz. Geçen senelerde bazen antakyaya giderdik gezmeye. Şimdi mahvoldu oralar. Havalar düzelsin yine gideceğiz. Bazen tarsusa ya da Mersin'e gideriz. Tabi çoğunlukla şehir içinde. 
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Her hafta sonunu değerlendiriyoruz. Ya dışarı çıkarız ya avmye ya da işte bçyle annemlere falan gideriz. Bazen de evde kalıyoruz eşim meaide olunca hep bazen çıkmak istemiyor 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cumartesi günleri izinli çocukları alışveriş merkezine oyun alanına götürürüz ama jetonluya bindiriyorum toplu alandan uzak duruyoruz yemek yer onlara oyuncak alır eve geçeriz her hafta sonu böyledir hastalık veya bisey olmadığı sürece 
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Eşim kendi işi olduğu için hafta sonu değil hafta içi çıkmayı tercih ediyoruz ama genelde çıkarız biz  oğlumla haftanın bir günü oyun alanına yemeğe gideriz bir günde oğlumu anneme bırakıp eşinle basbaşa cafeye nargile içmeye gideriz 
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Dışarı çıkalım diye plan yapıp market market gezip eve gelenlerdeniz 
0 oy
(791 puan) tarafından
Eşim cumartesi akşam gelir pazartesi sabah gider şehir dışında calısıyor hiçbir yere gitmesek markete gider carsıda arabayla turlar geliriz 
0 oy
(355 puan) tarafından
Biz eşimle balığa gidiyoruz ama ben balıkta çok acikiyorum üşüyorum eğer soğuksa ve lavabo ihtiyacım oluyor çocuk gibisin deyip beni goturmuyo artık kendi gidiyo :) bazen denizkenarina gideriz dolaşır geliriz sinema olabilir AVM olur yada at binme kahvaltı olur vs vs :))) 
(660 puan) tarafından
İki çocukla bizde zor o kadar cikmak
(355 puan) tarafından
Anladım canım doğrudur başka bişey aklıma  gelirse yazarım
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ben genelde esimle bir yere gitmeyi sevmem bazi nedenlerden dolayi.  Oglumu bebek parkina gotururum, annemlere giderim. Esim her yere ortak gitmek ister. Sahilde yuruyuse gideriz, Avmye gideriz. 

Istanbulda yasiyoruz demissiniz bebekleriniz kac aylik biomiyorum ama avm de yemek yemeye gidebilirsiniz avm iclerindeki oyun alanlarina gidebilirsiniz
0 oy
(5,769 puan) tarafından
Her hafta sonu olmasada mutlaka iki haftada bir çıkarız. Onun dışında birlikte Ya temizlik yaparız ya oyun oynarız monopoly okey vs yada cilt bakımı :-)
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Yolda olmazsa yemege gideriz oglumu oyun merkezlerine  götürüyoruz  yada avm dolaşıyoruz  
0 oy
(2,217 puan) tarafından
Bir iki kez kahvaltıya gittik havalar soğudu iyice birde salgın var çıkmıyoruz artık çocuklar için 
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Benimde hergun calisiyo bir yere çıkma durumunuz yok kendim çocukla geziyorum
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Hafta sonumuz yok maalesef dışarı çıkmayı bırak evde zor görüşüyoruz
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Memur benim eşim hafta sonu yok bizde kendi izni ne zamana.denk gelirse soğuk havalarda AVM ye gideriz genellikle hava iyiyse çarşı turlariz mutlaka ben soğuk havada da dışarıda gezerim farketmez üşüyen biri değilim ama eşim çok üşür ve hemen hasta olur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 118 göst.
0 oy
16 cevap 140 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 190 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 168 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,023 puan) tarafından soruldu