0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Dün sağlık ocağına gittim hiç su tüketmiyorsun dedi , bol bol su tüketmeme lazımmış, ama bn su içemiyorum midem bulanıyor onun yerine ne yapabilirim . Suyun yerini alan başka neler var 

16 Cevaplar

0 oy
(78 puan) tarafından
Suyun yerini başka bişey almıyor canım kolay kolay. Bir şekilde içmeye çalışmalısın. Yanına küçük şişeyle al ara ara içmeye çalış küçük yudumlarla içini bulandırmadan.
(299 puan) tarafından
Öyle yapıyım o zaman , ama içmem gerekiyormuş düşük riskimde var şu çok önemliymiş
-Reklam-
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Suyun yerini başka bişey alamaz. Allah korusun böbreklerini curutursun. Miden bulaniyo olabilir hamilelikten. Ama yemek yerken her lokmayla su iç bari. Ya da suyu tatlandir. . Mesela içinse salatalık ya da limon ya da elma gibi meyveleri atıp o şekilde iç. Hafif bı aroma gelince daha kolay olur belki 
(299 puan) tarafından
Ayy dur ben bunu deneyeyim
0 oy
(35 puan) tarafından
Bende az su tüketen biriyim.Şu motivasyon matarası dedikleri şey var onu aldım iç içe 3 tane çıkıyor küçüğünü çantama koydum diğerleri de evin birer köşesinde duruyor gidip gelirken içiyorum ben de böyle alıştım 
(299 puan) tarafından
Olmazsa ondanda alayım , içmem lazım çünkü
0 oy
(238 puan) tarafından
Benimde öyleydi canım ama su önemli içine limon sık elma portakal vs koy tadı değişsin öyle iç ben öyle yaptım bir süre 
(299 puan) tarafından
Tamam canım bn bide öyle deniyeyim , teşekkür ederim
0 oy
(2,474 puan) tarafından
İçine limon sık az birşey öyle iç ben öyle yapardım 
(299 puan) tarafından
Limon çok seviyorum zaten öyle yapacam canım teşekkür ederim
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Ayran iç bana doktor öyle demişti ilk başlarda normal sonra düzeliyo
(299 puan) tarafından
İçiyorum valla zaten ayran çok seviyorum
0 oy
tarafından
Malesf yok icmeye çalış yoksa bebek susuz kalır ve bir çok sağlık sesebi ortaya çıkar ben basur oldum su.icince düzeldi 
(299 puan) tarafından
Basur nasıl bişey
0 oy
(3,495 puan) tarafından
Bende içmiyorum ilk hamileligimde sıkıntı hiç sıkıntı yaşamadım bana bunda sürekli enfeksiyon oluyo 
0 oy
tarafından
Suyun yerini hiç bisey tutmaz canım asla yerine bisey koyma 

Küçük ped siselerden iç canım ben öyle yapiyordum piskolojik olarak öyle iciliyor
0 oy
(4,422 puan) tarafından
Suyun içine meyve dilimleri atın nane atın tatlandırın yani. Ama su için. Burada çıkar ege var görmüşsünüzdür belki. Amniyon sıvısı bittiğ için yanlış hatırlamıyorsam 23 hafta civarında doğru. Annesinin ömründen bi 10 yıl gitti heralde çınar egeyi eve çıkartana kadar. O yüzden su için efenim
0 oy
tarafından
Vala canım su icmedim böbreğim şişti kızımda ve günlerce çektim stent takıldı sonrssind da da çok çektim kum ve taş oluyor herkesin vücudu bir değil hiç icmeyip hiç bir şey olmayan da var ikinciye hamileyim ve öğrendiğim günden beri içiyorum midem bulanmadı hiç halen bardak bardak içerim hiç istemesem bile şimdilik hiç bir sıkıntım yok inşallah daha da olmaz vala burda herkese bu konuda söylüyorum iç bacım vala sonrası daha kötü çok pişman olursun havuç ye salatalık ye sonra meyve sık evde meyvesuyu iç limon sık iç günde iki şişe maden suyu iç sıvı o da ve maden suyu bebek gelişimi için çok iyi 
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bnde hamileyken günde en fazla 3bardak içiyorum oda zorla yani 9ay böle sürdü normaldede su içen insan değilim ama ayran flan cok içiyordum
0 oy
(354 puan) tarafından
Suyun içine limon at öyle iç ama bol bol su iç ki bebeğin de susuz kalmasin cnm Allah korusun susuzluk bebeğe çok zararlı 
0 oy
(257 puan) tarafından
Havuç suyu yap canım benimde öyleydi havuç suyu içiyorum suyu dengeliyo
0 oy
(244 puan) tarafından
Çok tatlı su mataralari var onlardan alıp yanında tutarsan biraz daha fazla içersin. Salatalık da çok fazla su var bol bol meyve ye ama hiçbiri saf su gibi olamaz tabiki
0 oy
tarafından
Bende icmedim  dogurdum gayet sagliklj su an hamileyim 25 haftalik bir bardak icersem sukur tabi dogru degil bu icmek sart ama bende hic icemiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 425 göst.
0 oy
10 cevap 180 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.

381,315 soru

11,415,302 cevap

34,966 kullanıcı

...