0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (2,446 puan) tarafından
Gecede çok kötü rüyalar gördüm bayada uğraştım sa.lak gibi dikkat etmedim 

sabah kar yağmış esimde nöbetten geldi adam donmus sıtma tutmuş sıcak suya soktum onu  ekmekle yok evde ona çay kaynayana kadar 

hemen gider gelirim dedim aksiyon üstüne aksiyon yasadim daha varan bir sokağın başında köpekler onlardan korktum sevdim 

biraz zorla gecdm aldım ekmeği smdi elimde görürlerse üstüme gelirler biraz hızlı geçeyim dedim ayağım kaydı gibi oldu tek  dizimin üstüne oturdum düşmedim tam   bebeğime bişey olmuş mudur kızlar bugün gidemem en erken yarın gidebilirim bebek hareketli her zamanki ağrı kanama da yok  bebeğin eşine falan bişey olur mu ondan korkuyorum 36 haftaya girdik verilmiş sadakam varmış hiç başıma böyle bişey gelmemisti ya eşim çok kızdı bana bnm salakligim off

10 Cevaplar

+1 oy
(541 puan) tarafından
Hiç bişey olmamıştır canım merak etme. Bu yabancıların kadınları taklalar atıyor yüksekten atlıyor neler neler yapıyor hiç. Bişey olmuyor. Zaten sert dğşmemişsin ama buda sana ders olsun daha kötü olabilirdin. O hamile halinle buzlanmış yolda öyle telaşlı yürünür mü. Dikkat et kendine 
(2,446 puan) tarafından
Ah kuzum ya köpeklerden korktum Hiç sevmem insanın önünden cekilmezlerde  kalça yada göbek üstüne düşsem dakika beklemez hemen giderdim de Allah korudu ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebek hareketlerin varmı 
(2,446 puan) tarafından
Var var kuzum şükür hareketli
0 oy
(2,013 puan) tarafından
hareketi varsa ağrı vesaire yoksa insAllah bise olmz cnm hem karninin uzerine dusmemssn çok şükür 
0 oy
tarafından
Yere darbe falan almadiysam korkma ama yine git hareketleri iyiyse bişey olmaz Allah'ın izniyle 
0 oy
(2,300 puan) tarafından
Bebek hareketleri varsa inşallah birşey olmaz canım ama için rahat etsin bı git doktora 
0 oy
(527 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım istersen bı hastaneye görün 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bende o haftalarda Vileda yaparken kayıp iki dizimin üstüne dusmustum şükür birsey olmadı korkma sende birsey olmaz inşallah 
0 oy
(664 puan) tarafından
Ben hamilsyken son haftada banyodan çıktım çok yorgundum sandalyede oturup dinlenirken üstüm bile bornoz vardı sandalyenin ayağı kırıldı cat diye yere düştüm çok kötü düşmeme rağmen ( sırt üstü) bişey olmadi
0 oy
tarafından
Bebişin karnında nasıl korunduğunu görmüş olsaydın hiç tedirgin olmazdın, Allah'ın izni ile hiç birşey olmaz 
0 oy
tarafından

Naylon terlikle çöp atmaya çıktım kış günü 38 haftalık hamıle iken sanki çöpün canı çıkıyor hepnesın atar temizlik yaptın son günler dıye ev cıcek gibi oldu çöp gözune battı atıyım dedim :D  demez olaydım bınanın kapıdan cıktıgım gibi ayagım kaydı kafamı basamağa vurmuşum hatırlamıyorum gerisini komşu teyze denk gelmıs Allah'tan esımı falan aramışlar gözu mu ambulansta açtım :Dşükür bısı olmamıstı bebeğime sımdı 10 Yasında

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 388 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
11 saat önce Diğer kategorisinde Ayparca (51 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 314 göst.
19 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mursi (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 332 göst.