0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (2,575 puan) tarafından
Ya kızlar doğum üstü hastalık gelir diye ne kmse gelsin istiyorum ne kmseye gitmek evime kapandım hastalık bir kaparsam ölümcül geçer biliyorum .

Geçen kaynm gelmiş e işte bnm konuştugm kızı getircekdm saat olmuş akşam sekiz ben kendim şişim zaten evleri toplayamiyom yeri geliyor yarım saat kala haber veriyor abimle çiğköfte yaparız dediydim diyo bize danismadan kızı arıyor kız diyo hastayım acilen yeni iğne vuruldum geldim hem kızı tanımam etmem hemde hasta onu bir posta savusturdm bıktım bunun her hafta degiseen kızlarıni agirlamaktan .

Smdide kardeşim yılbaşnda sevgilisini  zorlukla ağırladım ilkkez geliyor diye anamın babamın hatrina hiç gönlüm olmayarak kalk bana çay yap kalk yemek yap tatlı getir eşim dedi bune boyle çile gibiydi cidden 

Smdi gene gelecekmiş konser var bugün burda biz kendimiz üşürüz hasta oluruz diye çıkmadık yerde kar var  annemde biseyler koymuş gel işte başta ver git smdi konserin sogunu mikrobunu milletle temasını yapacak gelecek kızım var onu opecek beni desen öyle  gelmese bundan iyi 

Hiç düşünmüyorlar bu kız hasta olursa kendini kurtaramaz diye ben mi hassasım bnmkiler mi kafadan gidik anlamadım sorumsuzlar karnı burnunda demiyorlar  

4 Cevaplar

0 oy
(3,093 puan) tarafından
Alma canım müsait değilim bu laftan da anlamıyorlarsa yuh yani 
(2,575 puan) tarafından
Yok kuzum haberim de yok inan bunun geleceğini de annem söyledi sana gelmedi mi diye haftam olmuş 36  bir hastalık kaparsam iyilesmeden ne hale gelirim bilmiyorum
(3,093 puan) tarafından
Alma canım valla bir de kardeşinin sevgilisi ne alaka eşim hoşlanmıyor anne söyleniyor filan de laftan anlamıyorlarsa
(2,575 puan) tarafından
Kapıyı çalıp bn sana misafir getircem diyorlar olay sinir oldugum kısım bu
(7,228 puan) tarafından
Ben olsam açık açık söylerim benim evim misafirhane değil diye bu kadar kendine dert etme söyle kabul etmiyorum rahatsızm sürekli uzanıyorum evim temiz değil de
(3,093 puan) tarafından
Benim abimde gelirdi hatta eşiyle sevgiliydi bende hamileydim ama hep gelmeden ararlardı müsait misin diye ve gelince de kız bana yardım ederdi öyle hizmet beklemezlerdi böyle insanlar olsa her zaman başımın üstüne ama karnım burnumda bebek var kalabalığa karış bir de gel hizmet bekle ayıp yani ben onları kabul etmem
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Direk yazayım alayı sorumsuz düşüncesiz büyüğü küçüğü..

Hic taviz verme darilan küsen kendi bilir bu ne yahu dinlenme tesisimi senin evin şu hastalık zamani misafir kabul etmiyorum de açıkça söyle vallahi ne bu millette ki rahatlık kardeşim... 
(2,575 puan) tarafından
Ya olay bide habersz olması ortalık mikrop kayniyo sadece bu dönemde hassasiyet beklemek istiyorum kendim komşuya bile çıkmıyorum ki ne onlardan bana ne benden onlara bulassn hastaliklar smdi ölümcül geçiyor ben bide bitane parol anca kullanabilirim 36 haftalikta hamileyim
(73 puan) tarafından
Ahh ya diyorum ya insanlar bencil ve düşüncesiz sen kendini korumaya bak bosver kim ne düşünürse düşünsün
0 oy
(279 puan) tarafından
Hepimiz hamileydik ne olmuş yani gelse düşünende kabahat ben ailenin yerinde olsam kapni calmam
(2,575 puan) tarafından
Ay ne diyecgimi bilemiyorum olay onların gelmesi değilki ailem hakkında bişey yazmış miyim bu gençler sorumsuz hiç düşünmüyorlar sen ister msn gelse eşinin kardeşi evinde öyle tertemiz değil bitane tanımadığın kızı yarım saat sonra alıp gelirim evinde çiğköfte yaparız demesini bide her hafta başka biri hani gündüzden haber verilse ben eşimin hatrina gene dayanırım gelsin Derim ama ben 9 aylık hamileyim canm küçük olsa ne olacak gelsinler tabi elim ayağım şiş yeri geliyo bi tabak çorba zor yapyorum ev halkına
(3,093 puan) tarafından
Hepimiz hamile olduk ama ortada bu kadar virüs varken kalabalığa karışıp eve gelmek hiç hoş değil 36 haftalık hamile misafir mi ağırlasın evine mi baksın ya hastalık kaparsa ne olcak hamilelikte ilaç kullanmak da sıkıntı onların keyfi için valla hiç ne kendimi ne bebeğimi ben riske atmam
(2,575 puan) tarafından
Olay kendimde değilim bide küçük kızım var çocuğa kaynana doğumda zaten nazlı bakacak gibi hele bide hasta olursak iyice kalırım ortada smdiki ilk hedefim doğum olup hastalıksız Allah'ın izniyle çocukları mi toparlamak tüm dengemiz degisecekken bide hastalık vurursa kızım hiç durmaz beni ister hiç ayrılmadık hastayken daha hassas oluyor belkide kalmiycak babaannsnde aklimda binbir türlü seneryolar dönüyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 381 göst.
12 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 375 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.