0 oy
119 göst.
Moda kategorisinde (427 puan) tarafından
Kızlar eşim ben ve görümcem tesettür giyim üzerine mağza açmayı planlıyoruz sermaye var . Bu işi yapan varmı yada o işlerde çalışmış olan zormu günlük ne kadar satılır . Bi yer bulduk karşısı gelinlikçi terzi falan var caddede sayılır ve bulunduğumuz bölgede bu tarz magza pek yok fikir verirmisiniz

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tesettüre uygun şeyler alırsanız daha çok kar edersiniz herkes tesettüre uygun arıyor bulamiyoruz:(
(427 puan) tarafından
Benim fikrimde o yönde normal tunik falanda olur
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Sadece tesettür mu olacak ben çalışmıştım bu sektörde yerin guzelse islekse ve müşteri talebine uygun şeyler getirirsen neden satilmasin zamanla taniniyorsun zaten hayırlı bol kazanclariniz olsun ♥️
(427 puan) tarafından
Tesettür giyim abiye şal yazma falan zaten karşıda gelinlikçi var dükkan bu işe çok uygun ve tutulur gibi duruyor . Çok teşekkür ederim ❤️
(1,533 puan) tarafından
Bencede öyle duruyor kuzum en basitinden gelinin yakinlari bile uğrar yani
(427 puan) tarafından
Kesinlikle bizde öyle düşünüyoruz ve bu bölgede düzgün abiye satan yer yok ve bölge çok büyük
0 oy
(119,343 puan) tarafından
burda butigi olan birisi var bazem post aciyo ve ciddi zorluklsri var demisti iade isteyen giyip getirip giymedim diyen vs vs gibi demisti 
(427 puan) tarafından
İşte tam olarak işi bilmediğimiz için araştırma aşamasındayız ama inşallah olur çok heveslendim bu işe
(1,533 puan) tarafından
Baştan söylersin bizde iade yoktu kabinler oluyor zaten orda deneyip karar verip gider yani
(427 puan) tarafından
Aynen onları başta belirtiriz
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Gerçek tesettür kıyafetler varsa benim gibi arayanlar çok ugrar diğer türlüsü her yerde var canım 
(427 puan) tarafından
Benim düşüncemde öyle tabi normal olanlardanda biraz ekleriz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prens_annesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
4 Mayıs 2024 Moda kategorisinde Glhnmhmmd (483 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 245 göst.
14 Nisan 2024 Moda kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu