0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından
Sulu süpürge kullanıyorum her kullanmamda yıkıyorum kutusunu içinde su kalınca kokuyor bi daha ki sefere çekmiyor sizde de pişmanlık mı torbalı da alsam çıkarıp yenisini takamıyorum

9 Cevaplar

0 oy
(5,379 puan) tarafından
Kızkardeşimde kullandı da hiç memnun değildi bıda almadı
(817 puan) tarafından
Temiz çekiyor gücü iyi ama kendi temizliği zor her defasında uğraş dur
-Reklam-
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Canım hazneliler var artık çıkarıp bosaltiyosun niye ugrascan suluyla torbayla benimki bozulsun bende hazneli alçam vala 
(817 puan) tarafından
Bunu da yeni aldık eşime demeye de yüzüm yok sjsjsjs
(7,478 puan) tarafından
Hmm hata etmişsin o zaman bozulana kadar her temizlik sonrası boşaltıp içini dışını yıkayıp açık şekilde bırakacaksın ki iyi kurusun
(817 puan) tarafından
Aynen öyle en iyisini aldıydım Arçelik’ten pöhh kaç sende bozulur acaba
(7,478 puan) tarafından
Ahahahah gittiği yere kadar zaten illaki ıslak kaldığı olur bişey olur bozulur çok sürmez bence
0 oy
(788 puan) tarafından
Torbalı alacağına hazneli al  benim annemler bu zamana kadar tüm süpürge çeşitlerini kullandılar şuan hazneli kullanıyorlar suluya göre hazneli daha iyi ve kokma derdi felan yok ve sürekli torba derdine gerek yok ben 4 senedir kullanıyorum memnunum arnica pika var bende annemde rowentanın sulu süpürgesi var o sürekli yıkamaktan dertli ama alırsa benimkinden istiyor
(817 puan) tarafından
Hazneli hiç kullanmadım
(788 puan) tarafından
Bu fantomun var haznesi biraz zor takılıp çıkıypr
(788 puan) tarafından
Ananemde ondan vardı 7 8 sene kullandı ya annemle ananem altlı üstlü oturuyor o yizden  bir ürünün farklı çeşitlerini görüp kullanmak kolay oluyor benim için
0 oy
(6,236 puan) tarafından
Robot süpürge pişmanlıktır Benim de vardı çıkardım attım Eşim başka bir süpürge aldı ani misafir geliyor kıyamıyorsun Leş gibi kokuyor yıkamaya kalksan 1 saat onunla uğraşıyorsun süngerinden tut içine kadar
(817 puan) tarafından
Bunun temizliği kolay ama her kullanımda temizlik istiyor su kalınca içinde kokuyor
0 oy
(1,248 puan) tarafından

Ay annemlerdeki sulu süpürge o kadarda yıkıyorlar sulu da bırakmıyorlar ama çalıştırdıklarında afedersin ama evi bir b*k kokusu sarıyor kendi Süpürgemi öpüp başıma koyayım benimki hazneli süpürüyorum döküyom misss:D

(817 puan) tarafından
Evet ya kötü kokuyor
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Annem kullanıyordu sulu, yıkarken bile insanın midesi bulanıyor. Ne kadar yıkarsan yıka koku yapıyor. Ben torbalı kullanıyorum memenunum. Hazneliyi boşaltmaya erinirim diye almadım, torba dolunca at yenisini tak mantıklı gelmişti
0 oy
(650 puan) tarafından
Buyuk supurge ise rahmetli annem almisti simdi yazlikta duruyor bekarkende nefret ederdim simdide ediyorum temizlemesi yoruyor beni ya tamam cekis gücü vs cok iyide 
(817 puan) tarafından
Küçük benim ki
(650 puan) tarafından
Hii :) ben normal supurgelerden sandim pardon ;))
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bende vestelin su haznelisini kullandım her su koydugumda yüzey temizleyici yada yumuşatıcı koyup çalıştırıyordum sonraa hemen yıkayıp ters deviriyordum içinde sünger filtre var onu düzenli yıka ve içinde bırakma oda koku yapar kurutma esnasında onu ayır 
(817 puan) tarafından
Yumuşatıcı bende koyuyorum ama hiçbi fayda etmiyor
(1,559 puan) tarafından
Çamaşır suyu ve CIF ile süngerle temiz detay yıka belki koku sinmiştir birde balkonun varsa orda kurut içerde tam kurumaz
(817 puan) tarafından
Banyoda klozetin üstüne açık bırakıyor kurusun diye kuruyor ama yinede kokuyor
(1,559 puan) tarafından
Balkonda kurut içerde koku giriyor normal tezmiz havada daha iyi kurur
0 oy
(2,175 puan) tarafından
İhlasin var bende dokuz yıl oldu maşallah turp gibi boşaltması işkence çok iğrenç bütün pisliği görüyor sunuz
(817 puan) tarafından
Artık modeli eskimiş değişim zamanı geçmiş :)
(2,175 puan) tarafından
Valla çok güzel supuruyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 52 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 812 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,726 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
0 oy
3 cevap 193 göst.
30 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,175 puan) tarafından soruldu

383,017 soru

11,465,171 cevap

35,064 kullanıcı

...