0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (277 puan) tarafından
eşim kuşların bagimlisi bende asiri titizim evde 20 kuş var onlarin sulugu kafes temizligi boku tüyü kendi odasinda ayri ama onlari yikarken banyo koridor hep mahvoluyor yıldim artik agliyorum bıktım bunun kuş sevdasindan ne zamn birakucan ben istemiyorm tiksiniyorm diyorm bana saldırıyor karışma gidicem diyorm şimdi git diyor iki tane cocuqum var evde mikroptan hasta olucaklar kuslarin yok mantari yok biti valla yapamiyorm evin hertarafi kelebek olmus yemleri guveleniyor sürekli temizlik yapiyorm ben n yapicam artık 

7 Cevaplar

+1 oy
(933 puan) tarafından
Kız saçmalama büyü falan kuş için bu dünyanıda öbür dünyanıda yakmaya degermi Allâh korusun sabret illaki bir çıkar yolu bulunur ama büyü muska falan çıkış yolu değil gün gelir tersine teper çoluguna çocuguna ugrar 
(277 puan) tarafından
inanki yıldim artık cok yoruldum
(933 puan) tarafından
Haklısın benim eşimde bekarken kuş besliyormuş bahçede tavuk falan ozaman evleri müstakilmiş şuan bile kayınpederimin evde 10 tane falan muhabbet kuşu var şuan dairede oturuyolar ben katlanamam hem kokusu hem pisligi eşimin elinden gelse müstakil evde otursak yine güvercin beslemek ister ama Allah'tan evimiz 4. Kat :)) unut güvercin sevdanı dedim valla bende kedi alırım yer senin kuşlarını dedim :))))
(277 puan) tarafından
dışarda bakmasina razıyım inanki evden tiksiniyorm resmen
(933 puan) tarafından
Yok evde olmaz valla kocamın bacak kılları yerlere dökülünce bile tiksiniyorum rahatsız oluyorum:)) kuşlarla birlikte onuda uçururdum doğaya
-Reklam-
0 oy
(8,444 puan) tarafından
Ayrı bir depo tutsun orada baksın. 

Benim eşimde güvercin hastası. Ayrı bir depo tuttu orada bakıyor. 
(277 puan) tarafından
yok o evde kendisine bi oda yapmis hem ek is yapiyor orda hemde kuşları dinliyorm diyor bana huzur veriyor diyor
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Kendisi temizlesin kuş bakmayı bilen temizlik de bilecek..
(277 puan) tarafından
temizlik yapiyor ama yinede pis yikiyor koridor halilari o kafesleri yikadiktan sonra odaya gotuyor halilara hep su damliyor koridorum cok cok uzun banyo ayni desen leş gibi oluyor ustne bi su tutuyor temizledim diyor ben tekrar giriyorm her tarafi camasir suyuna basiyorm sonra basim agriyor kokudan tiksindigim icin bir hafta yemek yiyemiyorm
(1,802 puan) tarafından
Allah' yar ve yardımcınız olsun bir uzman söyledi  ailede küçükken sorun yaşayanlar böyle ****** bağlılığı olurmuş
0 oy
(2,013 puan) tarafından
canm senin sorunun büyü deil esinin tedavi olmasi çözer Allah yardimcn olsn insAllah 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Off bana kuş deme valla 13 yıl boyunca eşim güvercin baktı ama bahçede evde olsa naapardim bilmiyorum Allah sana sabır versin kuzum valla ne kadar bırak desen istemiyorum desen inadına bakiyolar inat oluyo bir yerden sonra evden cikarsaydi nerde bakiyosa baksın ama inatlaşma eşinle valla ben bişey diyince seni bırakırım kuşları bırakmam diyodu ayy onun yüzünden nefret ediyordum kuşlardan
(277 puan) tarafından
ayni benimde oyle keske disarda bakma keske evin icinde kanarya bakiyorr otuyor otusunden cocukalr uyuyamiyorlar
(1,499 puan) tarafından
Kafa şişiriyorlar gerçekten ya Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim anlamıyor bu adamlar laftan inşallah kendi kendine soğur da rahat bir nefes alırsınız
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Ne kuşu bu guvercin mi?
(277 puan) tarafından
kanarya ve saka arada avada gidiyor doğadan yakalıyor
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Büyüye muskaya değil de doktora başvur bence eşinin tedaviye ihtiyacı var ne demek evde 20 kuş hayvanat bahçesi mi bu ev bir de çocuk varmış ağır bir hastalık bulaşsa içi rahat edicek mi acaba bi kere o kuşların dışkı kokusu içinde yaşadıktan sonra gece gündüz temizlik yapsan ne fayda 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 265 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.