0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Belediyeden aradilar beni 1 ay once sosyal ekonomik destek icin msj falan gelmedi 153 aradim ogrendim onaylanmis adrese kupon gelcek dedilwr bu kupon nedir anlayamadim ve yapikredi hesabiniz vsrmi dediler benim yok 

Bundan sonraki surec ne olcak anlayamadim alan varmi kupon nedir anlayamadim

2 Cevaplar

0 oy
(2,665 puan) tarafından
Sana kupon vereceklwr mesaj gelene kadar bekleyeceksin canım . Mesaj geldikten sonra ATM kısmından cekebileceksin parayı . Bizim komşu almıştı İstanbul'da mi oturuyorusun
(29 puan) tarafından
Peki ne kuponu anlayamadim o kismi ve her ay alabilcekmiyim peki  komsunuz her ay aliyormu evet istanbuldayim
(2,665 puan) tarafından
Eğer 2000 TL'lik kupon ise tek seferlik Bir kupon. Kupon dedigim bir kağıt verecekler üstünde sadece işte adını soyadınız t.c'niz geçiyor. ATM'den de çekebilirsin ya da o kuponu gösterip kimliğinle beraber alabiliyorsun sanırım bankadan
(29 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim insallah  tek seferlik değildir cok ihtiyacim var çünkü heyecanla bekliyorum :)))
(2,665 puan) tarafından
İnşallah canim
-Reklam-
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Benim komşuma 2 defa geldi 2000 TL Kasım ayında gelmişti birde yeni geldi 
(29 puan) tarafından
Nerden haberi oldu sms mi geldi ikincisinde de hirde Nerden cekti oncesinde kupon geldimi
(1,036 puan) tarafından
kupon eve geldi bankaya gidip çekti
(29 puan) tarafından
Sosyal yardim degil dimi bu her ay olandan bu farkli galiba simdi e devletten tekrar sosyal yardima basvurdum ınslalah oda olumlu sonuclani
(1,036 puan) tarafından
Hayır bu farklı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseskizinannesi (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
0 oy
2 cevap 107 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu

382,964 soru

11,463,596 cevap

35,057 kullanıcı

...