0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Nişanım falan gelmedi ama bu kasik ağrısı mahvetti beni usul usul ama hafif hafif vuruyor uyuduğum da uykudan uyandircak kadar değil ama uyandığımda uyutmuycak kadar belli midemde bulaniyo sanki kabız olmusluk hissi de var makattada ağırlık var nişan falan gelmedi ama bu ağrı neyin nesi böyle adet olacakmisim gibi hafif hafif ama düzenli kramp yada sancı gibi değil sadece kasik bölgem uyuşmuş gibi ağrıyor 37+1 öğlen hastaneye gideceğim  bebek de karnımda taş gibi hareketleri çok sert canımı yakıyor 

7 Cevaplar

0 oy
(256 puan) tarafından
Hastaneye git cnm dogurabilirsin
(2,565 puan) tarafından
Bir terslik olduğunun farkındayım dün ebeyi aradık geçmezse sıkıştırirsa gel dedi gecmiyo uyurken uyandircak kadar sert değil ama belli biseyler var
-Reklam-
0 oy
(884 puan) tarafından
Bende öyle başladı günaydın canım postlara bakabilirsin 39 bitti bugün yarın 40+1 olacağım halen gelen giden yok evet binde çok ağrım var bir anda tuvalet hissi geliyor güçlü gidiyorum rahatlamış gibi oluyorum gene başlıyor 

Dediklerini hir kaç gün önce yaşamaya başladım.benim Nisan bozuldu açık pembe ile onunla.geziyorun.nalesef doğum eylemi için yetereiz kanama dediler 

Bu çektiğin ağrılar bebek kanala giriş yaptığı için Allah kurtarsın inslalah sağ salim doğum yok yakın ozamab 
(884 puan) tarafından
Onları da yaptım ama doğmuyor canım
(884 puan) tarafından
Kızlar ben 25 aranızda en çıtır benim ahahhaa şaka şaka saglikla gelsinler Minnoş lar
(1,050 puan) tarafından
Kız bende 25 ... Sıcak suya da oturdum olmuyor bacım olmuyorr ::))) amin sağlıkla gelsinler insalahh
(12,806 puan) tarafından
Hayırlı doğumlar nasip etsin ♥️
(884 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(1,050 puan) tarafından
40+2 oldum bende ..bu dediklerin doğum belirtisi olabilir.. Çünkü ben de kasik ağrısı yaşıyorum.. Nişan filan gelmedi..Ama sen uykudan uyananck kdr çok ağrı cekiyorsan bekltme git doktora .Ha ama burda post aç sonra..çok geçmiş olsun 
(2,565 puan) tarafından
Gitcem kuzum çocuğu okula göndereyim gitcem
0 oy
(18,095 puan) tarafından
Olabilir canim illa nisan gelmesine gerek yok sen biraz daha bekle baktin kesilmiyor hemen doktora git
(2,565 puan) tarafından
Kız dün akşamdan beri uy.uz uy.uz durup basliyo heralde gece kaç kez uyandım o ağrı hep vardı
(18,095 puan) tarafından
Aksamdan bu yana agrinin siddeti cogaldimi canim
0 oy
(18 puan) tarafından
Bnm de aynı şekilde akşamdan beri dün gece kaç kere uykumdan uyandım doktora gittiniz mi ne dedi doktor 
(2,565 puan) tarafından
Sancı çıkmadı kzum ama ben sancı hissediyorum.nebilim
(18 puan) tarafından
Bnm de sancılarım gece çoğalıyor gündüz daha iyi oluyır birde alta tarafta baskı ve ağrı hissediyor musunuz sizde afedersiniz dokununca bile cnm acıyor
(2,565 puan) tarafından
Makata çok baskı hissediyorum acıyo vajinam malesef
(18 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah zor süreçlerdeyiz
0 oy
(261 puan) tarafından
Bende hic belIrti yoktu canim suni sanci ile oldu ama sanci geldikce ayaga kalkamadim ve benm belim kopuyordu kasik degildi nisan suda ztn sanci verdikten sonra oldu bilemdim ama git hemen allah koruusn dogum olabilir
(2,565 puan) tarafından
Gittim kuzum sancı falan çıkmadı ama bnm ağrım var ya
(261 puan) tarafından
Allah alla  peki bebek iymi bilemdimki ys ben hic o sancilari vs anlamadim biandq oldu
(2,565 puan) tarafından
Bbeek iyi kuzum
0 oy
(448 puan) tarafından
yalanci oldugunu dusunuyorum
(2,565 puan) tarafından
Öyleymiş kuzum bişey çıkmadı nstde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
28 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (6,245 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Volkanela (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 242 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

383,444 soru

11,475,239 cevap

35,081 kullanıcı

...