0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Hanımlar eşimle iddiaya girdim. 2 ay içinde zayıflarsam eşim bana istediğim elbiseyi ve çantayı alacak ( elbisenin fiyatı 10 bin ) eğer kaybedersem 2 çocuk için hazılıklara başlayacam  . Bana biraz motivasyon verin . Zayıflamam gerek  şeker,tuz,ve ağır yemeklere bay bay. Bundan sonra yeşilliklere merhaba 

Elbiseyi merak edenler olmuş işte bu elbise
Arkadaşlar postu açtığıma pişman ettiniz . Bu eşimle benim aramda bugüne kadar zayıflamayı fazla kafama takmadım . Diyetisyenede gittim ama fazla ciddiye almadığım için zayıflamadım . Bugün eşimle dışarı çıktım eşim bana ( mont giy kalçan büyümüş dediği için zoruma gitti ) bende eşimle aramda böyle bı iddiaya girdim . O parayı alınca tabikide o elbiseye vermicem . Bu arada yukarıya elbiseyi attım o elbiseyi zaten alamayacağım . Parayı başka ihtiyaclarım için alıcam . Buradaki  bayanlar bı post açarken fazla detaya girmeyi sevmem sadece üstünden geçerim o kadar . Sizden sadece motivasyon istedim 

16 Cevaplar

+5 oy
(3,359 puan) tarafından
10 bin elbiseye vereceginize 5000 bin diuetiseye verde zayifla bari bacim
(3,359 puan) tarafından
Ayy gece gece ne guldum yaaa kizlar ;)
(18,058 puan) tarafından
Ben yatiyorm asko gec oldu artik sabah yine görüsrz mucukssnsnsjjs sevdim seni cok komiksin bu arada djsjsj
(5,797 puan) tarafından
Valla bende hahaha
(3,359 puan) tarafından
Ayse secimi kazanirsam seni edotor yapcqm ;)
(18,058 puan) tarafından
:D hahhah saol canom yillarimi verdim buraya iyi olur valla artik djdjdj
-Reklam-
+3 oy
(2,002 puan) tarafından
Gerçekten bi elbiseye o kadar verecek misin
(142 puan) tarafından
Evet alacam
+1 oy
(15,524 puan) tarafından
Başarırsın. .elbise için olmasa da 2. Çocuk istemiyorsan ondan korkuna mecbur zayiflarsin agdgshsh
(142 puan) tarafından
Zaten 2 çocuk için zayıflayacağım yoksa eşim bı ömür boyu dalga geçer
+1 oy
(1,036 puan) tarafından
O nasıl elbise 10 bin merak ettim 
+1 oy
(788 puan) tarafından
Tek takıldığım elbisenin fiyati ne kadar durumum olursa olsun o parayı bir elbiseye vermem veremem elim titrer yüreğim daralır uykularım kaçar:) 
tarafından
Bi elbiseye 10 bin versek giymeye kıyamayız biz :D
(483 puan) tarafından
Paltoya 30 bin verip rengini soranı gördüm yorum yapıncada kıskanıyorsun sende yok demişti kadının birii bu az bile
(788 puan) tarafından
Yok anam neyini kiskanak durumum olsa da vermem :)
(142 puan) tarafından
Kız bekle elbet aklımda bı plan var  . Yeter ki 10 bin TL yi alayım
+1 oy
(3,978 puan) tarafından
2.çocuk olursa dsha da kilo alacaksın ve belkı de vwremıceksın 0.o bunu düşün.

Bi de allah rızasıniçin bi elbıseye 10 bın verme gözünü sevim :) 
(142 puan) tarafından
Zaten ikinci çocuğu yapmamak için zayıflayacağım . 10 bin TL ye gelirsek elbet aklımda bı plan var yeter ki 10 bin TL alayım
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Vermeyecegine o kadar emin ki 10 binlik elbiseye okey demis..
(142 puan) tarafından
Gülüm bazen insan biraz hırs yapar . Ve ilk kez eşimle böyle bı iddiaya girdim yani emin değil
0 oy
(1,248 puan) tarafından

Kız elbiseyle çocuk bir mi  Allâh iyiliğini versin:D

(142 puan) tarafından
Kaybetsemde o çocuk olmayacak o yüzden içim rahat ama o 10 bin TL yi almam gerek . Kocaya inat . Anlayacağın mesele elbise değil para
0 oy
(255 puan) tarafından
On bin diyorsun elbise için ileriyi düşünmek lazım yuksekteyken düşmek de var
(142 puan) tarafından
Ben bişeyi kafama taktıysam yaparım . İçin o yüzden rahat kiloma gelirsem kilolu halimi seviyorum çünkü zayıflayınca yüzüm çok çirkin duruyor . Ama eşimle iddiaya girdim mecbur vericem
0 oy
(698 puan) tarafından
Canım kahve var  hom bitkisel ürünü düzenli içersen baya ediyor 
(142 puan) tarafından
Sağlıklı bı şekilde vermek istiyorum canım . Bazı insanlar böyle ürünler yüzünden sağlığından oluyor . Zaten bı gidip kan tahlillerime bakıcam sonra spor ve diyetle vericem
(698 puan) tarafından
Yok kız benim ablam kullanıyor sadece metabolizmayi hızlandırıyor öyle kilo veriyor ,sen bilirsin sadece yazmak istedim:)
(142 puan) tarafından
Bilgilendirdiğin için sağol canım belki alırım
0 oy
tarafından
Hiç güleceğim yoktu ya :)) ikisi eş değer değil ki abla ya alemsin kaç kilosun kaça düşmen lazım peki?
(142 puan) tarafından
69 kiloyum 54_55 e düşmek istiyorum . Kaybedersem bı ömür boyu dalga konusu olurum eşime
tarafından
İnşallah verirsin canimm amin :) bol bol yürü koş az ye bol su
(142 puan) tarafından
Veririm kız kafaya taktım bikere
0 oy
(666 puan) tarafından
Ayy naolur elbiseyi buraya at inanılmaz merak ettim 
(142 puan) tarafından
Dur kız asıl mesele elbise değil para . O parayı almam gerekiyo . Ama senin için atıcam buraya
(666 puan) tarafından
Elbiseyi benim için attığın için tşk ederim cnm umarım hedefine ulaşırsinn
(142 puan) tarafından
İnşallah ama şunu farkettim insan hırs yapınca hiçbişeyi görmüyormuş gözü
0 oy
(5,797 puan) tarafından

Gerçekten bir elbiseye o kadar verecek misin :dizzy:

Hadi verdin. Bir iddia uğruna 2. Çocuk mu yapacak sın :woot: bu kadar basit mi ya pesssssss

0 oy
(223 puan) tarafından
Aşko ikinci cocuğa hazır ol neden diye sorarsan kilo vericem kafasıyla kilo verilmez pisikolojıkmen daha fazla alınır 
0 oy
(223 puan) tarafından
Elbisenin resmini at cok merak ettim altın kaplama falanmı kız
0 oy
(119,779 puan) tarafından
abiyemi bemde normal elbise sandim ustelik marka bile degil
(142 puan) tarafından
Marka olması neyi farkediyor acaba . Bu ülkedeki herkes neden markaya kafayı bu kadar takmış
marka olsa 10 bine deger ama marka degil o fiyata sherri hill falan zannetmistim gayet normal bi abiyeymis ustelik fotoyu google aratinca 7500 buldum aynisimi  10 bin buyuk bi rakam degil evet ama o giyimde o para etmez
(142 puan) tarafından
Cidden Google da araştırdınmı? Hemde hiç tanımadığın birisi için
evet fotoyu tarattim ve senin icin 2500 tl daha ucuzunu buldum istersen link atarim
(142 puan) tarafından
Sağol canım gerek yok . İstersem o 10 bin TL ye 5_6 abiye alırım . Bu sadece beğendiğim abiye , ucuz olup olmaması benim için önemli değil .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 354 göst.
7 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...