0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (1,790 puan) tarafından

Kızım emziririken asiri zayifliyorken simdi oglumuz emziririken cok kilo aldim ya neden Boyle oldu:(kendimi hic begenmez oldum oglan daha 2.5 aylìk rejimde yapamam. Kizimi emziriken de hicte az yemedim aslinda bunda niye Boyle oldum..

Benim gibi olan var mi hic merak ettim?:'(

7 Cevaplar

0 oy
(2,166 puan) tarafından
Bende ilk kızımda doğumdan sonra 67 dim emzirme döneminde 85 e kadar ulaştım çünkü hep ye ye süt olur diye çevre baskısı gördüm bana kilo oldu hep süt olmadı şimdi 25 günlük bebeğim var sütüm yine az mama ile beraber götürüyorz ekmek yeme yada porsiyonları küçült sonra yapışıyor o kilolar gitmiyor
(1,790 puan) tarafından
Rejim yapabilsem kilo verebiliyorum ama simdi rejimde yapilmaz ki ya
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ayyy bu aynı ben resmenn. Oğlumda hamile kalmadan önce ki kiloma düştüm resmen. Kız da beş kilo kadar verdim geri fazlasıyla aldım.  Emzirmeyi bırakalı 6 ay oldu hala aynıyım.  Senin için daha çok erken ama
(1,790 puan) tarafından
Off niye Boyle oldu ki ya bende ne guzel seviniyordum emziririken kilo veririm diye vermeyi gectim almasam daha fazla yeter  :(
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Bende iki emzirme de kilo aldım :D az maz değil 10 kilo :D hamileyken almadigim kiloyu aldım 
0 oy
(835 puan) tarafından
Emzirirken tam tersi kg aldım dogum sonrasına göre bırakınca dıyet sporla verdm emzrrken bence zor ilkle ikinci arasında yıl farkı varmı 
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Benimde ilk çocuk oglandi çok az bı kilo almıştım zaten bekarlık kiloma kadar çok rahat inkistim ve senelerce kaldım o zayıflıkta kziima hamile kaldım çok odemim oldu.ostahim da hamilelik öncesi gibiydi yemeye düşkün biri değilim.guzel kilo vermiştim ama birden kilo almaya başladım ostahim arttı yeme  isteği geldi hâlâ emziritori ama.fauda yok 2 yaşında kziim bu arada memeden kesecem hatta artık 
0 oy
(600 puan) tarafından
Canım sadece bol su iç yiyorsanda ekmek tüketme faydasını görürsün 
0 oy
(753 puan) tarafından
Sen eşittir ben Vala 

Şimdi 9 aylık hamilelik kilomdayım kızım 4 aylık oldu . Geçen gün 3 gün diyet yaptım sütüm kesildi hemen zaten çok az geliyor mama destekli gidiyorum sonra vicdan azabı çekince yeniden yemeye başladım. Nasıl yapıcam bende kara kara onu düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 248 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
9 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burcumehmet (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,011 soru

11,464,905 cevap

35,063 kullanıcı

...