0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (583 puan) tarafından
Nasılsınız arkadaşlar . Ruh haliniz nasıl . Ben bugun çok yorgunum üzgün gibiyim kimsesiz gibi hissediyorum . 2 cocuk ev koca derken ben kimin diye sordum kendime . Nasıl geçer nezaman geçer bilmem . Siz nasılsınız 

19 Cevaplar

+3 oy
(1,499 puan) tarafından
Kesin yine retro metro var gezegenler takla mi attı mars in kaynanası mu geldi tutulasica kimse iyi değil :/
-Reklam-
0 oy
(5,769 puan) tarafından
Bu gün berbat bir ruh halim var hiç bir şey yapasım yok yapamadım da zaten sadece kahvaltı yapabildik oğlumla :-(
0 oy
(2,312 puan) tarafından

Yorgun bitmiş tükenmiş kızımla uğrşym diş cıkartyr eziyet li uyutmya calşym Cok uykum var :(

(308 puan) tarafından
Kac aylık. Benimkide 6 aylık çok huysuz ondan merak ettim
(2,312 puan) tarafından
31aylık kızım en büyük azılar ı cıkaryr
(464 puan) tarafından
Ayni ben şuan uyuyor ama ben uykuya dalamadim gözümden uyku akıyor
(2,312 puan) tarafından
Uyudu bakalım bnde uyucam
0 oy
tarafından
Bugün de harikayım çok şükür diyor muşum, sabahtan beri keyfim yoktu dışarı çıkıp geldim iyi geldi :) 
0 oy
(2,230 puan) tarafından
Hamileyim ve şuan midem cok bulanıyor o yüzden kötüyüm:(
0 oy
(20 puan) tarafından
Niye bilmem ama çok kötü hissediyorum bugün.  Hiçbir şey yapasım da yok. Aynanın önünden bile geçmek istemiyorum:((
(1,212 puan) tarafından
Aynı şey az önce banada oldu çok değişik iki gündür sinirli uyaniyorum ondan kaynakli olabilir neden bilmiyorum ki
(1,212 puan) tarafından
Ay sana yapmışım yorumu bende post sahibine vercektim sanirim cevabi kafam dalgın bide benim farkidna bile degilim
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Karma karışık. 
(1,212 puan) tarafından
Niyeki
(12,748 puan) tarafından
İlk defa trip atacam ))
(1,212 puan) tarafından
Eşine mi
(12,748 puan) tarafından
İvit ivit
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Ne iyi ne de kötü orta ruh halim karışık Allah beterinden korusun bugünde şükür 
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Şükür diyelim de banada az önce tuhaf bi sıkıntı geldi içime geçmek bilmedi yanlız hissediyorum biraz CANIM sıkılıyor endise gibi bişey oldu aniden çocuğu uyuttum da karnimda ac değil anlamadim yani
0 oy
(3,499 puan) tarafından

Halim i.tten beter keyfim  beyde yok bugün :D

0 oy
(289 puan) tarafından
Bebeğimin yanakları kızarıyor diye cildiyeye getirdim çünkü ben roza hastasıyım. Aynı şeyleri kızım yaşasın istemiyorum. Henüz küçük olduğu için şu anlık bir şey yok dedi Dr. O yüzden içim rahatladı. Nasılım sorusuna gelirsek iyiyim ama canım sıkılıyor :) 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bende şimdi eşimle konuşuyordum kendimi çok tuhaf hissediyorum hem hiçbir şey yapmak istemiyorum kimseyi görmek istemiyorum hem de neden herkesten herşeyden uzaktayım diye hayatı sorguluyorum ne istediğimi bilmiyorum diyordum 

o da yaz gelsin duzelirsin havadan tespitini koydu ama yazın gelmesi de şuan umrumda değil heyecan yaratmıyor diyince senin durum vahim diyip kaçtı:)) bende koltukta hala sorguluyorum:))
0 oy
(377 puan) tarafından
Bı hava olayı varmıştı neyse unuttum ismini bende de baş ağrısı var bide evde yemek var ama dışardan yemek istetme fikri çik aklımdan diye kendimle kavgA ediyorum
0 oy
(308 puan) tarafından
Nedense herkes bugün çok kötü hissediyor. Bende yalnız ve çaresiz hissediyorum kendimi Rabb'im yardım etsin hepimize 
0 oy
(2,217 puan) tarafından
Ben yorgun ve aç hissediyorum 
0 oy
(15,325 puan) tarafından
Ben de ck yorgunum gece evimizi su bastı. Uğraş dur. Cocuar yemek temizlik derken bu saat oldu. Hepsi uyudu. Ben de şimdi uyusam mi diye düşünüyorum. Allah içine ferahlık versin inşallah 
0 oy
(666 puan) tarafından
Çok çok kötüyüm bugün ağır grip geçiyorum kızım normal grip oğlum 2 aylık ona bulaşacak diye çok korkuyorum hiç bir iş yapamadim yemek yapamadım daha, eşim arabayla uzun bir yola çıktı sabah sanki bişey olacakmış gibi hissettim o kadar kötü düşüncelere kapıldım ki ağladım bile kısacası berbat bir haldeyim 
0 oy
(15,325 puan) tarafından
Yorumlara baktım da herkes depresif . Allah hayra cikarsin
0 oy
(665 puan) tarafından
Durup dururken hayatı sorgulamişsin :)) ay ben fenalardayım kanamam başladı bugün bacaklarım titriyor sürüne sürüne ev topladım 
(583 puan) tarafından
Ayy doğummu var kıızz
(665 puan) tarafından
Yok kız ne doğumu regl oldum yani kanama derken ahshs :D
(583 puan) tarafından
Hahaha benim aklım direk oraya :D  ben gebeliklerde sürekli kanada yaşadığımdan :D
(665 puan) tarafından
Canım benim kıyamam :)) sağ sağlım kucağına almani dilerim

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 226 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
+1 oy
20 cevap 305 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 494 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...