0 oy
63 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (98 puan) tarafından
Ameliyat olduğumdan bu yana 36 gündür oldum ayakta kalınca belim ağrıyor . Fıtık ağrısı gibi dehil duramıyorum zaten ağır vs kesinlikle yasak . Merak ettiğim nokta belden yapılan iğne sonrası o ağrı ne kadar devam ediyor ? Şimdiden teşekkürler kızlar 

9 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından
Valla canım seni korkutmak istemem ama 23 ay önce doğum yaptım belim hâlâ agiriyor özellikle gece uyurken tabi her insan bir degil
(98 puan) tarafından
Benim zaten fıtığım var alışkınım desem yeridir ama bu farklı bı ağrı beş dk durabiliyorsin . Normal ilaç içerim fıtık ağrım gider anlamadım inşallah yanilirim geçer ama geçmeyecek gibi
(247 puan) tarafından
Ya zaten surekli ağrı olmuyor nasıl desem ara ara oluyor ama hep var yani eskiden dünyanın işini yapardım yorulmazdim ama şimdi hemen belim agiriyor
(98 puan) tarafından
Öyleyse sıkıntı yok sanırım . İlk ameliyat sonrası olan bel ağrısı sizin ne zmaan hafifledi acaba
(247 puan) tarafından
Tam hatırlamıyorum ama 40 tan sonraydi galiba
-Reklam-
0 oy
(3,602 puan) tarafından
Hiç bel ağrım olmadı genelde sezaryen doğumda bel ağrısı iğneden dolayı oluyormuş ama benim şükür olmadı sadece izi olan yerde hissizlik var o geçmedi 2 yıl oldu
(98 puan) tarafından
Şanslısınız o zaman . Her bünye ayni olmuyor
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Uzun süre ayakta kalınca benimde belim ağrıyor ama öyle 5 10 dk saatlerce ayakta durunca de sezeryan doğum dan sonra oldu 
0 oy
(4,171 puan) tarafından
28 inde oğlum iki yaş olacak hala ağrıyor canım özellikle sabahları uyandığım zaman belim ortadan ikiye ayrılacak sanki eşime diyorum millet uyur dinlenir ben dayak yemiş gibi uyanıyorum her gün ağrıyla 
(247 puan) tarafından
Bende de öyle oluyor valla
0 oy
(350 puan) tarafından
4 aydır doğum yaptım bel ağrısından ölüyorum 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Geçmiyor canım o gari ben hacamat yaptırdım da rahatım şimdi şükür 
(591 puan) tarafından
Bende düşünüyorum da nasıl canın acıdı mı cesaret edemiyorum ya
(3,491 puan) tarafından
Sıfır acı inanki çektiğin bel ağrısının yanıda he c bişi valla ben üç kere yaptırdım aralıklı migren de dahil olmak üzere Allah a şükür iyiyim
(591 puan) tarafından
Gerçekten mii o zaman ben birini bulayım :)
0 oy
(591 puan) tarafından

9 ay oldu doğum yapalı halâ geçmedi çocuğun altını değişiyorum bezi atmaya giderken iki büklüm bi kaç dk sonra düzeliyor :(

0 oy
(1,398 puan) tarafından
29 ay oldu 2 buçuk yaşında oğlum geçmedi 
0 oy
(63 puan) tarafından
Benimde belden oldu ama hiç ağrı olmadı çok şükür 5 yıl oldu ameliyat olalı rahatszligim yok çok şükür şimdi ikinciye hamileyim inşallah bundada olmz sonra:) tabi kişiden kişiye değişiyr inşallah geçer sizjn rabbim şifa versn:)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 153 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
0 oy
14 cevap 225 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Obirana (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
31 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,959 cevap

34,987 kullanıcı

...