0 oy
122 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,098 puan) tarafından
Kullandığınız saç düzleştirici markası önerir misiniz 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ayy dysonun  bir urunu yeni Türkiye’ye gelmiş param olsa da alsam :/ :) 

Ben arzum kullanıyorum yıllardır denebilir yani daha hiç bozulmadı ve hala çok güzel düzleştiriyor arzum sağlam yani bakabilirsin :) 

(1,098 puan) tarafından
Bi bakayım kaç para ki acaba :)) ben kızıma alacağım o yüzden çok pahalı almak istemiyorum arkadaşlarına filan kullandırıyo veriyo o yüzden uygun ama güzel yapan istiyorum
tarafından
Ayy alma o zaman dyson filan …
Arzuma bir bak istersen ben çok çok çok önceden almıştım
(1,098 puan) tarafından
O yüzden işte pahalı istemiyorum bozulur filan malum adamların çenesi bu konularda çekilmiyor:))
tarafından
Benim kızım yok valla kendime harcadığının hesabını da sordurtmam :) ama tabi iyi kullanmak lazım zaman pahalı
(1,098 puan) tarafından
Küçük daha 15 yaşında özeniyo bende kırmak istemiyorum arkadaşlarına vermese sorun değil de kendi aralarında verip alıyorlar biri bozar bu sefer babası niye veriyon diye kızar
-Reklam-
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Bende Philips iyon teknolojisi iyon üfleyen bir düzleştirici vardı iyiydi bayağa
(1,098 puan) tarafından
Bakayım bi canım sağol
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Arzum al çok güzel cnm 
0 oy
(591 puan) tarafından

Remington kullanıyorum jilet gibi yapıyor yıkamayana kadar bozulmuyor saç :kissing:

(1,098 puan) tarafından
Oo buna bakayım o zaman her modeli aynı mıdır ki
(591 puan) tarafından
Hemen atayım canım sana link
(1,098 puan) tarafından
Olur sevinirim
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Braun benimki memnunum
0 oy
(355 puan) tarafından
Braun benimki 8 yıldır kullanıyorum ara ara çok memnunum saç tipine uzunluğuna göre işi ayarlamasi var otomatik kapanma var vs güzel yanı 
0 oy
(276 puan) tarafından
Düzleştirici de remington al asla pişman olmazsin
0 oy
(3,093 puan) tarafından
Bende homend var işimi görüyor ama şuan piyasada yok 9 yıl önce aldım elektriklenme vs yapmıyor çok uyguna almıştım bende gön makinesi de var fön çekmeyi öğrendim fön daha güzel duruyor saçımı çok yakmıyor düzleştirici saçı mahvediyor  bence fön makinesi alman daha mantıklı 
(1,098 puan) tarafından
Kızım kullanacak kendi başına fön yapamaz
0 oy
(3,493 puan) tarafından
Remington kullanıyorum. Başka marka deneyemediğim için kıyas yapmam doğru olmaz ama memnunum ben. 
(1,098 puan) tarafından
Hangi serisi peki modeli
(3,493 puan) tarafından
Bebişi uyutuyorum. Kalkınca bakayım yazayım :)

İlgili bir soru bulunamadı

383,440 soru

11,475,155 cevap

35,081 kullanıcı

...