0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (1,081 puan) tarafından
Evlendim bir sürü sorun yasadım arkamda ne bi dagım oldu ne dalım.Babam yasasaydı eminim beni kimsenin üzmesine izin vermezdi .Annem varla yok arası hicbir zaman arkamda olmadı .Kimsesiz kaldım esime karsı ellere karsı o yüzden de bu kadar kolay üzebildiler demek.Esim olacak insan bile sana acıyrm kimsen yok vs diyebildi .Oysaki o kadar güclü oldum ki ben  kendimce.Cok zoruma gidiyor etrafımda babaları ,düzenli bi ailesi olup el üstünde tutulan kadınları gördükçe .Neden ben diyor insan bazen.Babamin ölümü kader ailemin kötülugü annemin gücsüzlügü babamdan sonra abimin vefasızlıgı da mı kader...Elin adamına sıgındım belki bi babam olamadi olamazda ama güvenebildigim tek yer de mi boş.Kendimi hep eksik hissettim bu konuda ama üstünü örtüp güclü gibi hicbir sey olmamıs gibi yasıyrm sanıyrdm.meger öyle hissetirmemisim etrafıma en yakınıma...Öyle icimden dertlesmek geldi yazdm belki benim.gibi hissedenler vardır ...

6 Cevaplar

0 oy
(1,499 puan) tarafından
Senin gibi hissedenler o kadar çoklar ki canım :( 

Babamız hayattayken herşeyin güzel olduğu gibi ailem dediklerin varlar aslında. Baban gittikten sonra onlar da yok oluyor ortalıktan neye uğradığına şaşırıyor insan bir anda bütün duvarlar üzerine yıkılmış gibi dimdizlak ortada kalmış gibi hiç bir yere ait değilmiş gibi hissediyor insan yada hissettiriliyor bilemiyorum 
(1,081 puan) tarafından
Dogru diyorsun aynen öyle oluyor.Ben bunu en cok el kapısında anladım iste .Elin ailesi annesi babası o kadar farkli ki bizde hicbir kimse bir sey yok o kadar agır.
(1,499 puan) tarafından
Allah affetsin çok isyan etmişliğim var bu konuda neden biz bu kadar eksiğiz diye neden hep bir şeyler yarım olmak zorunda zor olmak zorunda bakıyorum bazen etrafımdaki hayatlara öyle güzel kolay mutlu ki insanlar içlerinden gelerek gülüyor ya peki biz neden bu kadar ağır imtihan:( Allah'ım affetsin tutamıyorum işte taşıyorum isyan ediyorum
(1,081 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun daha cok sabır güc versin bizimgibilere...
(1,499 puan) tarafından
Amin canım Allah eşlerimiz evlatlarımız dahil kimseye muhtaç etmesin bizi
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Üzülme bacı benim babam da yaşayan bı ölü işte annem desen çok uzakta öyle telefondan çok nadir konuşuruz , ben derdimi kendime anlatıp yaralarımı kendim sariyorum .

Allah tan başka kimsem yok.

Benim de eşim yeri geldiğinde söyler baban neden sizi hiç sevmiyor diye bizim de imtihanimiz buymuş demek ki :(
(1,081 puan) tarafından
Canım bir yerden tutunacak bir sey varmıs sende yine ne aile ne eş hicbir yerden tutunacak dalım yok insan imtihanım diyor ama bir taraf iyi olsaydı keske...Allah yardimcimiz olsun..
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Benim babam var ama uzakta gidip geliyoruz ama birgün gideceğiz hepimiz tabiki ama bu benim aklıma geldikçe bile diyorum ben ne yaparım babam okadar başka ki ama keşke yakın olsaydık hergun opseydim değerli olduğunu hissettirseydim dizinin dibinde otursaydim aynı şekilde annem için de geçerli gerçekten hakları ödenmez ne yapsak da boş birgün ölecekleri aklıma geliyor rabbim onların acısını bana göstermesin diyorum ne olacaksa başta bana gelsin diyorum sonra tövbe ediyorum Rabbime karşı geliyormuşum gibi tobe haşa yani çok değişik bir duygu tarif edilemez :(

0 oy
(9,023 puan) tarafından
Okurken boğazım düğümlendi gözümden yaş süzüldü....

Bende babamı kaybettim çok büyük acısı... Allah razı olsun eşim iyi biri ama bazen bazı şeyler çok canımı yakıyor birşey olduğunda eşim babama sorayım dediğinde benim içime büyük bir hüzün oturuyor benim babam yok bişey olduğunda ben kime sorucam... Başıma iyi biseyde gelse kötü biseyde gelse ben ilk babamı arardim... Kaç yaşında olursan ol babasizlik zor 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Bir de hayatta olup ölü gibi hiç yokmuş gibi olan "babalarda" var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hilalhanim35 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdeh (6,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

381,703 soru

11,426,663 cevap

34,987 kullanıcı

...