0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (1,030 puan) tarafından
Zaten hayat pahalı uyku saati geldikçe deliriyor resmen küçükte değil 3 buçuk yaşında TV önünden arkasından geçiyor ayakta bekliyorum sürekli yok olmuyor oturduğum an ayağı takıldı TV ile yere düştü ömrümden ömür gtti çocuğun kafasına düşecekti , yaptırsam bı dert TV yi yaptirmasak bı dert sabah eşime ne dicem bilmiyorum... TV düştü bomba patlamış gibi ses çıktı adamda tık yok uyuyor kaç bin lik oldu haberi yok:(

7 Cevaplar

0 oy
(6,236 puan) tarafından
O yüzden çocuklu evlerde en güzeli TV'nin yüksekten duvara monteli olması çok kötü olmuş canım geçmiş olsun
(1,030 puan) tarafından
Eliyle bişey fırlatır diye duvara monta etmedik :( mecbur tamir edilecek ozamn duvara sabitlestircem buna şükür napalm:(
(6,236 puan) tarafından
Eğer ekran çok kırıldıysa neredeyse sıfır fiyatına yapıyorlar Benim de koca bir çocuğum var Kocam olur kendisi O kırdı televizyonu neredeyse sıfırla aynıydı yapılma fiyatı gitti yeni aldı Ama küçük aldı bu sefer
-Reklam-
0 oy
(4,738 puan) tarafından
Aralik 26inda ben kirdim tv yi 17bine alsik ayni tv yi 12 13 gun once arkadas 29a almis 
(1,030 puan) tarafından
Geçen sen bim den aldık büyük bı televizyon:( zaten çok fazla kasma yapıyordu ama bakalm sabah arayıp bı fiyat soracam:( fiyatlar uçmuş gidiyor
(4,738 puan) tarafından
Valla gecnis olsun canim fiyatlar uctu
0 oy
(796 puan) tarafından
Canım bir daha alırsanız bile duvara monte ettir Allah korusun yerde durmasın 
(1,030 puan) tarafından
Allah beterinden korudu valla koca televizyon kafasına da düşebilirfi yarın bı fiyat soracam bakalım:(
(796 puan) tarafından
Aynen canım öyle Allah korumuş. 2.elcilerde temizde oluyor oralarda sor canım
0 oy
(7,483 puan) tarafından
bunun icin duvara montalı benim tv 
(1,030 puan) tarafından
Elinden bişey fırlatır diye monta etmedik güya :( bı saniyede olan oluyor:(
(7,483 puan) tarafından
hayırlısı canım ekran yaptırması cok palı yenisini al daha ıyı
0 oy
(7,880 puan) tarafından
Benim de kriterlerim vardi bende ev duzeninde mukemelliyetciydim tv unitem uzerine koymayi cok severdim tvmi lakin bir oglum oldu bugudu yetmedi birde kizim oldu 10 aylik simdi ellerinden oper umarim anlatabilmisimdir
0 oy
(275 puan) tarafından
Duvara Monte etmek daha sağlıklı yorumlar da elinden birşey fırlatır demişsiniz ama şimdi ya üstüne dusseydi kolu bacağı kirilsaydi en azından duvardakine birşey atar duvar da kırılır TV ünitesinde düşse hem çocuk hem TV kırılır. Benim ki prizin üzerinde tavanla birleşik neredeyse üstüne deprem bölgesinde yaşıyoruz. Artık aldığınız TV'ye ekran koruyucu da taktırın en azından birşey atsa ekran kırılmaz 
0 oy
(9,018 puan) tarafından
Çocuğa bişi olmadıysa artık yapacak bişi yok canım. Sağlık olsun.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,198 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 370 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Deniz334 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,082 göst.
21 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu

381,983 soru

11,435,880 cevap

35,003 kullanıcı

...