0 oy
347 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,472 puan) tarafından
Kızlar aşı sonrası ateş vs çok oldu mu çarşamba olacak mecbur ve perşembe de kreşte olacak ben okuldayım 3.30 a kadar. Sorun yaptıran annelere, yaptırmayan tercih etmeyen vs. Rica ediyorum kırk yaşında kadınım nerdeyse benim aklım bana yeter, bana kendi aklınızı empoze etmeye çalışmayın kafam kaldıracak durumda değil. 

22 Cevaplar

+1 oy
(1,306 puan) tarafından
4 yaşında ne aşısı var 
(7,864 puan) tarafından
Bende merak ediyorum ocakta 4 yasina girdi ama saglik ocagi hocbirsey demedi bize
(1,306 puan) tarafından
Ben 2 yaşta gittiğimde en son 4 yasa kadar yok dedi öyle kaldı soramadım bizim daha bir buçuk sene var ama merak ettim çoğu kişi de ateşte yapmış
-Reklam-
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Dur bekle linç etmeye gelirler o zamn niye actim postu derler:))...ben yaptırdım hıc bi sıkıntı yaşamadık ateş vsyr
(10,472 puan) tarafından
Lince gelene fazlasıyla cevap verebilirim kapasitemi bilen bilir ben olsam benim canımı sıkma,tıp fakültesi belgesi ile gelmeyene prim vermem. Ben eğitimine almış adamların yolundayım kendim de eğitimciyim. Evde oturup bana sosyal medya gazı ile gelmesin kimse
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Hiç bir sıkıntı olmadı olanı da duymadim 
(10,472 puan) tarafından
Tamam canım sağ olasın
0 oy
(12,498 puan) tarafından
2 çocuğuma da yaptırdım ikisinde de hiç sıkıntı yaşamadım. 
(10,472 puan) tarafından
Sağolasın canım cevabın için. Evde olmayacak ya o yüzden dedim inşallah ateş falan olmaz
(12,498 puan) tarafından
Rica ederim canım. Hemşire hafif ateş yapabilir demişti de ikisinde de ateş yada başka bir şey olmamıştı. Bişey olmaz inşallah
0 oy
(15,765 puan) tarafından

Ay sonuna güldüm :) ateş yapmadı hiç bizde 

(10,472 puan) tarafından
Sağol bebeğim, kız gün içinde milyon dert ile uğraşıyorum bir de akıl seansı dinleyemiycem :)
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Yerim onları ben kanka sen hiç merak etme erketeye yatayım az dur  bu arada bizde hiç bişey olmadı çok şükür gayet güzel geçdi :D

(10,472 puan) tarafından
Sağol rahimoşum ya valla kafam çekmiyor kız
(2,698 puan) tarafından
Kız kime ne yaa aman öf herkes kendince doktor olmuş
0 oy
(276 puan) tarafından
Felaket derecede ateş yaptı çok kötü oldu çocuk ama bu da iyi bir durum aşının tuttuğunu çıkarır 
(10,472 puan) tarafından
Evde olsam ateş mevzu değil çalışıyorum. Neyse hadi bakalım yaptırıp göreceğiz
0 oy
(8,009 puan) tarafından
Ben yaptırmadım ama geçen kardeşim oğluna yaoti günlerce ateşi çıktı çok kötü oldu. Şükür gecti
(471 puan) tarafından
Konuşma yla alakalimi düşünüyorsun . Bende asidan sonra oldu ne olduysa . 1 buçuk yaş aşısı
(8,009 puan) tarafından
Yok hayır oğlumun geç konuşmasını aşıya baglamiyorum..bizde geç konusma genetik ve götürdüğüm doktorlarda genetik dedi..ama artık asirlara güvenmiyorum
(471 puan) tarafından
Bizimde 4 yaşına girecek bende kararsız kaldım
(8,009 puan) tarafından
Ben yaptırmadım artık hiç bir asiyida yaptırmam.. yapanada saygım var
(471 puan) tarafından
Bakalım hayırlısı olsun hakkımızda artık bende guvenmiyorum
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Nagim duruya yaptım ates olmadı

Ertesi günde okuluna gönderdim sıkıntı çıkmadı

Pirayemde büyüdü 4 yaş oldu hee 
(10,472 puan) tarafından
Sorma bebeğim nasıl büyüdü ne ara diyorum bazen :) inşallah bizimki de çıkmaz balım
tarafından
Piraye ne güzel isim ya :)
(16,506 puan) tarafından
Çok güzel bir isim
Kendisi de çok güzel ❤️
(10,472 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuşumlar ikinize de ❤️ Allah bahtlarını güzel etsin inşallah hepimizin yavrusunun
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Yaptırdım endişem vardı ama sorun olmadi

(10,472 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(804 puan) tarafından
Hafif ates ve bir kolu cok agridi iki gune biseyi kalmadi
(10,472 puan) tarafından
Anladım balım teşekkür ediyorum
0 oy
(11,095 puan) tarafından
Ne ateş ne bişi, hiç bi etki olmadı hocam
(10,472 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(9,318 puan) tarafından
Eylul  ayında yaptırdık canım hatırladığım kadarıyla hiç ateşi ağrı sızısı olmadı. Hatta ilk koldan vururken ağlamadı bile ikincide de ahh dedi bi :)
(10,472 puan) tarafından
İnşallah bizim de öyle olur canım sağolasın
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Ablam o kkk aşısı degilmi zaten 1 yaşında olmuştu o zaman ayeslenmediysw şimdide ateslenmez olsa bil cantasina koy ilacını versinler olmadı rapor al sağlık ocağından 3 günlük 
0 oy
(578 puan) tarafından
Biz yaptırdık ateş falan olmadı şükür.ama kolun birinde kızarıklık ve şişme oldu.oda normal dedi hemşire üç dört gün sonra gcti zten
0 oy
(2,568 puan) tarafından
Ilk cocuguma yaptirdim bi sikinti yasamadim.
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Çok şükür bizde birşey olmadı canım 30 Ocak ta oldu kolunda hafif bı şişlik olmuş ağrıyo dedi birde başka da birşey olmadı içini ferah tut birşey olmaz Allah'ın izniyle 
0 oy
(294 puan) tarafından
5 gün önce yaptırdık ateş oldu bizde iki gün boyunca 
0 oy
(410 puan) tarafından
Benim oğlum oldu hiç bişeyi çıkmadı çok şükür 
0 oy
(2,364 puan) tarafından
3 çocuğuma yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadık biz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
11 cevap 167 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...