0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından

image

Oğlumun doğum günü için bu magneti seçtik ablamla çok beğenerek sipariş ettik ama bir kaç arkadaş ve eşim çok basit olmuş dedi :wassat:. Soğuttular resmen sonuçta gelmiş artık sizce de çok mu basit? 

6 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Daha nasıl olcak kız sacmalamasinlar ama keşke kendi resmini bastirsaydin 
(316 puan) tarafından
Ben resim sevmıyorum kuzum oğlumun fotoğrafını herkesin dolabında olsun istemem
(5,240 puan) tarafından
Anladım cnm gayet güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen begendikyen sonra birilerine sorma güzel mi diye çünkü herkesin zevki farklı 
(316 puan) tarafından
Ya bilemedim beğendim sevdim ama basit diyince acaba dağıtmasam mı diye düşündüm
0 oy
(390 puan) tarafından
Güzel olmuş cnm ama kendi resim olsa daha güzel olurdu 
(316 puan) tarafından
Ben resim sevmıyorum oğlumun fotoğrafının herkesin dolabında olmasını istemem
(390 puan) tarafından
Anladım cnm ama buda çok güzel olmuş
0 oy
(676 puan) tarafından
Bu da güzel ama ben ilk doğum günü Kendi fotoğraf tercihi seviyorum çünkü hatıra olarak daha hoş duruyor 
(316 puan) tarafından
Yok ben yapmadım öyle ya hoşuma gitmiyor fotoğraflı magnet ler
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ay hayır ya çok tatlı bence ☺️ bu arada oğlunun fotoğrafını koymamakla çok iyi yapmışsın millet alıp bir köşeye atiyo sen özene bezene hazırlayıp hediye ediyosun ama millet o özeni göstermiyor kendi çocuğu olmayınca çok iyi olmuş böyle ♥️
(316 puan) tarafından
Yok hiç istemem ve sevmem çocukların magneti olan şeyleri yazık günah nazar hak sonuçta herkesin dolabında oğlumun olmasını istemem. Tesekku ederim,
(1,499 puan) tarafından
Tabii ki öyle canım ☺️
0 oy
(4,339 puan) tarafından

Bence kendi resmini bastirtmadigin daha iyi. Millet seni. Cocugunu niye buzdolabna assin:) ama bence bu bile gereksiz. Okadar sacma sapan seylere para harcarim acima. Su susler magnetler dogum odasi susleme abidik gbidik hediyelikler bebek mevlidi seyleri bana sacma geliyor. Ben dogurdum millet benim ccguma hediye getirsin ben ne millete hediyelik dagitmalik vereyim. Kaldikk boyle acacak macacak magnet ise yario buzdlabina asiliyor yada yasin masin dagitmak daha mantikli kuranda. Dogumgununde degilde. Kavanozlu alcili malcili susler hediyelikleri millet atio. İncik cincik toz alirken evde en sinir oldugum seyler oyle kavanozlu sus seyleri barindirmam evde mesela bos yere oara verip dagtmisim gibi olur. Cogu insan atio vinku

(316 puan) tarafından
Ama ben 1 yaş kutlaması yapmadım deprem olduğu için çok içimde kalmıştı hediyede eşe dosta ben öyle hediye beklemem kimseden hediye vermeyi severim öyle çok parada gitmedi magnete

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 782 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aslı Kaban (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (697 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
11 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatmastl (668 puan) tarafından soruldu

381,834 soru

11,431,518 cevap

34,993 kullanıcı

...