0 oy
22 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,064 puan) tarafından
Salı günü sünnet ettirdik eve geldiğimiz gün bezini açtım baya kan vardı sonra azaldı baya hatta hiç yoktu bu sabah yine bezini aldım yine kanamış doktorunu aradım sürtüyordur sürtmeyin dikkat edin dedi hiç getirin bakalım demedi of ya ben mi yanlış bişey yapıyorum

1 cevap

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Ben 7 aylıkken yaptırdım doktor güzelce sarmıştı bizde hiç kanama olmadı karton bardak kesip koydum 4 5 gün kanama normal mi bilemedim 
(1,064 puan) tarafından
Bebeğim beş aylık doktor çok hareketli diye Bize bardak koymadı küçük bir poşet parçası kremlerini sıkıp karıştırıp pipisine kapatıyoruz
(4,171 puan) tarafından
Benimki de o dönem aşırı hareketliydi hala öyle de o zamanlar sürekli havayı tekmeler ayaklarıyla yeri tekmeler sürekli dönerdi doktor bize 1 hafta çok dikkat edin mümkün mertebe hareket etmesin kanama olması riskli Bi daha dikiş atarız Bi daha canı yanar demişti ben o ağlamalarına  Bi daha o acıyı yaşamasın diye korkumdan Bi hafta işi gücü bırakıp eşimle başında nöbet tuttuk pusete koyuyorduk alan dar hareket edemez diye öyle öyle Bi hafta geçti bardak da koyunca beze sürtme de olmadı çok şükür
(1,064 puan) tarafından
Hay Allah acaba bizde sürtme mi oluyor ya çok hareketli inşallah dikişlerde sıkıntı çıkmaz korktum şimdi
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı

...