0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (305 puan) tarafından
Altus al 101 yb, bu markadan kullananınız var mı? Kurutma makinesi almak istiyorum ama kırışmasın çamaşırlar, ütülü çıksın da istiyorum. Bu arada yatak odasına koyacağım evde başka yer yok bu arada. Gideri olmayacak aldığım makinenin. Bu ürün hakkındaki düşünceniz nedir ve tavsiye ettiğiniz başka neler var???

5 Cevaplar

0 oy
(1,115 puan) tarafından
Ben beko kullanıyırm canm memnunum. Altus ta beko arçelik in fabrikasndan çıkıyor die biliyorm güzeldir heralde
(305 puan) tarafından
Kırışma oluyor mu, ütülü çıkıyor dedikleri makineler neler acaba, Vestel Siemens kırışıyor dediler
(1,115 puan) tarafından
Benm ki kırışık çıkmıyo canm ben direk kuruduğu gbi sıcakken çıkarıyorm hemen katlıyorm canm kırık çıkmıyo . Benm makinem 8 kg kurutma makinem 7 kg . Çamaşır makinem tıka basa doluysa kurutmaya tabikide hepsini atmıyorm 2 ye bölüyorm mesela . 8 kg çamaşır makinesinden 7 kg kurutmaya atarsan hepsini kırışıyo canm
(305 puan) tarafından
Hmm çok teşekkürler canım benim
(305 puan) tarafından
Canım bi şey daha soracapım, yoğuşmalı mı ısı pompalı mı seninki
(1,115 puan) tarafından
Yoğuşmalı canm hazneye doluyo su. Ben alalo 9 sene oldu canm ilk evlendiğimde almıştm
-Reklam-
0 oy
(728 puan) tarafından
Benimki arcelik memnunum. Alt us da yan ürünü galiba. Kırışıklık meselesine takılma cnm öyle çok kırışık çıkmıyor. 
(728 puan) tarafından
Muhakkak ısi pompalı olsun cnm yogusmalolar eski tip
(1,035 puan) tarafından
Kaç modeli benimde Arçelik
(305 puan) tarafından
Bu iki mekanizma naısl çalışıyor canım hangisi kıyafeti daha çok eskiyor, hangisi ısıyla hangisi hava üfleyerek kurutuyor?
(728 puan) tarafından
Cnm yogusmali çok elektrik harcıyorsun. Eski sistem o o yüzden daha ucuz. Diğeri hava üflüyor tasarruflu daha iyi
(728 puan) tarafından
9 kilo olan cnm. Memnunum. Annemde grunding var. Görünüşleri bile aynı. Oda guzel
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Benimki Vestel. Üste çıksın diye yazdım. Kırışıklık önleme seçeneği mevcut. Onu yaptığımda ütülü gibi çıkıyor ama süre uzuyor bu durumda. 4 saat sürüyor
(305 puan) tarafından
Bu seçenek ne yapıyor canım çift taraflı mı döndürüyor
(7,871 puan) tarafından
Yaylana yaylana yavaş yavaş döndürüyor canım. Ama ben çok beğenmeme rağmen bir ya da iki kere kullandım
(305 puan) tarafından
Neden canım
(7,871 puan) tarafından
Dedim ya hem çok uzun sürüyor hem de biraz daha enerjiyi harcıyormuş. Kitapçıkta öyle yazıyor. Her zaman kullanırsak elektrik faturası daha fazla gelir
0 oy
(3,647 puan) tarafından
Benimki bahsettiğin model bitince hemen katlar yada ararsan ütülü gibi oluyor kıyafetler biz gider borusu taktık ama haznesi var 
(305 puan) tarafından
Gider borusu olmayacak canım sence sıkıntı olur mu
(3,647 puan) tarafından
Yok hazne var zaten
0 oy
(664 puan) tarafından
Bende Altus kullanıyorum çok memnunum hiç kırıstırmıyor ama sana tavsiyem yatak odasına koyma çünkü çalıştığı zaman acayip bir ısı veriyor hadi kışın neyse ama yazın duramazsin odada 
(305 puan) tarafından
Peki ısı pompalı mı yoğuşmalı mı ? Isı veren de varmış vermeyen de, hangisi bilmiyorum senin bilgin varsa?? Ve bu iki sistemin çalışma mantığı nedir, hangisi hava üflüyor hangisi ısı vererek kurutuyor?
(664 puan) tarafından
Benim ki ısı pompalı canım yogusmalidan çok daha az yakıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
26 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 55 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Egemeninannesii (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
0 oy
8 cevap 87 göst.
22 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birbalannesi (13,535 puan) tarafından soruldu

382,782 soru

11,458,953 cevap

35,042 kullanıcı

...