0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Selamünaleyküm kızlar bizim bir adağımız vardı Allah nasip ederse Mart'ta kesmeyi düşünüyoruz şefkat eli derneği güvenilir mi bilgisi olan varmı 

7 Cevaplar

0 oy
(5,184 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hiç duymadım 
(1,279 puan) tarafından
Merhaba gitmedim derken
(5,184 puan) tarafından
Hiç duymadım yazacaktım hiç farketmemisim shsh
(1,279 puan) tarafından
Anladım☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha önce başvirdum ama vermediler bna yardım İstanbuldaydi  orayami vereceksniz adaginizi 
(1,279 puan) tarafından
Merhaba evet Gazze'ye göndermek istiyorum güvenilirmi diye merak ettim
tarafından
Facebook yada istgram bakarsan var sayfası Googleden baktım su kuyusu falan açmış Afrika'ya ben başvuru yaptım koli vercekleri vermediler
0 oy
(2,982 puan) tarafından
E devletten bakabilirsin onayi var mi diye. Biz umut var derneginde kestiriyoruz iki seferdir. Memnunuz.
(1,279 puan) tarafından
Öylemi nasıl bakılıyor ne yazmam lazım
(2,982 puan) tarafından
Esim yapti. Ben bilmedigim icin ona sordum da tam hatirlamiyormus. E devlete girip dernek sorgulama yazsa cikar buyuk ihtimal dedi. Allah hayrinizi kabul etsin
(1,279 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(483 puan) tarafından
instgramda o sayfayı takip ediyorum para olarak yardım yaptım güvenilir bi sayfa belli bi kitlesi de var zaten
(1,279 puan) tarafından
Teşekkür ederim☺️
0 oy
(150 puan) tarafından
Hak insani Yardım var daha büyük oraya su kuyusu için bağış yapmıştım.Videosunu çekip gönderiyorlar.Birde Gamze özçelik Umuda Koşanlar var.Allah hayrınızı kabul etsin güvenmek zor gerçekten
0 oy
(591 puan) tarafından
Onu duymadım ama vefayı öneririm video falanda atıyorlar 
0 oy
(143 puan) tarafından
Biz düzenli oraya yapıyoruz yardımımızı. Her defasında videosunj falan da gönderiyorlar arayıp bilgilendiriyorlar

İlgili bir soru bulunamadı

383,502 soru

11,476,421 cevap

35,087 kullanıcı

...