0 oy
645 göst.
Aile kategorisinde (591 puan) tarafından

Eşiniz konuşmak için ablasını arasa abla kardeş ne yaptın nasılsın iş güç konuşsalar sonra görümce direk çocuğu sorsa ne düşünürsünüz yani o sıra sizi sormamasına takılır mısınız :silly:

32 Cevaplar

0 oy
(769 puan) tarafından
Benimkiler beni hiç sormadigi için takilmam. Aman sende takılma hayat bunları takacak kadar uzun değil canım 
(591 puan) tarafından
Vallaha da billaha da öyle gerçekten diğer gelin aramaz sormaz tatil olduğu zaman gider yazlığa tatilini yapar bi o zaman muhattap olur döndüğünde işi biter bunu kendileri bir hafta önce dile bile getirdi onu kötülediler beni övdüler falan kumaşını bildiğim insanların övgüleride inandırıcı gelmiyor madem o kadar övdün geçen hafta sen kardeşim gibisin dedin bu hafta niye sormadın mesela dimi
(769 puan) tarafından
Ya öyle tabiki senin yanındayken sen meleksin seni tutarlar ama yok en ufak bir hata yap gör bakim senden kötüsü var mı.
Benim eltimi zerre kadar sevmiyorlar sabah akşam şöyle böyle diyorlardı benimle ufacık bir tartışmalari oldu eltimden kıymetlisi olmadı. Umrumda mı değil. Bak mesela şuan doğum için hastaneye yatirildim hiç biri bir kere bile aramadı düşman miyiz yok ama boyleler ne yazikki
(591 puan) tarafından
Allah sorsun canım ne yapalım havale edelim onun adaleti şaşmaz insanlar çok nankör olmuş.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kolay doğumların olsun ♥️
(769 puan) tarafından
Amin amin canım Allah razı olsun sende takma sakın boşver onemsenecek insanlar değiller
(591 puan) tarafından
Amin sendende Allah razı olsun canım tamam :)♥️
-Reklam-
0 oy
(5,542 puan) tarafından
Valla umrumda bile değil arada yapıyorlar çocuklar nasıl ne yapıyor diye soruyorlar takılacak bir mevzu değil bence sormak zorunda değil kendisi bilir bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın düşüncesindeyim ben 
(591 puan) tarafından
Bizler gibi iyi insanları bu hale dönüştüren kendileri gerçekten annem derdi evlenene kadar kötülükne bilmezdik evlendik kötülerin içinde gözümüz açıldı diye
(5,542 puan) tarafından
Valla öyle çok doğru demiş ben artık duygusuz oldum sanki:/ herşeye ağlar herşeye üzülürdüm bunu hemen dışarı yansıtırdım önceden şimdi eskisi gibi değilim
(591 puan) tarafından
Bende aynen öyle oldum en ufak birşeye kırılıp üzülen bir insandım ama duygusuz ruhsuz bir şey oldum :( Allah sorsun bizi bu duruma getirenlere ne diyelim canım
(5,542 puan) tarafından
Evet canım her zaman diyorum bana iyilik yapana Rabbim bin misliyle iyilik versin kötülük yapan da kötülük bulsun diye
(591 puan) tarafından
Amiiinnn canım ♥️
0 oy
(9,018 puan) tarafından
Hiç takılmam. Ben de onları sormam çünkü sevmeme rağmen bir de sjsjsj
(591 puan) tarafından
Allah affetsin hiç sevmiyorum evliliğimin ikinci günü boşanmayı düşündürttüler bana kalkmış kardeşini aramış diğer yüzlerine bakmayan gelini savunuyor bana görümcelik yapmaya çalışıyor ben ilk günden beri gider gelirdim adam akıllı ağırlarım güler yüzlü olurum tek bir saygısızlık yapmadım diğeri kapılarını açmaz arayıp sormaz ona rağmen bana görümcelik yapmaya kalkar.Allah tan uzaktalar yani ona rağmen moral bozabiliyorlar haftada 1 konuşmayla :)
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Gerek var mı takilmaya 
(591 puan) tarafından
Yok aslında ama insan kendini kötü hissediyor iyi davranıp saygısızlık yapmamana güler yüzlü olmana rağmen niye diyorsun böyleler aslında insan kendine üzülüyor ne kadar onların davranışlarına takılsada
(1,081 puan) tarafından
Boşver bacı seni umursamayani send umursama ne kadar değer görüyorsan o kadar değer ver bitti bu kdar
(591 puan) tarafından
Haklısın canım bundan sonra öyle yapacam
(1,081 puan) tarafından
Haklıyım tabi:)
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Bende onu sormam hiçte takılmam ☺️
(591 puan) tarafından
Anne baba onun yanında ve eşim falan genelde onu ararız öyle hepsiyle konuşuruz çocuk olunca görüntülü çıktı birde başıma tabi en doğal hakları görmek isteyebilirler başka şehirdeler ama 1 hafta önce normal konuşuldu normalde sorardın geçen haftada o kadar övdün umrumda olmadı ne olduğunuzu bildiğim için o övgülere biyerlerim kalkmadı :D ne kazık soktumda kardeşinle konuştuktan sonra direk çocuğu sordun
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Eşimle çok sık konuşmazlar ailesi köyde işleri yoğun diye yoksa birbirlerini çok severler benle de araları iyi hatta beni daha çok ararlar ama eşim evde yokken onu aradıkları zaman beni sordular mi derim :D merak ediyorum yani yalan değil soruyorlar da aslında ama olsun
(591 puan) tarafından
Bunların 20 gün aramadığı oldu ben dedim sizinkiler aramadı mı hiç sen bir ara istersen diye eşim aradı niye aramıyorsunuz hiç dedi ne deseler iyi en son biz aradık :D ulan beni salla evladını nasıl bir insan 20 gün aramaz artı torunun olmuş daha 3-4 aylık
(1,079 puan) tarafından
Hahaha benim gorumceler de bazen aramama rağmen 15 20 gün dönüş yapmazlar ama biliyorum hep dolu evleri ve işleri cok. Takmıyorum o yüzden ama kaynanam sık sık arar o daha müsait. Hesabını yapmışlar demek ki değişik
(591 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hadi seninkilerin işi gücü var yoğunlar arayama bilirler bir süre ama bunların işi gücüde yok paso evdeler ye iç yat kalk o kadar yoğunlar yani aramaya firsartlari yok  :D :D
(1,079 puan) tarafından
Haha olsun bırak kafan rahat olsun en azından
(591 puan) tarafından
Haklısın canım bundan sonra öyle :)
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Ben esimden cok knstgum.icin takilmam konusmassm.da takilmam ay salla
(591 puan) tarafından
Haklısın canım bunları takmaya değmez :)
(13,841 puan) tarafından
Yani kimseye kendimizi zorla sordurtamayiz deger veren verir zaten vermiyorsa da takmam kiz bosver:)
(591 puan) tarafından
Aynen öyle doğru söze ne hacet :)
(13,841 puan) tarafından
:))))yanimizda olmak isteyenlerle yola devam
(591 puan) tarafından
Dikiz aynasından izleriz bizde ne yapalım kalsınlar arkada :D :D
0 oy
tarafından
Hiçte takılmam bana kıymet vermeyene hatır sormayana bende sormam 
(591 puan) tarafından
Normalde aslında öyle biriyim eşimin anne baba ablası hariç hiçbir akrabasıyla görüşmem abisi yengesiyle dahi..Anne babada kızın yanında haftada 1 konuşuruz çocuk olunca görüntülü konuşma başladı bide :) yani neden öyle yaptı anlamadım gerçekten bir önceki konuşmamzdada beni kardeşi gibi gördüğünü kendimi sevdirdiğimi yakın hissettiğini söyledi yani tabi ben iplemedim bunların hiçbirini kanını biliyorum çünkü ve yapacağını yaptı işte bir hafta sonra ki aramada direk çocuğu sordu eşime
0 oy
(48,854 puan) tarafından
aslında sorsa gönlün olur sormasi lazim da sormadi diye de takılma akil edemedi demek ki
(591 puan) tarafından
Şansa çocuk kucağımdaydı onu sorunca eşimde çevirdi telefonu e doğal olarak göründüm mecbur ben sormak zorunda kaldım yine hâl hatır :) dedikoduyu akıl ediyor ama :D
0 oy
(1,767 puan) tarafından

Allah razı olsun derim niye takilayim adımı ağızlarına alıp pis etmedikleri için sevinirim bile

(591 puan) tarafından
Valla doğru dedin hee hiç bu yönden düşünmemiştim ama haftaya sorar dengesiz çünkü :)
(1,767 puan) tarafından
Boşver ben sorduklarında bile beni sormaktan vaz geçsinler adımdan soğuyorum diyorum
0 oy
(13,422 puan) tarafından
Hiç umrumda olmaz açıkçası ben de onları merak etmiyorum bazen usulen eşime sormuyorum bazen annesi ile konuşurken kardeşini babasını soruyorum o da adet yerini bulsun diye kendi adıma da beklentim yok 
(591 puan) tarafından
İnan eşimin bazen aklına gelmiyor ben ara demeden ya yani böyle insanı hiçe saymaları insanın zoruna gidiyor yoksa inan hiç umrumda değiller bir kere 20 gün aramadkları oldu hadi beni salla evladını merak eder insan artı 3-4 aylık torunun olmuş yani çok değişikler ya bide en son biz aradık niye arayalım diyorlar eşime
(13,422 puan) tarafından
Aman hiç takılma ben eş ailesi ile minimum seviyede görüşen biriyim bu arada aramız kötü falan değil her konuştuğumuzda yarım saat konuşuruz ama sık konuşmayız zaten eşim her gün arar kayınvalidem bir çok şeyi sorar sürekli oğlumun fotosu videosu gider yeter bence
(591 puan) tarafından
Bencede  yeter artar bile :)
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Hayatta takılmam vallahi herkes kendine yakışanı yapar ☺ 
(591 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun ama bir sonraki aramaya hiçbir şey yok gibi arar konuşur sorar dengesizlik var :) bende böyle insanları sevmiyorum ya
(1,575 puan) tarafından
Aman böyleleri de hava durumu gibi değişip duruyorlar boşver sende canim takma
(591 puan) tarafından
Haklısın canım değmez bunları takmaya
0 oy
(5,410 puan) tarafından
Eğer seviyosam samimiysem öncelik değil ama hiç sormamasına takılırdım sanırım  

Sonradan sormuşsa sorun yok 
(591 puan) tarafından
Yok canım direk çocuğu sordu sonra uyuyor mu dedi çocukta benim kucağımdaydı eşim çevirdi telefonu e görününce ben sormak zorunda kaldım yoksa hiç bende laf atmayacaktım beklyecektim soracak mı diye
0 oy
(2,815 puan) tarafından
Görümcem yok , kaynana kardeşi flan soruyor çocuğu hicc TE umursamiyorm bnde onları sormuyorm cnku
(591 puan) tarafından
Ben arar sorarım o yüzden sormamasına takıldım işte canım ama artık sormycam bide böyle deniycem
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Ay hiç takilmam kendi ailem bile kapıdan girer girmez oğlumu soruyor ona doğru gidiyorlar kız kardeşim ay önceden ben size neden geliyormusum ki çocuk yokken bu ev çok sıkıcıymış diyor kayınvalidem eşime hemen oğlumu sorar gülüp geciyoruz vallahi eşimle 
(591 puan) tarafından
Ay ne biliyim insan bekliyor ya sonuçta ordasın biliyor hiç konuşma yani ama bi sor bu insan sizi arayıp soruyor ne kandil ne bayram es geçmiyor evladınızdan daha çok arıyor.insan aslında kendine üzülüyor bı nevi :)
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ne beni ne Çocukları hiç sormaz eşim bazen verirdi telefonu konuş ben de dedim ki beni sormayan biriyle konuşmam
(591 puan) tarafından
Konuşmayacaktım bekliycektim beni sormasını ama çocuk benim kucağımdaydı onu sorunca eşimde çevirdi telefonu e görününce ben sormak zorunda kaldım yoksa sormasa sormazdm inan
0 oy
(119,636 puan) tarafından

takmam 8-)        

(591 puan) tarafından
En güzeli vallaha keşke bende başarabilsem :/
0 oy
(17,942 puan) tarafından
Takılırım çünküüü benim görğmccem bana düşkün olay çıkarırım jsjsjjjs
(591 puan) tarafından
Ohh maşallah Allah muhabbetinizi arttırsın canım :)
0 oy
(16,143 puan) tarafından

Yok hiç takılmam kafamı öyle şeylerle dolduramam tek takılacağım şey evi nasıl temizleyecegim:D

(591 puan) tarafından
Hahahah bu iyiydi :)
0 oy
(662 puan) tarafından
Aramdaki samimiyete bagli her zaman sorupta bi kere sormazsa sıkıntı yapmam unutmuştur derim ama her seferinde oyle yapıyorsa mesafemi koyarim 
(591 puan) tarafından
İnan hiç belli olmuyor bir sorara üç sormaz dengesiz ama bir daha ki aramaya sanki öz ablam gibi saatlerce konuşur bu kadar tuhaf ya
(662 puan) tarafından
Kişiliği oyle demekki canim sana karşı bi ayıbı fesatlığı kötülüğü yoksa kocanin hatrina göz yum canim bosver
(591 puan) tarafından
İnan bende sinirimi adamdan çıkardım çünkü üzüldüm buna alışmam gerek birşeyleri görmezden gelmeyi ve takmamayı inşallah başarabilirim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 282 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yildizladakayar (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 577 göst.