0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (524 puan) tarafından
Olmalı mi benim hiç biri yok sanki yüzyılın icatları gibi yok deyince senin evde de hiçbiri yokmuş neden almıyorsun diyor. 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öncelikle '' herkez '' değil '' herkes''  ilk ona odaklandım :) dysonum yok ama ilk fırsatta alıcam. Muadil marka kullanıyorum aşırı rahat. Airfryer var günde en az 2 kere kızım için açıyorum. Robot süpürge yok onu almayı düşünmedim hiç. Herkesin kendi hayatı kendi kolaylıkları tabi ki olmasa da olur. Ama ben 2 sinden çok memnunum 
(746 puan) tarafından
Merak ettim de ogretmensiniz anlıyorum ama burası sizin öğrencilerinizin olduğu yer değil çok ayıp yaptığınız
tarafından
@miniki ben sana sanane banane gibi sokak ağzı ile yazmadım. Sen de uslubuna dikkat edersen sevinirim. @neslis Ben sadece gözüme çarpanı yazdım. Yorum yapmakta herkes özgürdür. Ve klavye hatası diye yanlış beyan eden kendisi. Klavye doğru kelimeye düzeltir yanlış kelimeye düzeltmez. Ayrıca yanlış gördüğümüz şeyi illa okulda öğrenciye öğretmiyoruz. Dışarıda da benim oldugu gibi, sizinde öğrenecek çok şeyiniz var. Sizin dediğinize göre öğrenmek okula mahsus bişey sanırım. Okul bitince öğrenim de bitiyor? Güzel yol devam edin siz de özgürsünüz.
(746 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(524 puan) tarafından
Ne kadar takıntılı birisiniz ne klavyeymiş evet yanlış yazdım tamam mı oldumu sizde düzettiniz tebrik ederim. Yazdıklarım içinde yanlış yazdığım varsa söyleyin onlarıda düzelteyim.
Ömrü hayatımda sokak ağzıyla konusmadım sizde uslubunuza dikkat edin
TEŞEKKÜR EDERİM
tarafından
Ben uslubumu bozup bir kelime söylemedim hanımefendi. Biraz sakin olur musunuz? İyi geceler.
-Reklam-
0 oy
(2,006 puan) tarafından

Kişiye göre değişir bu işler canım hani sen seversin başkası sevmez kullanmayı sadece biraz pratiklik katıyor yeni çıkan aletler hani olmasada evdeki eski aletler işini görüyor zaten ,airfry yerine fırın ,Dyson yerine kablolu süpürge gibi gibi 

Benim robot ile airfryim var seviyorum Dyson çok özenmedim hani eskiden de yapıyordum işimi tabi sadece bana pratiklik kattı memnunum ,imkanım olsa birde cam silme robotu istiyorum da bu aralar ona imkan yok 
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Dysonum robot supurgem yok ama airfreyim var iki kisilik birsey yapacagim zaman kullanışlı koca firını calistirmiyorum ama sart mi sart degil ayni islemi firinda goruyor robot supurge iyi birsey evde cocuk varsa telefondan arkadsim calismasini istiyordu o eve gelene kadar evi supuruyordu is yuku azaliyordu  dyson muadil urunleri cok ve gereksiz pahalı bence
0 oy
tarafından

Elimde olsa dyson ve robot süpürge alırdım ama maalesef maddı durumum elverişli değil :) 

Ama airfryer ım var ve fırın temizlemekten tepsi temizlemekten kurtulduğum için o kadar mutluyum ki 

0 oy
(3,602 puan) tarafından
Dyson hariç hiç birseyim yok :) gerek duymuyorum airfrey yaprigini fırın da yapıyor yeni çıkan fırınlar zaten maşallahı var herşeyi hemen pişiriyor robot supurgem de yok kahve makinam bile yok :) almak istemiyorum ihtiyaç duymuyorum herkes aldı diye herkesin var diye benimde olacak diye birşey yok dysonda eşime inat aldım gitti 60 bin TL telefon aldı ben iPhone hariç kulananam diye bende gittim Dyson aldım bende Dyson supurgeden başka kulananam diye :) 
0 oy
(3,023 puan) tarafından
Dyson süpürgem var elim ayağım, aşırı memnunum. Robot süpürgem yok açıkçası hiç gerekli de görmüyorum. Airfry vardı ama geçen hafta bozuldu, yenisini almayı da düşünmüyorum. Olsa da olur olmasa da olur mantığında bir ürün benim için. Hamur yoğurma makinem var hediye geldi ama 1 kere kullandım sadece, bence sürekli kek pasta yapan kişiler için ideal. Ayda yılda 1 kek yapan bana hiç lazım değil. 
0 oy
(3,515 puan) tarafından
Dyson yok benim diğer ikisi var airfrey iyiki var büyük kolaylık benim için robotu henüz kullanmıyorum 
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Yok bendede gerekte duymuyorum şuan 

Çok çok önemli şeyler değiller 

0 oy
(1,100 puan) tarafından
Ne alaka ki bende de yok gerek duymuyorum çünkü bende yok diye geride mi kalmış oluyorum eski cagda mi yaşıyor oluyorum 
0 oy
(207 puan) tarafından

3 üde  yok olmasinida istemem  boşa masraf :D8-)

0 oy
(541 puan) tarafından
Açıkçası başkaları ile kendi hayatımı kıyaslama yapmıyorum.  Herkes diyor kahve makinen yok mu ? Bana özensiz geliyor onun başında karistira karistira misafirime değer verdigimi hissediyorum. 

Tezgah üzeri eşyaları da sevmem . Gereksiz pahali vve herseyj başka şeylerle yapabiliyorsun. Pratik oluyordur ama onları da temizlemekle uğraşıyoruz sonuçta iş yüküm neden artsın ki . .. öyle bir dönemdeyiz ki sadelik en güzeli.. 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Şart mı davul fırınım var çalıştırdım mi mahalleyi inleten bir elektrik supurgem var yetiyor 
0 oy
(15,327 puan) tarafından
Kim onu diyen avanak. Bende robot var. Ama olmasa da olur. İlk zaman çok güzel suouruyodu. Zamanla performansı düştü gibi.geliyo bana. Bundan 3 sene öncesine kadar kimse isimlerini dahi biomiyodu. Yokluklarini bile hissetmiyoduk yani
0 oy
(436 puan) tarafından
Bende de hiçbiri yok henüz almadım daha hiçbirini 
0 oy
(1,519 puan) tarafından
Dysonım yok ama daha uygun fiyatlı bir markadan almayı düşünüyorum. Airfreyim var ve bence çok kullanışlı. Özellikle çocuklu evlerde sağlıklı patates kızartması bence önemli. Tabiki herkes almak zorunda değil ama artım teknoloji ilerledi. Önceden mikrodalga olmayınca insanlar ayy neden almadın oluyordu. Şimdi bunlar var. Teknoloji hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor
0 oy
tarafından
Benim evimi kimse ilgilendirmez airfryer benim icin cok onemli bi makine dun sabah patates kizarttim aksama ise karnabahar yaptim. Kokusuz yagsiz zahmetsiz. Dysonum yok ihtiyacç duymadim hi. Robot supurgem var iyikide var. Herkesin ihtiyaci kendine goredir benim saglik sorunum var isim ne kadar azalirsa o kadar az ayakta kaliyorum
0 oy
(10,472 puan) tarafından
Yok kanki bende de. Bizim millet ne bulsa yapışma meraklısı param da var buna harcayacak param yok ama 
0 oy
(275 puan) tarafından
Valla benim yok sadece airfrey var ama çok pratik işime yarıyor 10 dakika oğluma mufin kek yapıyorum veya kendime. Soslu patates yapıyorum 16 dakika da. Firinim olsa öncede ısıt falan filan derken bana 1 saat bulurdu. 

Süpürge konusunda Dyson sadece bir marka mesela kimse Bosch demiyor Arçelik demiyor ama Dyson alan herkes sadce markasını söylüyor popüler kültür bu malesef. Açıkçası ben alırsam çakma kaçak alacağım o kadar para vermem yada Philips aqua alırım:)) bizim olduğumuz yerde kaçak robot süpürge TV telefon ne ararsan piyasa fiyatinin altında satıyorlar 
0 oy
(6,260 puan) tarafından
Şarjlı Süpürge hariç digerlerine hiç gerek yok bana göre, şarjlı süpürgenin de illa Dyson olmasına gerek yok bence.
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Robot dyson yok ama ayferim var iyiki de almışım canım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 131 göst.
4 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birhilall (1,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 602 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,074 göst.

381,701 soru

11,426,881 cevap

34,987 kullanıcı

...