0 oy
525 göst.
Moda kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Normalde öyle bayramlık hevesine falan girmem ama bu sefer kendime farklı bir şeyler almak istedim. Beyaz giymeye karar verdim elbise veya gömlek artık hangisi hoşuma giderse ikisini de aldım. Eşim geldi gördü gelinlik kız mısın yeni gelin misin niye beyaz aldın ayıp görücüye çıkar gibi dedi niye ayıp olsun sizce var mı böyle bir şey, kafamı karıştırdı herkes sana bakar çok dikkat çekersin falan dedi.

23 Cevaplar

+2 oy
(320 puan) tarafından
Hiç alakası yok, usturuplu giyindikten sonra bence bir sorun yok.
-Reklam-
0 oy
(5,681 puan) tarafından

Dediğin gibi niye ayıp olsun :woot: eşinde hiç siyah giymesin o zaman o ne öyle damat gibi mi diyelim. Saçmalamış

(1,893 puan) tarafından
Kıskandı bence :D
(5,681 puan) tarafından
Olabilir:):)
0 oy
(679 puan) tarafından
Ayyyy nee alaka ilk kez duydum 
0 oy
(5,356 puan) tarafından
Uydurmuş öyle bişey yok 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ayıp değil ama beyaz cesaret ister derler ya öyle işte ben gömlek giyiyorum ama pantolon filan giyemem mesela fiziğine güveniyorsan iç göstermedikçe sorun yok bence 
0 oy
(222 puan) tarafından
Eşin senaryo yazmış kafasından salla bosver  öyle bisey yok
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ne ayibi olacak cok saçma ve kiskanclik cunki benim esimde beyaz giydigim de illet gecirir için gozukuyor vs diye oysa alakası yok ben goremedigim seyi sen nasil goruyon ki tek dertleri burnumuzdan getirmek 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Benim kocamda o kafada 
0 oy
(4,320 puan) tarafından
Ay neler duyacağız bakalım daha. Benim annem beyaza bayılır. 65 yaşında kadın giyiyor yani. :D 
(4,179 puan) tarafından
Beyazında yaşı mı olur askooo:D
0 oy
(311 puan) tarafından
Niye ayıp olsun usturuplu olduktan sonra bende çok seviyorum beyaz özellikle elbise hatta bende bu bayram beyaz elbise almayı düşünüyorum 
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Beyaz giyilebilir bence 
0 oy
(13,149 puan) tarafından
Ahhahahah daha neler tarlatanlı elbise almış olman lazım veya beyaz abiye bunu demesi için 
0 oy
(2,838 puan) tarafından

Kız ne alakası var ne alakası vaaaar deseydin:) yakıştıktan sonra hepsini içinden geldiği gibi giy gitsin:)

0 oy
(15,239 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum. Baştan ayağa beyaz olmak evet belki daha dikkat çekici olur ama. Beyaz parcalar kullanmayı severim. Mesela bu bayram beyaz etek almayı dusunuyorum. Yaş 33 . Hiç de böyle bişey duymadım. 
0 oy
(3,070 puan) tarafından
Beyaz giyme toz olur siyah giyme söz olur siyah ayıp olur diyomusum esinde gelinlik kızı yeni gelinin filan ne giyeceğine baya hakim ;)
0 oy
(67 puan) tarafından
Ne alaka acaba. Sana hangı renk yakısıyosa onu gıy. Kendım ıcın gıymelisin bence. Esını takma 
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim  ne alaka ya bende bu bayram renki civil  civil  birsey  almak istiyorum 
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Hahaha bence güzel oldun kıskandı ondan öyle demiştir :D neden ayıp olsunnn:)
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Eşin usulca mağarasına dönsün. Tövbe ya Rabbi ya ne kafalar var. Istiyorsan giy bence. 
0 oy
(477 puan) tarafından
İlk kez duydum bence eşin seni kıskanmış herkes sana bakar demiş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 162 göst.
7 Mart 2024 Moda kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Katibe Anne (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 700 göst.