+1 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (7,256 puan) tarafından

image

ay dün de bugün de eşin izinliydi kız kocalar evde olunca niye hiç iş bitmiyo dün akşama kadar evi derli toplu tutcam yemek yapcam çayı kahvesi diye geçti dün bi börek sardık Ramazan'a lazım olursa diye bugün de alışverişe gittik geldik çocuk durmadı orda kahvaltı yaptık bi kahveyi zor içtik çocuğu uyuttum direk mutfağa daldım buzlugum düzenledim aldiklarimi yerleştirdim kahvaltıyı topladım makinayı boşalttım yoğurt mayaladim tam çıktım çocuk uyandı öğle namazını taa 3 buçukta kıldım Allah affetsin sonrası yine koşturma akşam yemeği yedik mutfağı topladım bi yandan da dünden kalma böreğin sosu kalmıştı onunla kek yaptım 2 makina çamaşırı peteklerin üstü e sere sere kuruttum şimdi de oğlanı uyuttum mantı yapıyoruz eşimle bakalım kaç tane yapacak :D 

2 Cevaplar

0 oy
(1,396 puan) tarafından
Kolay gelsin canım 

Benim eşim hiç evde kalmaz o yüzden bir fikrim yok jkkk

Canım sıkılıyor ya tekim evde 
(1,396 puan) tarafından
Bende çok güzel dizi
(7,256 puan) tarafından
Sağol canım niye evde kalmiyo eşin
(1,396 puan) tarafından
Pazarı var öğlene kadar evde sonra arkadaşlarla çıkıyor
(7,256 puan) tarafından
Hmm yok ben 3 senelik evliyim eşimin arkadaşlarimla goruscem dedigi bi elin parmaklarını geçmez çıkmaz oyle
(1,396 puan) tarafından
Benim çıkar her hafta
-Reklam-
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Sırtını koltuğa yasla bacım kolay gelsin 
(7,256 puan) tarafından
Ay evet ya tam iki koltuğun birleştiği yere oturduk hem tam TV karşısı hem de ikimizde sırtımızı koltuğa yaslayalim diye belimiz koptu valla yinede

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 511 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 268 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 971 göst.