0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,789 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Babama diyaliz denildi. Onun adına lütfen dua eder misiniz?

Bir de kurtulan olur mu? Lütfen cevap vermeden geçmeyin. Çok kötü durumdayım 

15 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Rabbim hayırlı kalıcı şifa versin kuzum rabbim ol dedimi ne olmaz 
(7,789 puan) tarafından
İnşaAllah şifa verir Rabbim. Kendisi de çok kötü oldu
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Böbrek nakli gerekiyor diye biliyorum ama bilmiyorum belki daha başka yolu da vardır hayat mucizelerle dolu inanın hiç belli olmaz Rabbim sifa versin inşallah benimde dedem gidiyor ilk başladığında o da bizde çok kötü olduk ama zamanla alısik gencecik insanlar da vardi Rabbim beterinden korusun inşallah diyalize gerek kalmaz babanızın ❤️
0 oy
(675 puan) tarafından
Böbrek nakli ile mümkün tabii ki ama kişinin durumuna göre değişir. Benim komşum yıllarca diyalize girdi 40 yaşına doğru uygun böbrek bulundu nakil oldu şimdi 3 yıldır falan diyalize girmiyor 
(675 puan) tarafından
Allah'ım safi ismiyle şifa versin inşallah
0 oy
(5,413 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Dayımın eşi giriyordu dayım böbreğini verdi 6 sene önce artık girmiyor
0 oy
(3,465 puan) tarafından
Kiracimiz böbrek  hastanesi 2 ayda bir gidip diyalize bağlanıyor sonra eve geliyorlar  Rabbim şifa versin 
0 oy
(177 puan) tarafından
Allahim şifa versin babam 14 senedir giriyordu ..çok zor 
0 oy
(2,056 puan) tarafından
Rahmetli kayınvalidem çok girmiş. Eşi böbreğini vermiş öyle kurtulmuş.
0 oy
(396 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah benim babam da amcalarim da hep böbrek hastası 2 amcam nakil oldu kurtuldu halamın birisi 5 yıldır falan diyalize giriyor uygun bakil bekliyor uygun nakil olursa kurtulması mümkün benim babam da nasip olursa annemle birlikte çapraz nakile gitcekler bayram sonu falan annem başkasına vericek karşı taraf da babama yoksa babam da diyalize giricek
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah iki halamda diyalize girdi senelerce tek çare böbrek nakli canım 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Diyalizden sadece böbrek nakli olduğu zaman kurtulur canım eşim diyaliz de çalışıyo geçen bı hasta böbrek nakli oldu vücudu da uyum sağlamış kurtulmuş aksi halde imkanı yok 
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun şifa versin cnm 3 gün önce  acildeydik 1 yaşındaki çocuk hastalanmış ateşli falan annesi diyalizie giren bir çocuk dedi öyle kaldım daha küçücü k oysa.. Sen öyle yazınca aklıma o geldi şifa versin Rabb'im o bebegede babaciginada
0 oy
(591 puan) tarafından
Allah şifa versin.Anca nakil olması gerek canım 
0 oy
(690 puan) tarafından
Benim babaminda yıllar önce böbrek yetmezliği çıktı ve 1 2 yila yakın diyalize girdi onlarin sehir içinde yerleri oluyo ama biz eve almayi tercih ettik babama küçük bi yer böldük odada orda kendisi girip cikiyordu her gece sonra şansına bi böbrek bulundu babama ve bi adama uyumlu bulundu ama diğer adamda şeker vs diğer hastaliklar olduğu icin ona öncelik verildi ve nakil ona oldu aradan 6 ay falan daha geçti bi böbrek daha bulundu çok şükür babamin temiz kalbinin şansına ve nakil oldu 15 yili gecmistir nakil olalı suan masallah cok cok şükür hepimiz gibi normal yasiyo tuzu az yiyor ve kendine dikkat ediyor 
0 oy
(100 puan) tarafından
Kurturulur diyalizden bizzat kendimi anlatayim sana 1sene önce böbrek nakli oldum benim bobreklerimde hastalik vardi iflas ettiler ve acil yogun bakim diyalize alincak denildi fakat bobrekler kalbide cigerlerimide bitirmisti kalp yetmezligi baslamisti hatanede 1qy yattim tedavi gordum kalpten ardindan diyelize alindim korkmayin kotu bisey degil diyaliz 1ay diyaliz gordum babam bobregi uydu hemen nakil odum cok sukur 1senedir iyiyim o surec benim 5ay surdu okadar zorduki hem ailem hem kendim icin psikolojim bozuldu diyaliz kateteri takilirken zor oluyo allah yardimciniz olsun ama tavsiyem eger uyumlu bobrek varsa bian once nakil daha iyi hayat ozaman baslio omur boyu ilaca bagli olunuyo ama en azindan daha saglikli olunuyo
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Bazı hastalar kurtuldu ama onlar böbrek hastası değildi. Bazı sebeplerden dolayı böbrek az çalıştığı için diyalize girdiler ama böbrek hastası ise malesef..
(7,789 puan) tarafından
Tansiyon böbrek hastası
(3,812 puan) tarafından
Nakil için donör var mı?
(7,789 puan) tarafından
Henüz o aşamalara gelinmedi. En son bir doktora daha gidelim dedik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
10 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denooo (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Maviş annesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.

381,711 soru

11,427,518 cevap

34,987 kullanıcı

...