0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (228 puan) tarafından
Yankalrima burnuma kadar göz çevresi ağırlıyor ve günlerce geçmiyor bitkisel kullandığınız birşeyler var mı nasıl geçer aşırı derecede acıyor sinüziti olanlar neler yapıyorsunuz geçmesi için 

18 Cevaplar

+1 oy
(4,550 puan) tarafından
Sinüzit kolay kolay antıbıyotıksız geçmez ki antıbıyotıkler bile 1 2ayı bulur kulağa vurur 
-Reklam-
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Bir yerde okumuştum     sirke çekin burnunuza diye istersen bir araştır cnk
0 oy
(6,179 puan) tarafından
bebeklere yapılan gibi nazal temizlik yap, bunun için ya izotonik çözelti al ya da nazal temizleyiciler var eczanedd satılıyor. öyle temizle
0 oy
(1,452 puan) tarafından
Oğlum  3 şise antibiyotik kullanmıştı 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Bende var kronik de hiç bişey fayda etmedi
0 oy
(142 puan) tarafından
Aferin sinüs al yarım saat demez açar burnunu açılınca da bebeklere yapılan nazal yıkamadan yap rahatlatır ben yıllardır öyle rahatlıyorum aşırı derecede ileri sinüzitim
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ben İbrahim Saraçoğlu nün papatya kürünü yaptım Allah'ın izniyle iyi geldi bı bak istersen YouTube dan
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Benimde vardı ama geçti sayılır çok şükür. Annem papatyayı kaynatmisti onun buharında durmustum yani üstüme bir şey ortmustum baya sırılsıklam terlemistim ama 2-3 gün burnumdan kan akarak uyaniyordum o zamandan beri geçti çok şükür 
0 oy
(3,146 puan) tarafından
Kronik sinüzitim var elhamdülillâh her şeyi denedim diyebilirim geçiren bir şeye daha denk gelmedim
(6 puan) tarafından
Bunu denemenizi ve tekrar bana yazmanızı istiyorum.. Sinupret forte alacaksınız 3 kutu ama sabah 2 tane akşam 2 tane içeceksiniz tam 1 ay sürecek tedavinizz.sonra lütfen bana yazın olur muu.. Deneseniz eğer bana yazın lütfen
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Benimki bir tek antibiyotik ile geçiyor 
0 oy
(367 puan) tarafından
Havalar yagışlı soğuk olunca evden kafamı dışarıya uzatmasam dahi sinüslerim azıyor. Geçenlerde grip olur gibi oldum allahım o nasıl bir başımı yerinden oynatan bir sinüs agrısıydı. Unutamıyorum . Annemde yanıma gelmişti belli etmeyeyim üzülmesin diye odaya kocamın yanına attım kendimi. Nasıl zonkluyor alın kısmım sanki dışarı fışkıracak gibi. Nasıl agladım içeride.kocam da hemen dua okudu. Allahım sen şifasını arayanlara şifa ver. Sonra bir hafifledim maşallah suphanallah . Sonra ne yaptım hatırlamıyorum kendiliğinden geçti valla. Parol falan da almadım. Ameliyatı sıkıntılı diyorlar diye olmuyorum . Ama yazanlardan papatya çayı iyi geldi diyenlere kulak vericem agrırsa deneyecegim 
0 oy
(390 puan) tarafından
Imkanin varsa hamam dene derim
0 oy
(6 puan) tarafından
Bitkisel bir ilaç bu sinupret alın 3 kutu.. 1 ay içeceksiniz sabah 2 tane akşam 2 tane.. Tamam en söküp atıyor.
(591 puan) tarafından
Şuna bende bir bakayım ♥️
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kbb de temizliyorlar canim ya cok agrin varda bi git derim
0 oy
(612 puan) tarafından
Geçmiyor bacım grip oldum bugün basım komple çatlamak uzere
0 oy
(241 puan) tarafından
Antibiyotik kullanmasam gecmiyo çok kötü bi ağrısı var 
0 oy
(228 puan) tarafından
Çok saolun hepinizden Allah razı olsun deniyecem dediklerinizi inşallah geçer 
0 oy
(66 puan) tarafından
Nazal temizlik şişeleri var tabi ilacı da onla temizle burnunu ve denize dal

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 263 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 120 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 141 göst.
16 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simay Beytullah (1,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 43 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayseglll (241 puan) tarafından soruldu

381,751 soru

11,428,619 cevap

34,988 kullanıcı

...