+1 oy
748 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
Kızlar dün oğlumu acile götürdüm ateşi çok yüksekti kan felan aldılar sonucu göstermek için doktor odasına giderken bir babanin kollarında küçük kızı doktor odasına doğru koştu bide komsumuzdu doktorlar acil odasına aldı müdahale etmeye başladılar güvenlikler felan geldi ben anladım bir şey olduğunu kız 2,3 gündür ishal ve kusması varmış nöbet geçirmiş sanırım ateşi de varmış kızın ciğerlerine de süt kaçmış kalbi durmuştu kalp masajı felan yapmışlar entube etmişler doktor çıkıp söyledi kalbi durmuştu buraya geldiğinde diye müdahale ediyoruz ayak kemiğinden delip nefes vereceğiz dedi onuda yapmışlar kalbi çalışmış ama bilinci kapalıydı çok üzüldüm doktor öldü diyecek sandım elim ayağım titredi çok kötü oldum Öldü mü acaba oyalamak için mi öyle dediler bilmiyorum psikolojim bozuldu resmen sürekli aklımda küçücük bir beden babası gördü kızıma kalp masajı yapıyorlar dedi gözleri dolu dolu ordan uzaklaştı hemen kadının elinde bilekliği vardı kızının cebine kattı çok kötü oldum gerçekten benimde 2 çocuğum var aklıma olduk olmadık şeyleri getiriyorum Rabbim hepimizin evladını korusun inşallah Rabbim o küçük kıza da şifa versin inşallah ablasına mesaj atmıştım ama hiç girmemiş instgrama inşallah ölmemiştir 

14 Cevaplar

+15 oy
(4,453 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu mübarek günde dilerim ki, Rabbim hiçbir ana-babayı evladı ile imtihan etmesin. Hasta çocuklara derman olsun şifa versin. Hiçbir yavruyu da anasız-babasız bırakmasın. Kimsenin yavrusunu kimseye koymasın. AMİN. 
(4,326 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/C2NwXvtCwjo/?igsh=bWNpZjQzZTFmajZn  Bu mu bir bebek hayatini kaybetmis. Bigazina kacan sut nedeniyle bursada
(869 puan) tarafından
17 Ocak yazıyor videonun altında ama ne feryad figan tüylerim diken diken oldu Rabbim sen koru sen başa verme
(4,326 puan) tarafından
Olemi dikkat etmedim tarihe.. aynen
(3,500 puan) tarafından
Ayy izledim çok kötü oldum ya rabbim sabır versin
-Reklam-
+1 oy
(48,833 puan) tarafından
Rabbim ailesine bagislar insallah
0 oy
(4,326 puan) tarafından
Rabbim sifa versin . Ay gozum dildu okurken benimde yavrum yaa
(205 puan) tarafından
Anne olunca insan böyle şeylerden çok etkileniyor annesinin avucunun içindeki o bilekliği hiç gözümün önünden gitmiyor
0 oy
(249 puan) tarafından
Rabbim ailesine bağışlasın çok kötü oldum ya :(
0 oy
(1,392 puan) tarafından
O aileye Rabbim sabır versin sizede geçmiş olsun benim kızımında ateşi düşmüyor bugün bizde kan ve idrar verdik Dr nededi size oğlunuz neyi varmış
(205 puan) tarafından
Amin inşallah Benim oğlum 2 senedir böyle hep ateşi yüksek epilepsi hastası
(1,392 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah iyileşir
0 oy
(15,336 puan) tarafından
İnşallah iyidir Yavrucuk ya. Valla çok üzüldüm. Ogrenirsen haber et 
(15,336 puan) tarafından
Aaaaaa
(15,336 puan) tarafından
Ya o kadar üzüldüm ki...
O annenin babanın acısını rabbim dindirsin. Ne zor yaa
(205 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm hiç gözümün önünden gitmiyor o babasının kollarındaki halı annesinin elinin içindeki bilekliği aklımdan çıkmıyor
(15,336 puan) tarafından
Valla çocuk cennet kuşu oldu. Ama o aile bitti ya. Çok üzüldüm. Allah'ım sabirlar versin. Dünyanın en zor seylerinden biridri heralde
(205 puan) tarafından
Evet Rabbim kimseye yaşatmasın Çok zor bir durum
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Rabbim bagislasin ins yaa anasına babasına:(
0 oy
tarafından
Rabbim ailesine bağışlasın inşallah o çocuğu Aminnn 
0 oy
(310 puan) tarafından
Rabbim şifa inşallah iyileşir Rabbim hiç kimseye evlat acısı vermesin

Haber alırsan bizimlede paylaş. 

İki sene önce benim ortanca kızım ishal ve kusmaya yakalanmıştı bizde evde ilaç felan verdik geçer diye bı sabah kahvaltıya oturduk kızım yanımda sırt üstü düştü yere gözleri yukarı doğru gitti elleri kilitlendi ağzını açmaya çalışıyordum dişlerinin arasında kalmasın. Kızımdan tlf istedim tuslari bulamadım ki 112 yi ariyayim . Rabbim hiç bir anne babaya göstermesin bizede çok zor . 
0 oy
(591 puan) tarafından

Çok etkilendim ya inşallah iyileşmiştir :( Rabbim Ya Şafi ismi şerifiyle acil şifalar versin inşallah.Kimse hasta olmasın tabi ama çocuklar keşke hiç hastalanmasa :(

0 oy
(2,442 puan) tarafından
Eşim bnm sağlıkçı  okadar böyle çok olay varki bnm kayinbaba arkadaşının tarlasna işçi götürmüş kendi servis şoförü havada yağmurlu yolda geri dönerken  mevsimlik işçiler dur dur çocuk ölüyor demişler almış arabaya sağlık ocağına bırak demişler bırakmış babam ordan kostur koştur hastaneye inerken görmüş geri kucağında çocukla küçük bir ilçe yakın zaten arası  eşimde nobetteydi bebek ölüyor bebek ölüyor diye getirmisler bebek ölmüş mosmor doktor çok uğraşmış ama yok eşim diyo ben her ölümü gördüm ama bebek ölümü kadar zoru yokmuş diyo kocaman adam etkisinden çıkamadı k babamda keşke onları dinlemeyip direk hastaneye bıraksaydm diye çok vicdan azabı çekti 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ay kız cok ağladım ya can mahsum yavrum annesi ne haldedir simdi allahım sen şafi ismiyle sifa ver meleğe
0 oy
(4,326 puan) tarafından

https://www.instagram.com/reel/C2NwXvtCwjo/?igsh=bWNpZjQzZTFmajZn  Bu mu bir bebek hayatini kaybetmis. Bigazina kacan sut nedeniyle bursada olmus olay

(205 puan) tarafından
Yok Mersin'de oldu kız öldü bugün
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Rabbim şifa versin, Allah'ım bu mübarek günler de yavrucagi iyilestirsjn inşallah 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 540 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 395 göst.
0 oy
6 cevap 129 göst.
12 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Melek727272 (7 puan) tarafından soruldu

381,735 soru

11,428,219 cevap

34,988 kullanıcı

...