0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Sizce ne yapmalıyım 2 yıllık evliyim ve kayınvalidem ve kaynım la birlikte yaşıyoruz kaynanam ve kaynım ummadığın iz kadar pisler yikanmiyorlar üzerlerini degismiyorlar kaynanam altına işiyor çok kotu kokuyor sigara içiyor ve alilarin üzerine döküyor sürekli tuvalete girdiklerin de her ikisi de sfonu cekmiyorlar sürekli benimle ağız tartişmasi yapıyorlar durumum olmadığı için kiraya da çıkamıyorum dışarda beni yapmadigim halde kotuluyorlar ne yapsam bilmiyorum ne olur bı çözüm bulun bana dayanma gücüm kalmadı artık Allah tan sabır diliyorum sürekli ama bı han agizim dan çıktığı kadar bağırmak istiyorum yapmayın diyorum anlamıyorlar beni yada anlamak istemiyorlar eşime soyluyorum annem hasta diyor hadi annen hasta peki abin diyorum boynunu büküyor başka bişey yapmıyor ne yapsam nereye gitsem kurtulsam artık 

5 Cevaplar

+2 oy
(758 puan) tarafından
Gazlamak istemem  essek gibi çalışır aslan gibi yerim . Kiraya giderim .  
(4,320 puan) tarafından
Aynen oyle. Yada tek goz oda kuru ekmek de olsa bu devirde birlik. Heleki söyle bir manzaradaki kisilerle birlik oturmak imkansiz
(758 puan) tarafından
Karı kocanın birbiriyle kaynaşmasını bağ kuramamasinin bı nedenide birlik oturmak .. insan yeri geliyor çocuğuna tahammül edemiyor bide görümce kayın kaynana kayınbaba öff  dertler bitmiyor bunlarla uğraşmaktan  sıra eşe gelmez
-Reklam-
+1 oy
(3,366 puan) tarafından
Çok acilmis gercekten
0 oy
tarafından
Çözümü eşin bulucak canım, gerekirse ek iş yapicak ayrı eve cikicak
0 oy
(939 puan) tarafından
2ıste calıssın gerekırse yınede o evde yasamayın bence esınınde ısıne gelıyor
0 oy
(13,399 puan) tarafından
Bu işin çözümü ayrı ev. Yıl olmuş 2024 insanlar hala neden kayinvalide kayınpeder eş ailesi ile oturmaya peki diyorlar hiç anlamıyorum evlilik sürecinde basireti bağlanıyor doğruyu yanlışı göremiyorlar sanırım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,111 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Prensannesiii (33 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 338 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 448 göst.