0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Kizlar 2 yaş sendromu olarak neler yaşadınız ve süreç ne zaman bitti?

10 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Bitmiyor bacım bitmiyor tam 2 yaş bitti dedik 3 yaş başladı ☺
(450 puan) tarafından
Hadi ya yandık desene
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Tahmini 4 yaşlarında bitiyormuş. 2den sonra 3 yaş geliyor. Ondan sonra anca işte. Bende şu an 2 yaş sendromundan yakınıyorum. Bir an önce gelip geçsin inşallah. 
(450 puan) tarafından
4 yaşa kadar bekleyecek miyim ‍♀️
(1,538 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa fark eder ama genelde 4 yaş diyorlar. Ama bu 4 yaşa kadar sakinleşme evresi de oluyordur büyük ihtimal.
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Sesini keşfediyor mübarek bi çığlık atıyor sesi beynime teca. vüz ediyor resmen 
(450 puan) tarafından
Hahaha:)))
(2,922 puan) tarafından
Vallahi o çığlıktan başım ağrıyo şuan
(2,350 puan) tarafından
Hiç sormayın yaaa
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Inatcilik huysuzluk aglama uyku gerilemesi birnseyi isteme.mesela tamam diyip yapinca istemiyorumlar ya da tersi ayyyy cekildim:)ocakta 2 yas oldu

(450 puan) tarafından
Ay evet hepsi var
(13,834 puan) tarafından
Hos geldin 2 yas sendromu:) kiz bitmiyor ki abisi de 4 5 yasinda :) iki erkekle bana hep sendrom:)
0 oy
(181 puan) tarafından
Bitmez umudunu kes bacım banada 2 yaş sendromu dediler  şuan 6 yaşında keşke 2 yaşindaki haline dönse hele erkekler çok fena oluyor durma yok uyuma yok hep ağlama 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Çok şükür yasamadıgımız birşey kalmadı 2 buçuk olacak kızım hala devam inş geçer bir an önce
(2,474 puan) tarafından
10 dk sakın kalıyo baslıyo evde cıglık atmaya kıskanclık krizleri ağlama dön etleri ve küsme bütün gün böyle geçiyo sanırım günde 50 kere küsüyor bana:)
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Çocuklar Şuan kendinin farkına variyor. Sizin sınırlar çizmeniz lazım. Her şeye kolay kolay hayır demeyin. Ama hayır derseniz de hayır dediğiniz şeyi yapmayın. Tutarlı olun. Bence bu konuda tutarlı olmak çok önemli. Mesela benim oğlumda bazen saçma şeylere ağlıyor ve ağlamasına izin veriyorum. Hadi telefonu al sus demiyorum gibi gibi. Duygularını yaşaması lazım, yavaş yavaş sınırları anlaması lazım 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Agliyor diye sadece aman sussun kendini atmasin diye her dedigini yapma canim. Evet zor bir surec ama kendini çevresini tanıyor o yuzden sınırları zorlayacak. 
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Ne sen sor nede ben söyleyim 36 aylık 10 Nisan da 3 bitecek hala bitmedi :woot:

0 oy
(1,956 puan) tarafından
Hayır hayır hayır. Gece uykuda bile bunu söylüyor 1 kere de yetmiyor 3 kez. Annem sunu ister miisn hayir şunu hayir. Millet senin kız sakin diyor ama değil yani sanki vahşi ****** besliyorum evde. Yani gün sonu ben üstümden tur geçmiş gibi oluyorum. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
0 oy
16 cevap 205 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,326 soru

11,415,666 cevap

34,967 kullanıcı