0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (2,809 puan) tarafından
Geçen de yazdım erkek kardeşim eşiyle tedavi sürecinde transfer yapıldı 15, günde test verdi negatif çok üzüldüm onlarda çok üzüldü gelin ağlıyor annem ağlıyor Allah kimsenin gözünü.kucagini boş bırakmasın , negatif olup snra pozitif cikarmi acaba test 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,950 puan) tarafından
Kaç yıllık evliler.  Zamanını bekliyodur belki ben buna inanıyorum aynı yoldan geçmiş biri olarak 
-Reklam-
0 oy
(846 puan) tarafından
15 gün çok uzun bir süre canım tekrar pozitif çıkmaz. Benim ilk transferimde 10. Gün negatif çıktı tekrar pozitif olmadı. 2. Transferimde 8.Gün pozitif çıktı. Bu kadar çok strese girip kendini helak etmesin yengen. Çünkü tüp bebek tedavisinde moral çok önemli. Inşallah en kısa zamanda hayırlı haberleri alırsınız. 
(2,809 puan) tarafından
Tüm testegi verdik teste ultrasonda görene kadr hazırlıklı olalım dedik hep genç heyecanlilar ne bilim ya çok umitliydiler 2, sefere inşallah
0 oy
(1,991 puan) tarafından
Canım küsur kimde yalniş anlama
(1,991 puan) tarafından
Evet azeri Doga_DVM
(4,420 puan) tarafından
Çok özür diliyorum o zaman. Nolur kusuruma bakma
(74 puan) tarafından
Utandim :( kusura bakma elif ayca
(1,991 puan) tarafından
Doga_DVM Aşk olsun canım bacım
(1,991 puan) tarafından
KT niye utanıyon ki insanları tanımak olmuyor hepimiz kardeşiz
0 oy
(13,322 puan) tarafından
Bu saatten sonra o test yanlış çıkmaz yanılma payı olmaz ama sen annen sakin kalın üzülmeyin üzülsenizde belli etmeyin tekrardan dener sağlıklı çocuk sahibi olurlar inşallah şimdi sizin teselliniz boş ve anlamsız gelir ama elden başka şey gelmez 
(2,809 puan) tarafından
Keşke yanılma olsa :) yapıcı bissi yok çok umitliydik yengemiz üzüldü baya
0 oy
(4,705 puan) tarafından
Eğer erkekte spremde dusukluk ciddi sekilde yoksa olumlu alma ihtimalleri yuksek olur 
0 oy
(295 puan) tarafından
Çok üzüldüm bnde tüp bebekle hamile kaldım 8 yıl sonra o stres o süreç çok zor ya Allah'ım onada bir mucize yaşatsın 
(2,809 puan) tarafından
Allah bebeğini sana bağışlasın , ilk seferde mi oldu sizin çok umitliydik biz
(295 puan) tarafından
Evet cnm ilk transferde tutu
0 oy
(353 puan) tarafından
maddi manevi yorucu bi süreç Allah yardım etsin inşallah, ben de tüp bebekle anne oldum, dikeyen herkese nasip olur inşallah 
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Arkadaşım tüp bebek yaptı tutmadı  ondan sonra normal şekilde hamile kaldı  üzülmezsin genelde tüp  bebek yapıp sonrasında normal hamile çok kalan var cnm
0 oy
(449 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.Dondurulmuş embriyoları var mi,yeniden denemek için?
(2,809 puan) tarafından
Sağol cnm , evet var 2, deneme yaparlar insalalh olur bu sefer
(449 puan) tarafından
Inşallah canım hamileyim dua edeyim. Allah en yakin zamanda hayırlı ve sağlıklı bir evlat versin.Emeklerini boşa götürmesin.
(449 puan) tarafından
En yakın arkadasım tüp bebekle anne oldu.Yaparlarsa 3 gün yıkanmasın.Güzel beslensin.Düsük yapici yiyecek ve içeceklerden uzak dursun.Gazlı içecek de içmesin.Temizlik fln yapmasın;ama hep de uzanmasin kan akışı sağlansın.Ağır kaldırmasın.Hafif hafif evde yürüsün.Rahatlatici müzikler dinlesin.Olumlu düsünsün,kitap okusun.Transferden önce meditasyon yapsın.Inşallah en yakin zamanda güzel haberleri yazarsin buraya:)
(2,809 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ederim her birinize güzel dilekleriniz önerileriniz için , inşallah bu sefer olur rabbim yüzlerini güldürür
(449 puan) tarafından
Rica ederiz ,amin
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Bu zamandan sonra pozitif olmaz n yazık ki. Rabbim kucağını boş bırakmasın inşAllah. 3 çocugumda tüp bebekle oldu,ilk seferde tuttu. İlk oğlumdan sonra ikizler dondurulmuş embriyo olarak transfer edildi. Sizinde embriyonuz varsa tekrar deneyin ,dinlendikten sonra
(2,809 puan) tarafından
Var onlarında dondurulmuş inşallah 2, de sonuç alırlar çok uzulduler
(1,268 puan) tarafından
İnşAllah
0 oy
(74 puan) tarafından
Allah nasip eder insallah vakti zamani vardir elbet . Bebek isteyip olmamasi cok guctur bilirim.  Hayirliysa rabbim nasip etsin.  Biz de tup bebek dusunuyoruz bu yılın tup bebek ucretleri nedir biliyo musunuz 
(2,809 puan) tarafından
Kardeşim araştırma Hastanesi'nde yaptılar 15 e yakın bı ücret ödediler sigorta primi çok etkiliyor ilaç ücretlerini 35 bin verdiler sigartasi eksik di karsilamadi , başka bir sehir e gittile ryol.faln 90 bini bulmuştur heralde
(74 puan) tarafından
Epey tutmus ya bakalim nasil kalkicaz biz altindan . Kardesin ve esi hakkinda allah hayirlisini versin
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Rabbim hayırlısını versin . 

0 oy
(920 puan) tarafından
Benim yengemin de boyle oldu çok uzulduler, sonra doğal yolla birden bire oldu elhamdülillah, kafaya takıp sürekli düşünmemek lazım strese sebep oluyor ve gebelik olmuyor bu yuzden
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Ağlamayın..

Lütfen yani özellikle gelinin yannda kimse üzülmesin zaten yeterince heveslenmis ve hevesi kırılmış

Sizin uzuntunuz onu incitir

7 seneden sonra oldu oğlum ve peşine bacısı geldi.
(2,809 puan) tarafından
Bn.hep dedim testte görene kadr umutlanma diye kendimden de biliyorm çok yıpranmıştim.benm de 5 yıl snra oldu kendilignden oldu snra piyangodan küçük oglm çıktı olmasa benm olmaz di vakti var 2, denersinz şükür elinizde var imkan diyorm
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Rabbim en yakın zamanda tedavisiz nasip etsin inşallah 
(2,809 puan) tarafından
İnşallah inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu