0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar bn beceremiyorum tuvalet eğitimi ni bikac kez yapmak istedim yapamadım bıraktım sizler nasıl alistirdiniz 3 yasına girmesine 2 ay kaldi

4 Cevaplar

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Yazın köy yerinde kolay alışıyorlar şükür ben zorluk çekmedim 
(23 puan) tarafından
Bnde köy yerindeyim cnm oturduğum evin çevresi bahçe tavuklarimiz falan var günün çoğunu dışarıda geçiriyoruz ama tek başımayım geçen sene öğretecektim depremden sonra 3 ay evime göremedim sonra da yaylaya annemlere gittim (yayla soğuktu) ogretemwdim eşim vardiyalı gittiği için geceleri tek kaldığım için ve artçı depremler olduğu için annemlerde kaldım çoğu zaman
(23 puan) tarafından
bnm bı de rahatsızlığım var çok uzun süre adet oluyorum ( 2 ay 2 buçuk ay kanamam durmuyor du ) çok yorgun düşüyor dum halsiz düşüyor dum ugrasamiyordum şimdi ilaçlarla düzeldi biraz
(1,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya alışır inşallah merak etme yazın donsuz dolaşırdı avlunun içinde çoğunlukla ka.kasını söylerdi çişini söylemezdi zamanla alıştı sende gayret et işte bırakma
Çok eve isedi bu süreçte ama geldi geçti istee hahaha
(23 puan) tarafından
Saol cnm inşallah aslında ogretirim ama rahatsızlığımdan dolayı hiç ayağa kalkar halim kalmıyor çok halsiz düşürüyor bı türlü düzelmedi ilacla düzeliyor 1 gün kullanmadan tekrarlıyor napacam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
2 yaşını 2 ay geçti klozet oturagı aldım lazımlık aldım ara ara çıkarttım pijamana yapma ıslanırsa kpkar üf püf falan yaptım. Beş gün sürekli hatırlattım hadi yapalım oley çiş zamanı bay bay yapıcaz falan derken beş gün sonunda tamamen bıraktık. Kendi söylemeye başladı kendi yapar siler gelir. Şuan 2 yaş 4 aylık. 
(2,223 puan) tarafından
Maşallah kızım iki gün sonra 25 aylık oluyor bende başlamak istiyorum
(23 puan) tarafından
Bn geçen sene öğretecektim depremden sonra 3 ay evime giremedim arabada çadırda kaldım onda da ogretemwdim sonra da yaylaya annemlere gittim eşim vardiya li gidiyor gece evde olmuyor bazen korkuyorum diye yaylaya gittim ora da çok soğuk olur lazımligi var  şimdi  öğreteyim diyorum bı de geçen sene rahatsızdim bnm bı rahatsızlığım var çok uzun süre adet oluyorum ( 2 ay 2 buçuk ay kanamam durmuyor du ) çok yorgun düşüyor dum halsiz düşüyor dum ugrasamiyordum şimdi ilaçlarla düzelsin biraz
0 oy
(61 puan) tarafından
Alıştırma kulodu denedim altını islatinca o da rahatsız oluyordu köyde kapilara çişini kuyu açıp yapıyordu evde lazimliga getirdiğimde onunla beklerdim konustururdum büyük tuvaletini geç yaptı hep kapı arkalarina kaçardı 3 yasina kadar sonra alıştı çok şükür kapı arkasi dediğim bez takardim ona bu yüzden 

Şimdi 4 buçuk yaşında kendi başına tuvaletini alaturka tuvalette yapıyor temizliyor pisliğini de bunu da öğretmek lazım okulda lazım olacak tek sorunumuz şu tek giyinemiyor 

Klozettede aparatlar basamaklar var çocuklar için hepsini aldım onu sevmedi 
(23 puan) tarafından
Bnde lazımlik aldım ona yapmıyor köy yerinde yaşıyorum evimin kenarı bahçe tavuklarimiz falan var çok seviyor dışarı çıkmayı bikac kez dışarıda bahçeye götürdüm ama evde gitmedi sonrada rahatsızlığımdan( çok uzun süre adet oluyurm o da halsiz düşüruyir 2 2 buçuk ay kadar ) dolayı üzerine dusemedim
(61 puan) tarafından
Geçmiş olsun da bu görev sadece senin. Değil kim varsa sana yardım etmeli ben de kaynanamla kalmıştım bı sure onlarda sağolsun sürekli çiş sorup yaptirttilar
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Bizimki çok tuhaftı. Annem ameliyat oldu refakatcı 2 gün yanında ben kaldım. Eşim bezini çıkarmış artık çiş yapmak yok sen büyüdün anneye süpriz yapalım demiş. Hastaneden bı geldim cidden mutluluğum paha biçilemezdi. 2 ayda benim ogretemedigimi 2 günde eşim halletmiş oyunla . Eşlere bırakılmalı bazen galiba cocuklar bize nazlaniyor
(23 puan) tarafından
Eşim ugrasmaz cnm böyle seylerdne anlamaz bnden başka kimse ilgilenmez sürekli herşeyiyle bn ilgilendim şimdiye kadar o yüzden ogretmesini istemem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rukiyeasel (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 234 göst.
0 oy
29 cevap 585 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hirakusunannesi (330 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 130 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (127 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,102 cevap

34,987 kullanıcı

...