0 oy
150 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,817 puan) tarafından

image

image

Kızlar kullanıp faydası oldu diyen varmı 

image

10 Cevaplar

0 oy
(6,609 puan) tarafından
Boş bence ya aldım duruyor öylece ve aşırı sekerli
(2,817 puan) tarafından
Hangisi canım aldığın
(6,609 puan) tarafından
Sari aldım sari aşırı tatlı
Yeşilide acı
Pekmezide çok tatlı
(2,817 puan) tarafından
Hadi ya 9 aylık kızıma alacaktım canım dut özünü
(6,609 puan) tarafından
Bunlari alma git eczaneden veya temiz güvenilir bir markanın keçiboynuzu özü pekmezi ni al
-Reklam-
0 oy
(2,657 puan) tarafından
Cocuk icinse doktorun onermedigi biseyi kullanmayin. Malesef bu urunler ergenlige erkenden sokuyo cocuklari sikinti.
0 oy
tarafından
En alttakini bilmiyorum kullanmadım. Ama karadut özü ve macunu soruyorsan aldım düzenli bayağı kullandım ama iştah açmadı. Karadut özü 2 kutu, macun dan 3 4 kavanoz kullandım düzenli ama iştah konusunda işe yaramadı canım 
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Dut ozu kansızlığa iyi gelir camm iştah açmaz diye düşünüyorum demir ilacı kullandım ben meyve suyuna katılıyor o iştah açtı bizde bı de balık yağı zengin icerikli demir ilacı ekliyorum foto bakın kızlar 
0 oy
(1,036 puan) tarafından

Bakın kızlar

image

(90 puan) tarafından
Bu nutrigenin üzüm çekirdeği surubunu kullandım doktor tavsiyesi ile bir hafta sonra iştah açmaya başlamıştı. Ve geçen sene kullandım kış boyu kızım maşallah sübhanallah hiç hasta olmamıştı. Zühre anadansa. Nutrigenin üzüm çekirdeği surubunu tavsiye ederim. Ama öyle Trendyol ordan burdan değil eczaneden alınması taraftarıyım.
0 oy
(143 puan) tarafından
Ben çok ovulunce arastirdim. İçerikleri temiz değil. Karadut özünü Köyceğiz markasından alabilirsiniz. Karışımlar, macunlar bunlardan uzak durun zaten. 
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Bunun karadut özünü alma sakın. Hep fenomen şişirmesi bi ürün. Ben hem yerli satıcıdan hemse bundan karadut özü aldım dağlar kadar fark vardı. Bu aynı su gibi hiç güzel değil 
0 oy
(2,171 puan) tarafından
Alıp paranı cöpe atarsın canim, doktora git canim onun önerdiğini alırsın. En üsteki erken ergenliğe sebep onu doktorlar asla önermiyor, karadut özü ise fenomen şişırmesidir içerik temiz değil gıda dedektifi var o açıkladı hatta firmadan cevap istedi, cevap vermediler. 
0 oy
(15,571 puan) tarafından
Geçen gün bahar dizisinde ele aldı bu konuyu. Kadın macun yiyordu . Ve karaciğer yetmezliği oldu. Bu macunlar tek sebebi değildir belki ama olumsuz etki edebilir. Doktora sorup öyle kullanın bence 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Diyabetli diyetisyen var ona güveniyorum wefod ürünleri var onları tercih ediyorum ondan öncede vitma yi terxih ediyordum bu marka almadım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 191 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 88 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (898 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 197 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (898 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.