0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Kızlar değeriniz kaçtı açlık tokluk neye göre öyle dediler beni yatırdı ama kime sorsam çok yüksek değil diyor senin

8 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Başına gelen yok  mu
-Reklam-
0 oy
(358 puan) tarafından
Benim açlık 100 1. Saat tokluk 180 çıktı diyet ve egzersizle 1 hafta içinde düzene sokmuştum. Senin kaç çıktı ki?
(1,369 puan) tarafından
Benimde öyle çıkıyor açlık 120 tok 150 180
(358 puan) tarafından
Tokluk aşırı değil ama açlıktan dolayı yatırmış olabilirmi acaba, tabi ölçümleri diyet ve egzersizle düşüremediysende yatış vermiş olabilir yani muhakkak bi nedeni vardır. Bunu doktoruna sorsan daha doğru bilgilendirir seni. Geçmiş olsun
(1,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım doktor diyet verdi işte şimdi
(358 puan) tarafından
Egzersiz yapmanda sakınca yoksa yemeklerden sonra 10-15 dakika yürü ya da 3 adım ileri 3 adım geri şeklinde adım at canım şekeri güzel düşürüyor, ben tv karşında yapıyordum tvye daldığım için zaman daha çabuk geçiyordu.
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım ama belirti falan var mıydı bende şüpheleniyorum kendimden de hamileym 
(1,537 puan) tarafından
Sağlık olsun sen ve bebeğin iyi olun gerisi teferuaat ama varsa şekerin takipte kal şeker tehlikeli olabiliyor Allah'ım hayırlısı ile kucagına almayı nasip etsin hayırlı evlat eylesin amin sana güzel anne asenaumay
(1,986 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim 3 doğumun oldu biri vefat etti ama ne onlarda da şeker yoktu hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında
(1,537 puan) tarafından
Ya öncelikle cennet meleğin o senin başın sağ olsun benim de 3 dogumum oldu ilk ve 2.sinde şeker yokken 3.sünde şekerim çıktı diyet ile doguma kadar idaree ettim ama bu 4. Hamileliğim oluyor ve byndaa diyette işe yaramıyor yaramadı yani şimdi  insülin kullanıyorum yani öncekilerle hiç bir alakası yok her hamilelik kendine hastır ne olacağı belli olmuyor
(1,986 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun inşallah sağ salim alırız bebeklerimizi kucaklarımıza
(1,537 puan) tarafından
Amin amin Allah'ın izniyle ❤️
0 oy
(363 puan) tarafından
değerlerin kaç çıkıyo benim tokluklar 120 mi yi geçirmiyodum insüline ferek kalmadan doğumu tapmıştım 
(1,369 puan) tarafından
Tokluk 150 180
(363 puan) tarafından
direkt insülin mi başladın canım, diyet falan?
(1,369 puan) tarafından
Bir hafta diyet yapıp ölçüm yapacam sonra karar verecek doktor insülin e
(363 puan) tarafından
evet en güzeli ben de öyle yapmıştım ditetle hallettim insüline gerek kalmamıştı, sağlıkla al kucağına
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Benim kan tahlilinde hemoglobin a1c değerleri düşük çıkmıştı kan şekeri takibi istedi doktor bende ölçtüm günde 4  Defa ve açlık 80,90 civarıyken tokluk 160,170 180 civarı çıkıyordu diyet yaptım yok diyetle de olmadı dizelmedi ne denediysem hep tokluk şekerim yüksek çıktı ta ki 2 hafta önce insüline başlayana kadar şükür bu haftayı rahat geçiriyorum diyete devam en azından vücudum hafifledi 
0 oy
(881 puan) tarafından
Görümcemin açlık 120 tokluk 200 çıkmıştı insüline başladı 37. Haftafa sezaryen oldu
(1,369 puan) tarafından
Kaçıncı haftada çıktı canım benimde durur inşaallah bebiş
(881 puan) tarafından
Aslında çok önce 25. Haftalarda varmış ama şeker yüklemesi yaptırmadı ve kontrollerine de gitmedi. 32. Haftada gitti bebek 4 hafta önden gidiyodu ve suyu iyice artmıştı hemen insülin başladılar diyete girdi. En başından gitseydi hiç bu noktaya gelmeyecekti o çok geç kaldı
0 oy
(602 puan) tarafından
Yemek yedikten bir saat sonra kaç çıkıyor şekerin. Bir de açlık şekerin kaç. Ayrıca şeker için yatırdıysa doktor etrafındakilerin söylemlerine pek bakma. Bebeğin amniyosentezinde fazlalık falan var mı?
(1,369 puan) tarafından
Suyum fazla çıktı açken 110 120 yedikten bir saat sonra 150 180 arasi
0 oy
(7,789 puan) tarafından
Benim vardı. Diyet yaptım sadece onda da yediklerime dikkat ettim öyle kısıtlamadım kendimi düzeldi. Gerçi ramazan girdi. Bende yine öyle başladı. Allah hayırlara getirsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
5 cevap 180 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minemf (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 513 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...