+1 oy
1,340 göst.
Diğer kategorisinde (170 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar yarın boşanma davası var. Karşı tarafın şahitleri dinlenenecek. Eltimler ve kayinlarim gelecek. (Hasbunallahu venigmel vekil)  Çocuklarim için aşırı stresliyim 4 kişiyi dinleyecek hakim. Yalancı şahitlik yapacaklar çocukların velayet durumu etkilenir diye çok korkuyorum. Boynum tutuldu stresten ağlıyorum. İnanin bugün hiç takmadım yani aklıma getirmedim davayı gerginde değildim ama kızım sağolsun hiç durmadı sürekli birşeyler isteyip duruyor çok hareketli birde 2yasinda kardeşi var çok yoruluyorum ama haşa asla onlardan yana şikayetim yok ama kızım bugün sanki kasıtlı yapti herşeyi durmak bilmiyor dakika başı başka birşey istiyor .. sürekli mızmız herşeyi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum diyorum bı anneleri var elimden geleni yapiyorum. Bugün en son artık elindeki meyve suyunu halıya döktü asla halinin derdinde değilim tavrına kızdım neyi yapma dersem onu sanki bilerek kışkırtmak için yapıyor. bende kızgınlıkla seni babana verecem git onunla yasa vs şeyler söyledim ağlamaya başladı biraz kızdım senden yoruldum dedim şimdi yanımda uyuyor ama ben içim içimi yiyor çocuğuma her kızdığım da seni babana vereceğim diyor bunu yapmayı hiç istemiyorum yani Allah'ım rabbim korusun aklıma.bile getirmem öyle bir ihtimali ama ona kızınca öyle konuşuyorum. Söylediğin şeylere dikkat et derler ama bir kaç gündür çok huysuz.hep suyuna gidiyirum yok en son böyle kizinca şimdi vicdanim içimi yiyor. Yarın ki davada velayet dışında dedikleri hicbirsey canımı acıtmaz ama eğer çocuklarıma yönelik yalan yanlış şeyler konuşuyorlarsa ben de tepkimden korkuyorum çünkü kızım biri 3digeri 2yasinda. Küçük kızım 1haftalikti asla baba bilmedi ama bunların derdi büyük kizimla.. yani onu almak istiyorlar ama bide şöyle birşey var babası hazirandan bu yana görüş talep etmiyor çocuklarla ilgilenmiyor ama eşimin velayetten vazgeccegini hiç sanmıyorum. Nasıl olsa mahkeme sonunda çocukları senden alacağım demişti birşeye çok güveniyor eltimlerin gelmesi ayrıca canımı sıkıyor onların şahitliği daha doğrusu yalancı şahitligi velayeti etkiler mi kızlar.

Sahur vakti lütfen bana dua edin.. 

26 Cevaplar

0 oy
(2,092 puan) tarafından
Senin için iyi olmuştur umarım 
-Reklam-
0 oy
(982 puan) tarafından
Allah yardımcn olsn canm  şimdi gördüm postunu ne çıktı karar
(170 puan) tarafından
Canım Mayıs'ta karara bağlanacak. İki eltim iki kaynım gelecek demiştim ya. Eltim ve kaynım gelmekten vazgeçmisler şahit olmak istemiyorum demiş. Ama büyük eltim seytanlik yapmış. Zaten herşeyin içinde o vardı o ve kocası. Güya ben bayram sabahı sosyal medyada çıkmıyormusum evim mutfağım hep yağlıymiş çocuklarıma hiç bakmıyormuşum işte büyük kızı hiç benimseyememisim zaten onların derdi büyük kızımda geçici velayet bende ama mahkeme sonunda da velayeti alırsam çok şükür kurtulacağım
0 oy
tarafından
Postu yeni gördüm karar ne çıktı acaba.. 
(170 puan) tarafından
Mayista karara bağlanacak bir eltim ve kaynım gelmekten vazgeçmisler büyük eltim gelmiş şeytanlık yapmış tabiki evime bakmıyordu evi mutfağı hep yağlıymiş çocuklarıma hiç bakmıyormuşum babası bakıyormuş 7ay köyde kalıyordum canım 2gun isim kaliyormusum sadece kızımı hiç benimsememşim işte esimim aylık geliri 15bin liraymis felan filan baştan sonra herşey yalan
0 oy
(762 puan) tarafından
Nasil gecti mahkeme canim coxuklar sana verdilwr insallah 
(170 puan) tarafından
Mayıs'ta karara bağlanacak inşallah. Geçici velayet bende ama ben tam olarak velayeti almak istiyorum
0 oy
(483 puan) tarafından
Bu söylediğiniz şeyin mahiyeti cok büyük oldu ki babası vilayetinin aldı insallah olmaz ama olursa çocuk senin onu istemediğini babasına senin verdiğini zannedecek bunların hepsi ileriye dönük bir travma lütfen laflarınızi secin

Hz mevlananin dediği gibi dünya aleminde olabilecek her bir olay için misal aleminde sayısız ihtimsl uyur ağızdan çıkacak her söze cok dikkat edin Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(114 puan) tarafından
Ablamın da seneler önce velayet davası vardı o zamanlar daha gençtim toyluk zamanı mahkeme öncesi büyük yemin ediyosun doğruyu söylemek icin hakim ettiriyo şu mübarek aylarda hem yemin edip hem nasıl yalancı şahitlik yapacaklar aklım almiyo ya rabbim gerçekten herkesin kalbine vicdan ve merhamet versin 
(170 puan) tarafından
Ay canım verdikleri ifadeyi bı görsen yemin ederim yazıklar olsun dersin zaten onu düşünen adamın mahkemede ne işi olur.  Yıkılan yuvaya şahit olmak çok acı evet evliliğimiz çok kötüydü ama asla onların bu kadar anlattığı gibi bir durum söz konusu değildi ve hem Perşembe hemde mübarek ramazan ayı inan bütün günüm ah ederek geçti telefonu açıp ağzıma geleni saymak istedim ama sonra dedim boşver Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın zaten Allah hepsine şahit
(114 puan) tarafından
Allah'ım görüyo sen içini ferah tut doğru er yada geç çıkar emin ol çocuklarında sende kalır. Gün gelir söyledikleri yalanları kendileri yaşar ilahi adalet diye bişey var. Ben senden sadece çocuğuna kızdığın zaman seni babana vericem dememeni istiyorum çocukta anneden ayrılma korkusu başlar tranva felan oluşur Allah korusun kıza bilirsin saatlerce söylene bilirsin küsede bilirsin ama öyle deme gerçekten aklında kaliyo unutmuyo güvenli ilişkinizi zedeleme birde ağızdan çıkan herşey bizim hayatımızı da belirliyo neyi çok dillendirir cağrıştırırsan kendimizi onu yaşarken buluyoruz. İnşallah güzel haberi aldığınız da yüzlerinin aldığı ifadeyi keyifle seyretmek nasip etsin rabbim sana. Dualarımız seninle haberdar et benide

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 483 göst.
0 oy
4 cevap 265 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Prens efe (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu