+1 oy
1,312 göst.
Diğer kategorisinde (160 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar yarın boşanma davası var. Karşı tarafın şahitleri dinlenenecek. Eltimler ve kayinlarim gelecek. (Hasbunallahu venigmel vekil)  Çocuklarim için aşırı stresliyim 4 kişiyi dinleyecek hakim. Yalancı şahitlik yapacaklar çocukların velayet durumu etkilenir diye çok korkuyorum. Boynum tutuldu stresten ağlıyorum. İnanin bugün hiç takmadım yani aklıma getirmedim davayı gerginde değildim ama kızım sağolsun hiç durmadı sürekli birşeyler isteyip duruyor çok hareketli birde 2yasinda kardeşi var çok yoruluyorum ama haşa asla onlardan yana şikayetim yok ama kızım bugün sanki kasıtlı yapti herşeyi durmak bilmiyor dakika başı başka birşey istiyor .. sürekli mızmız herşeyi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum diyorum bı anneleri var elimden geleni yapiyorum. Bugün en son artık elindeki meyve suyunu halıya döktü asla halinin derdinde değilim tavrına kızdım neyi yapma dersem onu sanki bilerek kışkırtmak için yapıyor. bende kızgınlıkla seni babana verecem git onunla yasa vs şeyler söyledim ağlamaya başladı biraz kızdım senden yoruldum dedim şimdi yanımda uyuyor ama ben içim içimi yiyor çocuğuma her kızdığım da seni babana vereceğim diyor bunu yapmayı hiç istemiyorum yani Allah'ım rabbim korusun aklıma.bile getirmem öyle bir ihtimali ama ona kızınca öyle konuşuyorum. Söylediğin şeylere dikkat et derler ama bir kaç gündür çok huysuz.hep suyuna gidiyirum yok en son böyle kizinca şimdi vicdanim içimi yiyor. Yarın ki davada velayet dışında dedikleri hicbirsey canımı acıtmaz ama eğer çocuklarıma yönelik yalan yanlış şeyler konuşuyorlarsa ben de tepkimden korkuyorum çünkü kızım biri 3digeri 2yasinda. Küçük kızım 1haftalikti asla baba bilmedi ama bunların derdi büyük kizimla.. yani onu almak istiyorlar ama bide şöyle birşey var babası hazirandan bu yana görüş talep etmiyor çocuklarla ilgilenmiyor ama eşimin velayetten vazgeccegini hiç sanmıyorum. Nasıl olsa mahkeme sonunda çocukları senden alacağım demişti birşeye çok güveniyor eltimlerin gelmesi ayrıca canımı sıkıyor onların şahitliği daha doğrusu yalancı şahitligi velayeti etkiler mi kızlar.

Sahur vakti lütfen bana dua edin.. 

26 Cevaplar

+1 oy
(393 puan) tarafından
Çocuklar küçük canım alamazlar 
(160 puan) tarafından
İnşallah canım. Lütfen dua et bizim için
(393 puan) tarafından
Ay bacım Rabbim yardımcın olsun inşallah yaz bize mutlaka
-Reklam-
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Onlar istedikleri kadar yalancı şahitlik yapsınlar bakma durumun varsa velayeti sana verirler çünkü daha çok küçük çocukların 
(160 puan) tarafından
Maddi olarak bir gelirim yok. Ama çok şükür ki devletin verdiği imkanlar dahilinde yaşıyoruz lüks bir hayatım yok ama çok şükür muhtaçta değilim çocukların yaşı çok küçük olduğu için şuan çalışmam çok zor ama zaten avukatım da çalışırsam maaşımın yarısının davaların masraflarına gideceğini söylemişti
(1,943 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(15,026 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun. Kötülük düşünüyorlarsa kendi başlarına çevirsin Allah. Hakim az çok bilir kimin ne olduğunu anlar heralde. Haber et sonucu 
(160 puan) tarafından
Kötülük düşünüyorlar tabiki. Yoksa iki eltimin ne işi olurdu mahkeme köşelerinde mübarek ramazan ayında hadi  abilerini anladım da yengelerine ne oluyor bir anneye bu korkuyu yaşatmak bile çok büyük bir vebal. Ben onları Allah'a havale ediyorum
0 oy
(7,413 puan) tarafından
İnşallah cocuklarin seninle kalır canım.Uzulme bilinç altın sana bunu soylettiriyor çocuğuna kızınca etkilenmişsin isdemedigin için söylüyorsun bunu aslında 
(160 puan) tarafından
Kim çocuğuna kötü şeyler söylemek ister ki hemde.bizim gibi Allah'tan başka kimsesi olmayanlar.. ama işte bende insanım herşey bazen çok üst üste geliyor
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Aklıma hiç getirmedim diyosun ama onun stresini çocuğunu yansıtmışsın çocuk o yüzden huysuz Allah sabır versin sana durumun zor fakat o kelimeliyi kullanma çocuğuna karşı 
(160 puan) tarafından
Söz verdim bugün kendime bir daha asla o şekilde konuşmayacağım diye.. herkes hayatta bir şeylerle imtihan oluyor benimde imtihanim bu, bunu biliyorum ilk zamanlar bu durum çok zordu ama artık alıştım tek derdim çocuklarımı onlardan kurtarmak. Ben çocuklarım için o evden çıktım tek kuruş para almadım yanıma tek derdim çocuklarımdi halada öyle.. ama kızınca yanlış konuşuyorum sonra böyle sabahliyorm
(9,503 puan) tarafından
Sıkma canını sımsıkı sarıl çocuklarına herşeyi onlar için yapmışsın seni cani gönülden tebrik ediyorum
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Cocuklari kolay kolay vermezler. Kim ne derse desin. Sakin kal. Senin gerginligin evlatlarina yansimistir ondan oyledir. Sakin kalmaya çalış. Haber ver bize de
(160 puan) tarafından
Amin canım. Avukatım da öyle diyor çocuklar Allah'ın izniyle sende dedi. Ama o şeytan eltiler niye gider ne demeye gider Allah'tan korkuyoruz derler ya başlarına gelmeyeceğini nerden biliyorlar elti dediğime bakma canım hepsinin 23,25 yaşında gelinlik çağında kızları var ama benim bu sabahlara kadar uykusuzlugm onlardan çıkacak.. kul hakkı ve ben hakkımı asla helal etmiyorum
0 oy
(1,372 puan) tarafından
2 yaş sendromu bence beyi yapma dersen onu yapıyorlar ne yazık ki sabır diyip istediklerini yapacaksın
0 oy
(471 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim inşallah kuzularini kimse alamaz..... yalanci şahitlik yapacak olurlarsa ayaklarina dolanir birgun mutlaka....hiç strese sokma kendini ferah ol sonucu bize de bildir inşallah
0 oy
(798 puan) tarafından
Sen merak etme anne madde bagimlisi olmadigi surece asla karsi tarafa vermezler isterlerse en buyuk iftirayi atsinlar
(20 puan) tarafından
Dualarımız sizinle canım
(175 puan) tarafından
Velayet annede olunca baba çocuklarının hiç bir işini göremez mi
0 oy
(160 puan) tarafından
Benimde davam var nisanın 24 de 3.cu boşanma davası olcak çekişmeli gidiyor ma imza atmıyor bu atsa bitecek oğlumun babasıda yalancı şahitlik tutacakdi ama orda kiler kim doğru kim yanliş söylüyor hemen anlıyorlar sen sakın kal ne olursa olsun hakkında kotu biside deseler söz almadan ayağa kalkıp bağırma hakim sevmez öle şeyleri konusurkende orda eski eşine bakarak konuşma hakime bakarak konuş inşallah velayet zaten sende korkma, şimdi oğlumun velayeti bende çocuk büyüyünce babası para cimrisi acaba para verip velayet davası acarmi acaba ne kadar velayet dava parası paraya kıyıpda dava açmaz oğlumun babasi
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Haber var mı kuzuuuuu
(160 puan) tarafından
Canım Allah razı olsun hepiniz merak etmişsiniz canım ben tarihleri karıştırdım yarınmi 10.30. Allah büyük diyorum bu kadar zor olması lazimdi
0 oy
(787 puan) tarafından
Sonuç ne oldu çok merak ettim hayrilsii olsun inşallah sizde kalsın velayet 
(160 puan) tarafından
Canım mahkeme 28deymis yarın yani bende bugün sandım keşke bugün olup gecseydi beklemek çok zor ne diyecekler ne olacak kafam çok karışık
(787 puan) tarafından
Muhtaçlar size bence size vereceklerdir evin içinde olayı yaşayan bilir eltin vs ne bilecek ne yaşıyorsun şu şahit olayınida hiç anlamıyorum
0 oy
(482 puan) tarafından
Zor bir süreç ama senin çocuklara olan tutumunda neden yalan söylesinler ki ne gormuslerse onu söylerler ha eğer yapmadigin bir şeye yaptı derlerse kocandan duyduklari kadarını derlerse cehennemin dibine girerler

Gelelim sana daha iki yaşındaki çocuğa her kizdiginda seni babana verecem psikolojik baskısını yapman şuan sağlıksız bir ruh halinde olduğunu gösteriyor galiba her şey üst üste geliyor bu durum da ruh haline yansıyor çocukların o yüzden huzursuzlaniyor
(160 puan) tarafından
Taniki de eltimlerim yanında asla öyle birşey yapmadım kaldiki bir kızım 16aylikti.digeri 1haftalikti evden çıktığımda yani çocuklarla ilgilenmedigm yada kötü davrandığıma asla şahit olmadılar kocamdan duysalar.ne olacak oda birşeye.sahit olmadı ki çocuklar üzerinden söyleyecekleri herşey yalan olacak onu çok iyi biliyorum ve ben aşırı gerginim Allahindan korksunlar bir anneye şunu yaşatmak.. ha eltimler çocuklarına çok mu iyi bakıyor birinin 5digerinin 4cocugu var yemin ederim çocuklar zengin hayatin içinde çok özelsizler eltim bebeği vardı köye giderdkk yazın her ilacı benden isterdi aman. Ne olacak çocuk büyür gider kafasındalardi... Artık bu bosanma davası bitsin çok yıprandım ne kadar kafama takmıyorum desemde kafama takıyorum
0 oy
(871 puan) tarafından
Ne yaptn cnm sonuc ne oldu 
(160 puan) tarafından
Canım ben tarihleri karıştırmisim 28deymis mahkeme yani yarın.  Lütfen dua edin
(871 puan) tarafından
Aklımdan cıkmadın cnm allh yar ve yardımcın olsn asla pes etme kendını savun onlar senın yawrun
(160 puan) tarafından
Allah razı olsun canım dert ortağım oldunuz. Asla pes etmem onlar benim evladım ama süreç çok zor
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım senin yüz kızartıcı bir durumun olmadığı sürece 7 yaşından küçük çocukların velayeti anneye verilir..inşallah gönlüne göre olsun.rabbim sana güç kuvvet versin çocuklarımla mutlu yasa insallah
0 oy
(7,545 puan) tarafından
İçin rahat olsun alamazlar canım çocuklar küçük anne çocuğu.
(160 puan) tarafından
İnşallah canım. Az önce çocuklarla parkta oynarken eşimin arabayla geçtiğini gördüm uzaklastirmasi var ama hala arabayla geçiyor yüzsüz
(11 puan) tarafından
Boşanma davasında namus yönünden iftira attılar kanitladim com sukur mahkeme her türlü anneye veriyor bende de yalancı şahitlik yaptılar ama yalancı şahitlikte  avukatinj çok iyi olsun maddi olarak haklarını alamazsın ben maddi olarak alamadım şimdi temize yolladım Allah a havale ettim artık psikolojine çok dikkat et süreç çok yıpratıyor canım hele de o mahkeme de sinirlerine hakim ol insan çok etkileniyor ben zor kendime geldim kafam susmuyor insanin haksızlığa uğraması çok zor hele de tek başına ayakta kalmaya çalışan bir anneysen canım
(160 puan) tarafından
Valla namus yönünden bir sorunum olmadı evlilik içinde sadece şiddetli geçimsizlik vardı. Avukatım iyide diyemem kötü de diyemem ama elinden geleni yapıyor. Aslında ben biliyorum çocuklar konusunda boşuna korkuyorum çünkü çocuklarım benim. Babalık yapmak istese çocuklar burda ama hazirandan bu yana almaya gelmiyor. Evet psikolojim hiç iyi değil çok zorlanıyorum çocuklarımı canımdan çok seviyorum tek başınayim evet ailem var.ama sorunlarla tek başımayim. Ben mahkemeye gitmeyeceğim gidip onların yalanlarını dinlemek istemiyorum sence gitmesem sorun olur mu
(11 puan) tarafından
Bana sorarsan mahkemeni takip et derim zaten bişey yapmiyorsun avukatının yanında oturuyorsun ama en azından avukatının seni nasıl savunduğunu görürsün benim kızım rahatsız olduğu için ben ilk bastakilere katılmadım keşke gitseydim dedim sonra dan herşey nasip canım ya yine de takip et derim zaten hiçbir şey karşılıksız kalmıyor herkes hak ettiğini buluyor canım Rabbim coxuklarinla sana mutlu sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin
0 oy
(20 puan) tarafından
Naptın kuzum 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Sonuç ne canım merak ettim inşallah istediğin gibi olmuştur 
0 oy
(430 puan) tarafından
Sana verirler zaten küçükler bide duyduğum kadarıyla hakim aklı eren çocuk varsa onada soruyormuş kimde kalmak istersin diye sizin şahidiniz yokmu anneliğinize  dair şahitlik yapacak
0 oy
(384 puan) tarafından
Konuyla alakasiz ama şahitler dinlenirken bosanacak ciftte salondami oluyor hakim yalnizmi dinliyor sahitleri..Allah kolaylik versin insallah alamazlar cocuklarini
(160 puan) tarafından
Evet canım isteyen kişi salonu girebilir herkes dinliyebilir ama.ben gitmiyorum suratlarıni görmeyi hiç istemiyorum
(384 puan) tarafından
Anladim canim benim kendi akrabamda yalanci sahitlik etmemi istiyo ama ben yapamam hakim anlar ödüm kopar napcam bilmiyorum
(160 puan) tarafından
Ne için şahitlik yapmanı istiyorlar ki konu ne
(384 puan) tarafından
Karsi tarafin eziyet ettigini siddet uyguladigini gordum dememi istiyo ama gozumle gormedim anlattilar sadece

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 482 göst.
0 oy
3 cevap 171 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Prens efe (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 387 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu