+1 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (1,902 puan) tarafından

Evlilik yıldönümünde eşinize ne alıyorsunuz banada fikir olur ben bulamam hiç .zaten her yıl almamda bu yıl alasım var (kıyafet ve parfüm hariç):D

14 Cevaplar

+1 oy
(2,926 puan) tarafından
Hiç almam kız eksiği varsa  alırım özel gün bilmeyiz :) inşallah kafana göre bişey bulursun:)
(1,902 puan) tarafından
Bizde bilmeyiz öyle özel gün 14 sene bitcek içimden geldi bu sefer:))
-Reklam-
+1 oy
(365 puan) tarafından
Hobisi varsa onunla ilgili bişey alabilirsin
(2,175 puan) tarafından
Cüzdan tesbih yüzük resimli kupa
(1,902 puan) tarafından
Hobiside hiç yok işten eve evden işe bir hayatı var garibimn
(365 puan) tarafından
Tuttuğu bir takım, eksik bir ihtiyacı ya da beğendiği şeyler olabilir. Google arama geçmişine falan bak belki almak istediği bişeylere bakmıştır :)
(1,902 puan) tarafından
Telde tek baktığı arabadır :)) erkeklere ne kadar zor ya bişey bulmak. Ondan kadınlar fazla almıyor işte :))
(365 puan) tarafından
Aynen öyle valla ben sırf bu yüzden eşime artık hediye falan almayalım dedim zaten bi eksik gedik varsa normal zamanda da alınıyor evli olduğun için :) insan belli bi zaman sonra tıkanıyor, sen klasiklerden git en iyisi. Aklıma başka gelen gömlek giyiyorsa çok güzel kol düğmeleri var, akıllı saat, kablosuz kulaklık, arabası varsa araba aksesuarlarına da bakabilirsin, evde kendi traş oluyorsa traş takımı alabilirsin. Daha da kalmadı fikir bende :D
+1 oy
(1,902 puan) tarafından
Başka fikir varmı acep
+1 oy
(1,388 puan) tarafından
Almıyorum oda bana almaz
+1 oy
(12,799 puan) tarafından

Mecbur alacağım

çünkü onun doğum gününde evlendik:D

+1 oy
(5,610 puan) tarafından
Keyfime kalmış birşey:D geçen sene pantolon gömlek aldım ihtiyacı vardı hep aynı şeyleri giyiyordu 
+1 oy
(7,502 puan) tarafından
O bana ne aldı ki ben ona alıyım hıc işim olmaz 
+1 oy
(731 puan) tarafından
Erkeğe hediye bulmak kadar zor birşeyle uğraşmadım heralde babama ne güzel kazak alırdım hep kazak alırdık iyidi eşime gelince o kadar bulamıyorum ki. Her hediye alasımda onun yerine yemek yapayım diyorum iş ona dönüyor ama yemek yemek en çok sevdiği şey bence mantıklı;) 
(1,902 puan) tarafından
Ayy evet kendi babalarımız bi kazakla mutlu olurdu ve ihtiyaç ıda olurdu.. eşim zaten Kendi alır kıyafeti hediye olarak görülmez bile. Öyle takım lada ilgilenmez yada bi hobiside yok .
(731 puan) tarafından
Ben arabasına almayı düşünüyorum bir aksesuar veya değişik şeyler oluyor araba için eğer varsa araç
(1,902 puan) tarafından
Var canım ne gibi birşeyler alınırki arabaya
(731 puan) tarafından
Valla o baya geniş bir sektörmüş bende yeni sarmaya başladım arabaya telefon tutacağı ışıklı şarj yerli kulluk bide 360 ayna bir de çok güzel leke tutmayan koltuk kılıfları ben bunları alıyorum sırayla
(1,902 puan) tarafından
Telefon tutacağı var .küllük kullanmaz . 360 ayna ney ki bakayım bi netten
+1 oy
(84 puan) tarafından
Bizde her sene özellikle evlilik yıldönümünde görümcelerim bişeyden kavga çıkartır zehir ederler kutlayamıyoruz her yıldönümü boşanmaya kadar gidiyoruz ama diğer günlerde normaliz 
(1,902 puan) tarafından
Alla alla özellikle mi yapıyorlar o güne denk getiriyorlar
(84 puan) tarafından
4 senedir özellikle yıldönümü günü yapıyorlar bizde kutlamiyoruz hani bı defa olsa dersin denk gelmiştir ama 4 defa tesadüf değil
+1 oy
(1,698 puan) tarafından
Ben de genelde eşime bir şey alırken kal geliyor. Ne alsam diye aylar öncesine düşünüyorum ama bir şey bulamayıp yine kıyafet alıyorum:) bu sene çok istediği yağmurluk vardı giyip denedi neyse şu an sıkışığız o kadar da ihtiyacım yok dedi ben ona aldım sonra eski çalıştığım gemide akşam yemeği organize ettim. Öyle geçmişti o günde.
(1,902 puan) tarafından
Kıyafeti daha gecen hafta kendi aldı 2 şer 2şer .. ben zaten her yıl almamda bu yıl alayım dediydim yine bulamadım
+1 oy
(490 puan) tarafından
Neyse önümüz bayram hiç ağzımı açmim :)))
(1,902 puan) tarafından
Noldu kız niye öyle dedin
(490 puan) tarafından
Kocamaaaa :))))
+1 oy
(3,329 puan) tarafından
Eksigi neyse onu aliyorum. Ayakkabi aldim hem kızdı bu para verilirmi diye hemde cok mutlu oldu. Guzel bi ayakkabi alabilirsin 
+1 oy
(1,176 puan) tarafından
Ben güzel bir sofra kurdum mumlu filan :D bir de pijama takımı ve gömlek aldım eksiği vardı o sıra. Siz bilirsiniz eksiği neyse ona göre ya da saat vs daha 1 yıldönümü geçirdik 
(1,902 puan) tarafından
Siz daha taze evlisiniz mum masa felan olur kuzumda :)) biz 14 senelik geçti artık bizden 4 çocuklu bir evde zor onlar :))) cuma AVM ye gitcem bakalım ne bulabilirsem.
(1,176 puan) tarafından
Haklısın canım. 4 çocukla zor, yani anne bu ne diyip sasirirlar. Eksiğini göre hareket edin en iyiyi sen bilirsin ❤️
+1 oy
tarafından
Boxer aldım :D burası hanımın yazan ahahaha

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 109 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 309 göst.
0 oy
6 cevap 142 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde Roe (463 puan) tarafından soruldu