0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (1,024 puan) tarafından
Lazer epilasyona gidip tamamen bitti çıkmıyor diyen var mı kızlar ben genelde ağda bazen jilet kullandım ev tipi lazer aldım ama uyutuyor kılları dediler çocuktan zmn bulup yapamadım bı koltuk altını tamamen bitirdi kılları ama üşendim güzel bı şubeye gitsem kaç seansta biterki genital ,ablam 6 seans gitmişti yarı oldu kıllar dedi sonra hasta oldu 2 ay ara verdi bttigi dediği yerler tekrar çıkmıştı bı de Alexander lazerdi ynai sonra ısı derecesini yükseltirler bende ikilemdee kaldım neticede vucud hava alıyor bu kıllar tamamen nasıl biter

11 Cevaplar

0 oy
(658 puan) tarafından
Lazerde çalışmış biri olarak doğru bulmuyorum bilseydim hiç çalışmazdım 
(1,024 puan) tarafından
O ısın her iki kisiyede zarar veriyor maalesef
(658 puan) tarafından
Görünüş açısından hoşumuza gitmese de her organımızın bir görevi var bunu engellemenin doğru olduğunu düşünmüyorum buna istinaden söylemiştim sorunuz için de tamamen bitme garantisi diye birşey yok ancak hiç hiç aksatmadan düzenli devam ederseniz 1 yıl gibi bir süreçte etki görürsünüz fakat bizde bunu uygulayan kişiler dahil senede 1 seans çağırıyolardı ve evet alexander düşük ile başlar azalma ve renkde açılma oldukça derece artar
(1,011 puan) tarafından
Yüz için uygun olur mu lazer . Yoksa daha kötü olur
-Reklam-
0 oy
(793 puan) tarafından
Çok sık yıkanan bölgelerde biraz da yapıya bağlı ama tamamen bitmiyor. Çünkü su besliyor kıl köklerini. Bacaklarım ve kollarım tamamen bitti ama sık su gören yerler ilk başta bitmiş gibi görünse de, zamanla tekrar çıkıyor. 
(1,024 puan) tarafından
Bende ondan ikilemde kaldım canm koltuk altı ve genital ister istemez terliyorda çıkar diye düşündüm
(793 puan) tarafından
Çıkıyor canım 8-9 seans gittim çıktı yine. Dediğin markaydı cihaz da ona rağmen çıktı yani.
(1,024 puan) tarafından
Ablaminda öyle oldu ısı dereceisni yükseltmeler ben evde yüzümde denedim maffoldu sivilce attı hep korktum valla en iyisi ağda ama o da sarkma yapıyor her tarafta
(793 puan) tarafından
Kadın olmak her anlamda zor valla..
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Kılları bitirmek fıtrata uygun değil 
(1,024 puan) tarafından
Bitmez diye düşünüyorum:( kıllar başımıza dert
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ben yeni başladım henüz 1 seans gittim bakalım. Hem Alex hem hibrit kullanıyor.
(2,288 puan) tarafından
Hem Aleksandr hem hibrit derken ikisi farklı nmi oluyir canim
(1,703 puan) tarafından
Alex ve hibrit ayrı şeyler ama ikisini bi cihazda kullanıyor diye biliyorum. Yüzüme ikisini uyguluyor tüylerim ince olduğu için hem hibrit hem Alex yapıyor. Bacağıma sadece alex
0 oy
(7,456 puan) tarafından
bende başlamıştım ama hamile olduğumu öğrenince bıraktım 1 kere gitim sadece doğumdan sonra gitcem 
0 oy
tarafından
Tavsiye etmiyorum açıkçası lazerin markaya falan bakmıyor ne kadar gidersen git azalma olur ama gene de bitmek bilmiyor malesef
0 oy
(411 puan) tarafından
Hiç bir güzellik merkezi tamamen bitecek diye garanti vermiyorlar ama bacak ve kollar tamamen bitiyor koltuk altı ve genital bölge bacak ve kol için on seans gidiyorsan koltuk altı genital için yirmi seans anca sonuca ulaşırsınız genitalede belirli yerldr bitmiyor yani 
0 oy
(367 puan) tarafından
Bende gittim 6 seans lazerin bittikten sonra 1 2 ay rahat ettim. Sonra tekrar çıkmaya başladı. Eskisi gibi gür olmasada var yani bitmedi.
0 oy
tarafından
Ben buza gittim 3-4 seans sonra gitmedim seyreldi sonra migrenim tutuyordu o ışıklardan  paramda yetmedi gitmedim sonra
0 oy
(717 puan) tarafından
Ben tam 13 ay giyim tüylerin azdı genelde ve tüylerim çoğaldı hiç bir etkisini de göre medim
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Canım ablam lazere gitti kaç sene önce ama tamamen kesinlikle bitmiyor o da sürekli gitmek istemedi bide memnun kalmadı kizi bı kere yaktılar resmen şimdi kendi aldı evde yapiyo çok daha memnun böyle daha rahat ztn bitmiyor en azından istediğim zaman kendim yapıyorum diyor bende aynı şekilde evde yapıyorum benim için uyutmasi bile iyi ☺️ hamileliğimde çok faydasini gördüm mesela o dönemde lazer yapmadım tabi ama bacağımı 9 ay boyunca bı kere aldim düşün çünkü çok ince ve seyrekler o da benim işimi baya kolaylaştırıyor yalnız genital bölge çok zor gidiyor nemli bölge olduğu için 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 52 göst.
27 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
8 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Whiteangell (2,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
2 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...