+2 oy
890 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (855 puan) tarafından

Normalde etekli salopet değil de pantolonlu giyiyorum nasıl sizce?

image

26 Cevaplar

+6 oy
(2,818 puan) tarafından
Heidi kıyafeti gibi sevemedim;)
(2,818 puan) tarafından
Görünce direkt aklıma o geldi;)
(855 puan) tarafından
Evet benziyor ama cok tatlı bir kesim :)))
(2,818 puan) tarafından
Beğendiysen al canım güle güle giy senin tarzını bilemem
(855 puan) tarafından
Teşekkür ederim uçuk tarzdayım :))
(847 puan) tarafından
Hahahahahahaahahahahahahahah
-Reklam-
+2 oy
(391 puan) tarafından
Buradakilerün çoğunun tarzı anlam veremediğim şekilde klasik. Heidi elbisesi de derler okul jilesi gibi de derler. Buraya bir şey alırken sormamak lazım. Anca arada kalanında renk seçimi falan.  Jile çok tatlı. Ceylanın elbiseleri kumaşları her zaman harikadır. Alırsan güle güle kullan.
(1,864 puan) tarafından
Tarz olarak güzel aslında da banada altı çok geniş gibi geldi o kadar aşırı bol olmasa güzel aslında bu arada bende oversize seven biriyimdir ama bu çok bol geldi
(855 puan) tarafından
Evet ama ben dar kesim etek giyemem anca bu şekil olursa kendimi rahat hissedebilirim normaldedir geniş kesim kot pantolon giyerim kapalıyım bu arada :)
(1,864 puan) tarafından
Yok canım bende bol severimde vücuta yapışan şeyleri çok sevmem dar kesim etek falanda  sevmem ama bunun altı çok genis üç beden büyük gibi ,alta inerken kesim olarak biraz orantısız yada mankene çok büyük gelmiş ,yoksa güzel
(1,864 puan) tarafından
Bak aşağıya atacağım aynı magzada kesimi daha düzgün duruyor siyah rengini buldum şu şekilde inse eteği daha hoş canım bu çok geniş ya aşağıya atıyorum bir bak canım
(391 puan) tarafından
Zencefil ben muhtemelen alacağı yorumları söyleyip fikrinin değişmemesi gerektiğini söyledim. Kimseyle bir derdim yok yani. Ramazan ramazan yapmayın şunu ya. Agresifliğe gerek yok.
+2 oy
(1,406 puan) tarafından
Aslında çok güzel de fiziğin boyun çok önemli çok uzun veya biraz kilon varsa hoş durmaz mankenden ki gibiysen çok güzel olur
(855 puan) tarafından
Boyum 1.63 kilom 70 :)) göbeğim orta halli yeni doğum yaptım ondan ama göze batmıyor fena değilim güzelim :D
+1 oy
(1,389 puan) tarafından

Çok çirkin kusura bakma:angel::angel:

(855 puan) tarafından
Zevk meselesi tabi :)
+1 oy
(498 puan) tarafından
Hiç sevmedim canım ama senin tercihin tabi
(855 puan) tarafından
Zevkler ve renkler tartışılmaz :))
+1 oy
(567 puan) tarafından
Ben sevemedim yani en azından bu mankende hiç hoş durmamış eğer boyunuz ve kilonuz buna yakınsa almayın derim 
(567 puan) tarafından
Bu arada şey de etkiliyor altına sweatshirt ile kombin yapmışlar çok komik olmuş. Belki aynı renkte düz bir bluz ile kombin yapılsa bu kadar komik durmazdi
(855 puan) tarafından
Ben alırsam altında gömlek giyerim kilo ve boy olarak cok fark var ben kendime bu tarz şeyler yakıştırıyorum ilk defa etekli salopet almaya niyetliyim:)
+1 oy
(15,038 puan) tarafından
Ben seviyorum bu elbiseleri. Ama zayifsan güzel olur. Kiloluysan daha da kilolu gosterir
(855 puan) tarafından
Orta karardayım ne kilolu ne zayıf :) boyumda 163 kilo 70
(15,038 puan) tarafından
Bilemedim dostum. Biraz kilolu goeunebilirsin . Bı tık daha dar jilelere bKabilirsin belki. Yine vücut hatlarını belli etmeyecek ama bir tık dah dâr olanlar. Sagindogru biraz daha düz inenler. Benim boyum 165 kilom 75 . Bunu giymeye cesaret edemem .
(855 puan) tarafından
Ben pantolona alışık olduğum için etek giyeceksem dar kesim tercih etmiyorum çünkü daralıyorum pantolondan sıkıldım diye buna baktım ama eşim daha görmedi beğenmeyebilir ben cok beğendim bakalm teşekkür ederim
(15,038 puan) tarafından
Güle güle giy inşallah ne alırsan
+1 oy
(2,996 puan) tarafından
Fikir güzel ama hiç olmamış ya hele kapişolu sweetle. Belki gömlekle filan hoş durabilir ama 
(855 puan) tarafından
Evet zaten bende öyle kullanırım alırsam eşime göstermedim daha bakalm o ne der
+1 oy
(10,230 puan) tarafından
Ceylan otantik ❤️ ben açığım bende bile uzun eteği var kız güzel bence 
(855 puan) tarafından
Kumaşı kesin iyi belli :) ben kesimine bayıldım cok rahat gözüküyor o yüzden istekliyim eşime göstericem beğenirse alırım kesin teşekkürler ❤️
(10,230 puan) tarafından
Şimdiden güle güle kullan :)
(855 puan) tarafından
Teşekkürlerrrrr :))). ❤️
+1 oy
(12,897 puan) tarafından

Tarz meselesi bir kıyafet :) gayet güzel :)

(855 puan) tarafından
Evet herkesin kolay kolay beğenmediği ama sana özel :) kesimi öyle bende cok beğendim
+1 oy
(1,496 puan) tarafından
Trentyol da 600 liraya düşmüş bende favorilemistim kararsiz kaldim ben begeniyoyorum yaa 
(855 puan) tarafından
Bu sayfada 500 TL :))
(1,496 puan) tarafından
Orda CO ama  sitesine bakayım bennn teşekkürler bu arada sen begensiysen al gitsin bence takilma yorumlara
(855 puan) tarafından
Yok çoğu beğendi zaten eşimde kabul ederse alırız inşallah ben cok beğendim eşim bana yakıştırmasa ölsem aldırmaz yakıştırırsa sorun yok :))
+1 oy
(1,864 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

bunun gibi olsa daha düzgün durmazmi 

(855 puan) tarafından
Bu benim tarzım değil güzel ama ben kendime yakıştırmıyorum teşekkürler yinede :))
+1 oy
(1,296 puan) tarafından
Aynı bu mağazadan kardeşim almıştı çok bol geldi geri gönderdi 
(855 puan) tarafından
Bedeni 1 beden küçük mü istemeliyim?
(1,296 puan) tarafından
Yani olabilir ama biçimsiz duruyordu güzel olmamıştı biz beğenmedik
+1 oy
(3,333 puan) tarafından
Icine böyle polarli kazak giymezsen cok tatliymis elbise 
+1 oy
(592 puan) tarafından

Valla canım ben beğenmedim diz üstü olsa mutfak önlüğü gibi giyecek olan sensin bizimkiler fikir karar senin:silly:

+1 oy
(3,003 puan) tarafından
Açikcasi ben pek beğenmedim.
+1 oy
(4,924 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama çok kötü çocuk kıyafeti gibi
+1 oy
(1,839 puan) tarafından
Ben bu tarz şeyleri severim ama altı aşırı bol. 
+1 oy
(995 puan) tarafından
Ben sevemedim ama önemli olan senin begenmen giyecek olan sensin 
+1 oy
(7,424 puan) tarafından
Canım çok kötü bide mutfak önlüğü gibi ayni

İlgili bir soru bulunamadı

378,374 soru

11,325,723 cevap

34,778 kullanıcı

...