+1 oy
611 göst.
Diğer kategorisinde (17,834 puan) tarafından
Ya bi çocuk beş dakika oturmazmı yemin ederm hayattan soğumama ramak kaldı günde bin beşyüz kere Alparslan diyorum abi yorulmuyor sürekli bi yerler dökülüp herşey karıştırılıyor duvarlar çiziliyo süpürge dik süpürge çıkıyo çamaşırlar odalara taşınıyo makinalar çalıştırılıyo sürekli meyve yiyo :D daha bir sürü şey yapıyo şuan aklma gelenler bunlar dndjdjj nasıl baş edilir bağıramıyorum kızamıyorm hemen sarılıyo öpüyo jdjdh imdaaaat diye bağırasım var anne beni geri al  :D sizzinkiler sakinmi yoksa bunun aynısımı iki yaş bu arada sendromlarıda var baya sinirleniyo sandalyeleri deviriyo ne bulsa fırlatıyo bağırıyo zıpljyo jdjdj napcazzzz

29 Cevaplar

0 oy
(2,474 puan) tarafından
2 yasında kızımda aynı ben bir odayı toplayamazsın kadar o diğer odanın içinden geçiyo evde derli toplu bir köse kalmadı ne çekmece kalıyo ne oyuncaklar herşey dökülüyo seninki yine meyve yiyormuş bizde oda yok kırk takla atıyorum birtek süt içiyo başka birşey yok sinirlenince cıglık atıyo oyuncak fırlatıyo daha neler neler çorap kısmı bizdede aynı nefret ediyo ben giydiriyorum o çıkarıyo bu yüzden çok sık grip oluyo yaz gelsede kurtulsak salsak bu azmanları dısarı rahat etsek:)) 
(17,834 puan) tarafından
Yaz gelse rahatlarız dndjdj ya çok zor bu yeni nesil bebeler beeee :D
-Reklam-
0 oy
(7,092 puan) tarafından
Ay gel oğlanları birbirine salıp sarılıp aglayak aysegulllll haağğğğ
(17,834 puan) tarafından
:D hahahahahHH  haaaaağğğjj işimiz en zor kız
(7,092 puan) tarafından
Valla yaa
0 oy
(390 puan) tarafından
Hic sorma yaa tam kizicam anneee bisey olmass diyo bide ozur dilemeyi ogrendi yapip yapip ozur diliyo kizamiyorum :)) haziranda 3 olcak paşam canı saolsun hepsinin gecer bu gunlerde
(17,834 puan) tarafından
Tiktokta bi çocuk var anneee bişi omaş dimi diyen djdjdj o geldi aklıma :D
0 oy
(8,069 puan) tarafından

19 aylık sürekli bir yerleri karıştırıp döküp saçıyor evi toplamaktan kamburum çıkacak yakında..üçüde erkek olunca dahada zor yaa:(

(17,834 puan) tarafından
Senindemi üçü erkekkk vahhhh kader ortağımmmm
(8,069 puan) tarafından
Evettt canım...
(17,834 puan) tarafından
Beni en iyi sen anlarsın :D
0 oy
(6,393 puan) tarafından
Öncelikle adı Alpaslan olupta sakin olan çocuk duymadım. İsimlerin karakterik özelliklerine çok inanıyorum Allah yardımcın olsun

Benim ki kız ama derler ya 1 kız 10 erkeğe bedeldir diye hakikaten doğruymuş gören şaşırıyor. Canları sağ olsun elbette ama bende tükenme noktasındayım. 
(17,834 puan) tarafından
Öyle alparslanlar çıldırık oluyo djdjdh ama çok aşırı zekiiii fenaaa numaracı oyuncu jdjdj tükenme annesi zor ama iyiki varlar o gıdı kokusu var ya ne yorgunluk bırakıyo ne stres ❤️
0 oy
(967 puan) tarafından
Ay ay ay Allah bağışlasın ❤️ yemin ederim ablamin kizi öyle. Asla 1 saniye durmuyor 3 yaşına girecek birkaç aya bir insan koşarak yürür mü sadece koşuyor etrafı bozuyor cicek topraklarını döküyor cekmeceleri boşaltıp oyuncakları 7 24 döküyor annem en son oturdu sinirden ağladı bu ev temiz kalmıyor diye :D ablam gündüzleri annemde de iki kişi baş edemiyor babam bile diyor ilk defa 1 saniye durmayan cocuk görüyorum ama bir o kadar da hepimiz cokkk seviyoruz:D
(17,834 puan) tarafından
:D hahahahah Allah bağışlasın kuzucuğu maşallah
(967 puan) tarafından
Amin amin seninkini de inşallah ❤️
(17,834 puan) tarafından
Amiiin ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(865 puan) tarafından
Benim iki tane kızım. Bj yazdıklarının aynısı 

Psikolojim bozdular resmen 
(17,834 puan) tarafından
Demi mafettiler bu bebeler bizi :)
(865 puan) tarafından
Ben sabah kalktığımda ne gibi birseyle karşılaşırım diye gece uykum kaçıyor resmen
Bir kalkıyorum oturma odasına sofra sermisler akşamdan kalma sevdikleri yemek varsa onu koyuyorlar  yoksaa dolapta pekmez  yoğurt getiriyorlar
 Yada fındık  fıstık ceviz onları getiriyorlar
Dike döke yiyorlar
Birde sessiz sessiz
Buyuk kızım 4 buçuk yaşında  yönetici ruhu cok faka küçüğü parmağında oynatıyor
(17,834 puan) tarafından
Ay :(( gerçekten her birimiz farklı zorluklarla sınanıyoruz benimde okan böyle aliyi parmağında oynatır
0 oy
(765 puan) tarafından
3 yaşında akşama kadar oruçla ev işinden fazla yoruyor Eylül gibi kreşe gönderecem canımdan bıktım artık
(17,834 puan) tarafından
Gönder canım bence bende seneye düşünüyorum
0 oy
(13,705 puan) tarafından
Temmuzda 3 olacak aşkım fazlası var eksiği yok

Aşırı inatçı aşırı mızmız üstelik..

Zamanında Faruk da aynisiydi 3 yaştan sonra az bı durulmustu.

Umutla 3 yaşı bekliyorum.

Evet tamamen duzelmemisti ama bir tık farketmisri
(17,834 puan) tarafından
Evet 3 yaştan sonra sakinleşiyorlar mervem ama bu sakinleşcek gbi değil ben iki tane daha oğlan büyüttüm böylesini kimsede görmedim beş dk oturamıyor tam kurtlu :D

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,181 göst.
0 oy
11 cevap 254 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 423 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
+6 oy
37 cevap 1,468 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derya z05gni (50 puan) tarafından soruldu